>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy prosili was podczas pierwszej wypłaty o skan dowodu ?
Bardzo rzadko o to pytają chyba że twoje konto jest &#39;&#39;kontrowersyjne&#39;&#39; korzystałeś z miliona bonów itp. wtedy niestety łatwo to namierzą i pożegnają się z Tobą.
 
S 12

sick

Użytkownik
Czy konto Skrill musi być na tą samą osobę co konto w bah-u? chyba nie pisze po to by się upewnić a ostatnio ten bukmacher robi mi pod górkę bo sporo u nich wygrałem.
sry ale jak zadajesz takie pytania to się nie dziwię że jakikolwiek buk robi Ci pod górkę
a na kogo ma być to konto skrilla ?? na chomika ?
 
B 0

bartucha01

Użytkownik
Witam . Mam problem . Podczas dokonywania przelewu na BaH przez przelewy24 nalezy wpisac nr rachunku odbiorcy jednak nie jest on nigdzie podany . Gdzie go moge znalezc ?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Przegralem bon - napisalem raz do nich, zeby go usuneli, ale tydzien po wiadomosci dalej jest na koncie. Dzis napisalem znowu - co moge jeszcze zrobic? Jak nie usuna, to nie bede mogl wyplacac kasy.
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Przegralem bon - napisalem raz do nich, zeby go usuneli, ale tydzien po wiadomosci dalej jest na koncie. Dzis napisalem znowu - co moge jeszcze zrobic? Jak nie usuna, to nie bede mogl wyplacac kasy.
&#39;&#39;
musisz obrócic dalej aż sam nie zniknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

eloolo

Użytkownik
Czy ktoś orientuje się dlaczego w okienku wpłaty zniknęła opcja wpłaty przez przelewy24 dla banku BZ WBK? Jeszcze wczoraj normalnie było :?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Czasami jakiś bank ma jakiś problem techniczny i wtedy P24 go usuwa a po wszystkim przywraca z powrotem.Myślę że po weekendzie wróci.
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Czyli jeżeli się nigdy do nich nie wpłaciło pieniędzy, jeden bon 10E się przegrało, a z drugiego o wartości 40E zrobiło się około 500 złotych, to nie ma szans wypłacić?
 
T 4

t0uch97

Użytkownik
Witam, od niedzieli gram na BaH, zrobiłem pierwszą wpłatę przez przelewy24 na 10zł, bez żadnych bonusów. Z tego 10zł ugrałem sobie 25zł, i jako że czytałem że wypłaty idą szybko na MB to zrobiłem tam konto, z takimi samymi danymi jak na BaH (osoba pełnoletnia, wszystko w porządku) wpłaciłem z MB na BaH kolejne 10zł, by mieć potwierdzone konto i teraz chciałem przelać 20zł na MB z BaH. Z tego co słyszałem przelewy idą kilka godzin max, a od wczoraj rano saldo na BaH ani drgnęło... Mimo zlecenia wypłaty... Ile to może trwać? Czy lepiej jest pieniądze przekazywać bezpośrednio na konto bankowe (PKO)?
Edit:
Pieniądze doszły, choć trochę to trwało...
Wiadomo, przelew na konto musi przejść przez sesje międzybankowe ????
Ale w BAH przy wypłacie środków prosto na konto cały proces trwał nie więcej niż 24 godziny, pieniądze dostałem w ten sam dzień, w który zleciłem wypłate.
 
Do góry Bottom