>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

sevald 0

sevald

Użytkownik
Witam,

Chcialbym wplacic kase na moje konto w BAH, za pomoca Poczty Polskiej. Na poczcie daja mi do wypelnienia taki druczek:
http://img522.imageshack.us/img522/2148/drukbankat5.jpg (to jest przyklad jakiegos innego)

Na stronie BAH podane sa takie informacje potrzebne do wplaty:
Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza
Rozumiem, ze w polu &quot;Nazwa odbiorcy&quot; musze wpisac &quot;bet-at-home.com&quot;. Czy nazwe banku &quot;Bank BPH w Warszawie&quot; tez musze podawac w tym polu? Czy nie musze w ogole na tym druczku podawac nazwy banku?

Na tym druczku tez widac pola WP (P jest skreslone). Czy ja tez musze cos skreslac? Do tej pory, jak wplacalem kase na z poczty na konta bankowe, to nie skreslalem zadnych z tych liter i tez dochodzilo.


Acha, tam gdzie sie podaje numer konta to przed polem &quot;nr rachunku odbiorcy&quot; jest jeszcze pole &quot;l.k.&quot;, w ktorym mieszcza sie dwie cyfry.

Czy jak bede podawal numer konta BAH (06 1060 0076 0000 3210 0003 7132) to mam w tym polu &quot;l.k.&quot; wpisac &quot;06&quot;, a reszte numeru w polu &quot;nr rachunek odbiorcy&quot;, czy tez calosc zaczac wpisywac w polu &quot;nr rachunku odbiorcy&quot;, a te pole &quot;l.k.&quot; zostawic puste?


Z gory dzieki za pomoc ????
 
M 0

maceik

Użytkownik
Witam ;) Jak sobie jeszcze nie poradziles z przelewem to Ci pomoge ????

Rozumiem, ze w polu &quot;Nazwa odbiorcy&quot; musze wpisac &quot;bet-at-home.com&quot;. Czy nazwe banku &quot;Bank BPH w Warszawie&quot; tez musze podawac w tym polu? Czy nie musze w ogole na tym druczku podawac nazwy banku?
Nazwa banku nie jest potrzebna do niczego - nie trzeba jej wpisywac, wystarczy bet-at-home.com

Na tym druczku tez widac pola WP (P jest skreslone). Czy ja tez musze cos skreslac? Do tej pory, jak wplacalem kase na z poczty na konta bankowe, to nie skreslalem zadnych z tych liter i tez dochodzilo.
Nie trzeba skreslac, babka na poczcie sie domysli ze to ma byc wplata i albo to skresli albo nie, to bez znaczenia ;)

Acha, tam gdzie sie podaje numer konta to przed polem &quot;nr rachunku odbiorcy&quot; jest jeszcze pole &quot;l.k.&quot;, w ktorym mieszcza sie dwie cyfry.

Czy jak bede podawal numer konta &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; (06 1060 0076 0000 3210 0003 7132) to mam w tym polu &quot;l.k.&quot; wpisac &quot;06&quot;, a reszte numeru w polu &quot;nr rachunek odbiorcy&quot;, czy tez calosc zaczac wpisywac w polu &quot;nr rachunku odbiorcy&quot;, a te pole &quot;l.k.&quot; zostawic puste?
Pole l.k zostawiasz puste, ostatnia cyfra z numeru konta powinna byc w I kratce na dole.

Pozdrawiam Maciek
 
B 0

bunia

Użytkownik
Panowie ja mam pytanie, moze glupie ale kolega dzisiaj mnie probowal uswiadomic ze z b-a-h nie da sie wyplacic wygranej kasy z bonu. Czy to prawda? Bo przypuscmy ze chcialbym wyciagnac 100 zł na konto. Czy sa jakies utrudnienia?
 
B 0

bunia

Użytkownik
a na bahu nie ma problemow z wyplacaniem wiekszych stawek? typu 200 - 1000 zł? Bo szkoda zeby sie to zmarnowalo np, a chce grac do grudnia duzo singli.
 
F 0

foxhounds

Użytkownik
Chce wpłacić pieniądze na BetAtHome z internetowego konta BZWBK. Problem w tym, że podczas dokonywania przelewu trzeba wpisać nr. konta, nazwa odbiorcy i adres, którego w BetAtHome nie podali. Nie ma tam również pola w które mam wpisać nazwe banku.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Chce wpłacić pieniądze na &lt;u&gt;Betathome&lt;/u&gt; z internetowego konta BZWBK. Problem w tym, że podczas dokonywania przelewu trzeba wpisać nr. konta, nazwa odbiorcy i adres, którego w &lt;u&gt;Betathome&lt;/u&gt; nie podali. Nie ma tam również pola w które mam wpisać nazwe banku.
Prosze.

WPŁATA

Skorzystaj z poniżej podanych danych konta bankowego, by wpłacić pieniądze na swoje konto gracza:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC: BPHKPLPK


Jako Tytuł wpłaty podaj zawsze swój numer konta gracza!

Możesz rówież zamówić wypełnione druczki przelewu!
 
F 0

foxhounds

Użytkownik
To wiem, ale nie moge tego wpisać podczas przelewu. Nie ma pola na nazwe banku. Za to jest adres osoby której mam przelać pieniądze.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam , a ja mam takie pytanie czy uda mi się wypłacić pieniądze ( około 100 PLN ) bez wpłaty ? Tzn. ja nic tam nie wpłacałem , tylko gram za bonus 5 zl . I nie wiem teraz , czy wpłacić coś kasy , żeby się nie pruli itd. Supportu nie chce się pytać , bo jeszcze zamkną mi konto :p
 
tanatosik 0

tanatosik

Użytkownik
Bez żadnych problemów powinieneś wypłacic, tez na poczatek dostałem 5 PLN i zrobiłem z tego prawie 100 PLN i bez problemu mi wypłacili pieniadze na moje konto... tylko to było prawie rok temu, ale wydaje mi sie, ze nic sie nie zmieniło, jak prawidłowo rozmnożyłeś te 5 PLN, to bez problemowo wypłacą...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Skoro wszyscy o coś pytają, to i ja mam jedno pytanko odnośnie wypłaty. Podkreślam, że będzie to mpja pierwsza wypłata z BAH. A mianowicie:

Chcę wypłacić sporawą kwotę (ok 500 zł) tyle, że konto na BAH mam założone na mamę, a chce wypłacić na swoje konto bankowe. Czy mogą wystąpić jakieś problemy, związane z tym, że konto bankowe należy do innej osoby, czy wystardzy, że w dodatkowych informacjach napiszę, że konto bankowe należy do.... ???

Aha i jak to jest z tym skanem dowodu??? Poinformują mnie, że chcą go otrzymać, czy jak??

Byłbym zapomniał. Czy zamiast skanu dowodu może być jego zdjącie zrobione cyfrówką??

Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom