>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

V 31

vector77

Użytkownik
ja chcialem wyplacic moje 28 funtow z konta. niestetey pojawilo sie info ze jednorazowa wyplata to conajmniej 80 funtow. czy oni moga tak robic? decydowac kiedy i ile moge wyplacic? dodam ze nigdy nie gralem z bonusem.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Czy do wyplaty na bahu potrzebna jest weryfikacja konta? ( wysylanie dokumentow czy cos ?)
Ja wypłacałem nie raz z Baha, moi kumple równiez i żadnego potwierdzenia tożsamości bet nigdy od nas nie oczekiwał. Ciekawe od czego to zależy.
Tak samo z tym bonusem urodzinowym. ja nigdy nie dostałem, kilku moich kolegów owszem.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
Ja wlasnie wczoraj o 22.00 zlecilem wyplate na mb i dzis o 6 rano byla juz na koncie, zadnej weryfikacji nie przechodzilem
 
T 0

testaverde

Użytkownik
humm ciekawe bo przypomnialem sobie o bahu i wplacilem tam kase. Teraz chce wyplacic ale pamietam ze dawno temu zakladalem tam sporo kont. Myslicie ze sie doczepia do tego?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
humm ciekawe bo przypomnialem sobie o bahu i wplacilem tam kase. Teraz chce wyplacic ale pamietam ze dawno temu zakladalem tam sporo kont. Myslicie ze sie doczepia do tego?
myślimy , że mogą a nawet powinni się doczepić. zapewne jak sporo kont , to i kilka bonusów wziętych więc odradzam , po później będzie płacz , że nie wypłacili pieniędzy albo coś podobnego.
 
T 0

testaverde

Użytkownik
myślimy , że mogą a nawet powinni się doczepić. zapewne jak sporo kont , to i kilka bonusów wziętych więc odradzam , po później będzie płacz , że nie wypłacili pieniędzy albo coś podobnego.
hmm wydaje mi sie ze narazie wszystko jest ok, z tego co pamietam nigdy pieniedzy z tamtad nie wyplacalem. Jak juz to tylko niewiekie wplaty i to bardzo dawno temu.
Dzisiaj bodajze rano kasa znikla z konta z &quot;oczekujacych wyplat&quot; wiec moze wszystko idzie dobrym torem. Zadnego maila o dane od nich nie dostalem
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nawet jeśli uda Ci się wypłacić radzę zmienić buka.
Bukmacherzy nie lubią użytkowników naginających regulamin... a wielokrotne otwieranie konta na pewno należy do &quot;najcięższych&quot; przewinień.
Trzymam kciuki ale... nie kuś losu w przyszłości ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 0

rusty_james

Użytkownik
Witam.
Wpłaciłem na BAH pewną sumę, po doczytaniu regulaminu promocji, nie skorzystałem z bonusu : ) i chciałem od razu z powrotem odesłać swoją sumę na konto, zagrałem jedynie za 2 zł. BAH odrzucił moją &quot;wypłatę&quot;, wiecie coś na ten temat ?
To może oznaczać, że trzeba zagrać za 100% zanim się wypłaci ??
 
R 0

rusty_james

Użytkownik
Nie mam pojęcia, jak było kiedyś...
Dzisiaj dostałem oficjalną odpowiedź i zgadza się ona ze słowami Vadera
trzeba obrócić 100% włożonej sumy..
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Ja sie nie zdziwie jak teraz bys wyplacil i by puscili przeciez naprawde oni tego nigdy nie pilnuja gdybym nie mial bonusa na koncie to sam bym sprobowal i wplacil/wyplacil
no nic
 
R 0

rusty_james

Użytkownik
Jasne, z tym, że ja zapytałem dopiero po nieudanej próbie wypłacenia.... : )
W tym cały problem, pewnie teraz są hmm ostrożniejsi ( ten bonus , euro itd)
 
A 0

armani91

Użytkownik
Cześć
Wczoraj przelałem na konto BAH pieniądze z mBanku - ile średnio idzie do nich taki przelew? Jest szansa, że jutro już kasa będzie u nich?
 
R 0

rusty_james

Użytkownik
natkan - jeśli umiem czytać ze zrozumieniem regulamin, to jeśli obrócisz wkład 4 razy po min kursie 1,7 to możesz wypłacić po 13 czerwca spokojnie

Armani - jak używasz opcji &quot;przelew24&quot; to masz po 2- 5 min kase na BAHu, sam tak robię z mBanku i jest o.k wszystko
 
P 0

pawelt14

Użytkownik
Witam, mam problem z wypłatą pieniędzy, mianowicie gdy zakładałem konto nie miałem jeszcze 18 lat (teraz już mam) wcześniej wypłacałem z tego konta pieniądze, teraz gdy chciałem wypłacić większą kwotę poprosili mnie o skan. W supporcie doradzili mi żebym wysłał prawdziwy dowód i poprosił o zmianę daty urodzenia. Chciałem przelać przez pokera na inne konto ale zablokowali mi konto na pokerze. Co o tym sądzicie, jest możliwość wypłacenia tych pieniędzy czy raczej nie ma szans?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
+ dla beta za wypłatę. Zlecałem wypłatę w niedzielę wieczorem na konto bankowe z Beta oraz z Pinnacle i o dziwo z baha przyszła już teraz.
 
Do góry Bottom