>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

J 0

jaca1603

Użytkownik
DOSTAŁEM TAKĄ INFORMACJĘ, będą środki na moim koncie?
Dziękujemy za wiadomość i dokonanie pierwszej wpłaty.
Uprzejmie informujemy, że przelew bankowy trwa z reguły do trzech dni roboczych od zlecenia wpłaty.
Już niebawem wpłacony depozyt zostanie dodany do konta gracza podanego w tytule wpłaty.
Przy pierwszej wpłacie przelewem bankowym nie ma możliwości wcześniejszego zaksięgowania depozytu.
Od kolejnych wpłat istnieje możliwość przesłania nam takiego dowodu wpłaty i na tej podstawie dopisania przedpłaty do konta gracza.
W tym czasie proponujemy skorzystać z darmowej gry w bet-at-home.com logując się na naszej stronie na &quot;Koncie Gościa&quot;.
Oczywiście może Pan również dokonać wpłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24.
Przy wpłacie tym sposobem, środki niemal od razu pojawia się na koncie gracza.
Aby dokonać wpłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24 należy zalogować się na koncie gracza, a następnie wybrać:
- Moje konto gracza,
- Wpłata/wypłata,
- Wpłata,
- Wpłata poprzez Przelewy24 gdzie należy podać kwotę wpłaty.
Po wprowadzeniu kwoty oraz przyciśnięciu „Dokonaj Wpłaty” nastąpi połączenie z bezpieczną stroną
Przelewy24, gdzie należy wybrać swój bank i wypełnić pozostałe dane.
W przeciągu 30 minut środki będą dostępne na Pana koncie gracza.
Prosimy pamiętać, że każdy gracz, który dokonuje w naszym serwisie pierwszej wpłaty może skorzystać z promocji bonusowej, otrzymując 50 % od wpłaty w formie bonusu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Azzu kup sobie prepaid paysafecard (nominały 20, 50, 100, 300zł). I wpłacisz wszędzie. Lista punktów sprzedaży paysafecard na ich stronie. Oczywiście do wypłaty i tak musisz mieć swoje konto bankowe.
 
P 0

pitopolini

Użytkownik
Wypłata
Jestem nowy konto na BAH mam od 2 dni i mam pytanie które wykorzystam w przyszłosci ;D
Czy mogę wyplacic pieniądze z konta NIE obracając bonusem. Oczywiscie wypłacił bym to co wygrałem a bonus caly czas by zostawał na koncie BAH.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tych bonow z allegro. Z opisow widze, ze nie ma sensu kupowac wiecej niz jeden bon z danego okresu (jest chyba jakas blokada). Mozna to jakos obejsc?
Swoja droga dlaczego tak jest? Nie moge kupic 2-och bonow i ich np. doladowac 1 po 2-gim i obracac, nawet jezeli wplacam co jakis czas depozyty?
 
S 22

sieko

Użytkownik
Pewnie to pytanie już się pojawiało wiele razy, ale jest dużo stron do szukania :p . Ile wynosi pierwsza minimalna wpłata na bet-at-home? :) bo chciałbym się zarejstrować :-D .
 
saxotinkoff 0

saxotinkoff

Użytkownik
Pewnie to pytanie już się pojawiało wiele razy, ale jest dużo stron do szukania :p . Ile wynosi pierwsza minimalna wpłata na bet-at-home? :) bo chciałbym się zarejstrować :-D .
10zł. Odpowiedź znajdziesz wszędzie gdzie praktycznie nie wszedłbyś, ale szukać się widocznie nie chcę jak 90% osób tutaj przebywających, więc wcale mnie to nie dziwi ????
 
S 0

szym0n

Użytkownik
Witam. Wg. regulaminu bonusu na BAH-u muszę nim obrócić w trakcie 90 dni. Czyli jeżeli przez te 90 dni nic bym nie robił z tym kontem, to po upływie tego czasu mógłbym odzyskać zamrożone pieniądze, które wpłaciłem bez żadnych strat? Bo w regulaminie było tylko o tym, że jak nie obrócę przez ten czas to tracę bonus+wygrane. Bardzo przepraszam jeżeli gdzieś to już było. Pytam, bo machnąłem się o jedno zero przy przelewie ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam. Wg. regulaminu bonusu na BAH-u muszę nim obrócić w trakcie 90 dni. Czyli jeżeli przez te 90 dni nic bym nie robił z tym kontem, to po upływie tego czasu mógłbym odzyskać zamrożone pieniądze, które wpłaciłem bez żadnych strat? Bo w regulaminie było tylko o tym, że jak nie obrócę przez ten czas to tracę bonus+wygrane. Bardzo przepraszam jeżeli gdzieś to już było. Pytam, bo machnąłem się o jedno zero przy przelewie ????
wystarczy, że nie wezmiesz bonusu i możesz grać od razu
 
S 0

szym0n

Użytkownik
@up
A jakbym hipotetycznie wziął bonus, to po 3 miesiącach nieruszany kapitał zostałby odmrożony? Bo mógłbym zaryzykować 4 mecze po kursie za 1,7 za 1050zł i bym obrócił ale jak bym jednak nie znalazł dobrych meczy i nie ruszał tego hajsu to po 90 dniach mógłbym go dopiero wypłacić? Czy mrożą moje pieniądze do czasu aż nimi nie obrócę?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
@up

A jakbym hipotetycznie wziął bonus, to po 3 miesiącach nieruszany kapitał zostałby odmrożony? Bo mógłbym zaryzykować 4 mecze po kursie za 1,7 za 1050zł i bym obrócił ale jak bym jednak nie znalazł dobrych meczy i nie ruszał tego hajsu to po 90 dniach mógłbym go dopiero wypłacić? Czy mrożą moje pieniądze do czasu aż nimi nie obrócę?
po 90 dniach jeśli obrotu nie wykonasz:
1.tracisz bonus i wygrane
2. twoje pieniądze zostają &quot;odbrożone&quot;
3. jeśli ich nie obróciłeś, to musisz raz obrócić depozyt przed wypłatą
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom