>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

ted 9,5K

ted

Forum VIP
To nie jest odpowiedni temat do takich pytań.
Nie ma problemów i kasa dochodzi zazwyczaj w 1-2 dni robocze.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Witam jako iż mają zamknąć ponoć beta od jutra, to mam pytanko bo zleciłem wypłatę jakąś godz temu na skrill i nadal mi nie zaakceptowali,mogę być spokojny o to że jeszcze to zlecą ? Pytanie na serio bo sporo siana by przepadło jednak hah
 
A 8

areeek

Użytkownik
Ja sam dzisiaj z Bet-at-home wypłaciłem na skrilla ponad 2000 złotych i praktycznie od strzała poszło. Kwestia minut.
Wiem, ze to nie jest zbytnio na temat, ale czy Skrill też ma być objęty tą reformą i będzie niedostępny? Takie info gdzieś mi się obiło. Słyszałem, że ponad 400 stron od jutra ma być niedostępnych więc czy ktoś może potwierdzić, lub zdementować jak to wygląda w sprawie portfela elektronicznego(wiem, nie jest bezpośrednio związane z hazardem).
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Czesc!
Probowal ktos zrobic depozyt karta skrilla do BAHA (mastercard)? Mi blokuje transakcje
Niestety Twoja wpłata za pomocą karty kredytowej nie została automatycznie autoryzowana. Chętnie spróbujemy zautoryzować wpłatę manualnie.
Prosimy przesłać wiadomość e-mail z adresu podanego obecnie na koncie gracza wraz z numerem konta gracza, kwotą wpłaty na adres [email protected] .
Poinformujemy Cię o statusie autoryzacji najszybciej jak to możliwe.
Zwróć uwagę na fakt, że manualne autoryzacje mogą zostać przeprowadzone jedynie, gdy zostały zgłoszone między godziną 8:30 a 22:30 ktos ma pojecie w czym problem i jak to mam obejsc?
 
K 0

kolan1100

Użytkownik
Tak Skrill i Neteller juz jest tym objety. Nie mozna wplacac tymi kanałami. Wyplacic mozna do 13/14 lipca
Wiekoszc stron jest dostepnych . Wystarczy wybrac ich alternatywny adres

niestety zgapiłem się i nie wypłaciłem na czas pienidzy z bet at home na swoje konto. Tzn jakis czas temu próbowałem to zrobić ale konsultant po mojej interwencji poinformował mnie ze bank przerwał tranakcję i pieniadze wróca na konto gracza. przez prawie 3 tyg cisza, brak pieniedzy. Interweniowałem drugi raz i po 15 min pieniadze byly na koncie bet at home. Niestety nie udalo mi się już przezucic na zadne konto bo strona wygasła,
czy jest szansa na odzyskanie tych pieniedzy??
Pomocy !!
 
A 8

areeek

Użytkownik
Wejdź na beta przez stronę www24(.)bet-at-home(.)com (wszystko tak samo jak było wcześniej, tylko pomiędzy www a kropką wstawiasz 24).. Strona wygląda identycznie wtedy wchodzisz i normalnie wypłacasz na Skrill. Jest to kwestia sekund i kasa jest na koncie Skrill.
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Wejdź na beta przez stronę www24(.)bet-at-home(.)com (wszystko tak samo jak było wcześniej, tylko pomiędzy www a kropką wstawiasz 24).. Strona wygląda identycznie wtedy wchodzisz i normalnie wypłacasz na Skrill. Jest to kwestia sekund i kasa jest na koncie Skrill.
a co jeśli nigdy nie wpłacałem hajsu przez skrilla tylko normalnie przelewem? mozna to wyplacic na skrilla (którego niemam) na konto bankowe? pozdro
 
A 8

areeek

Użytkownik
a co jeśli nigdy nie wpłacałem hajsu przez skrilla tylko normalnie przelewem? mozna to wyplacic na skrilla (którego niemam) na konto bankowe? pozdro
Niby można wypłacić przelewem, tylko jest taki problem, żę już niektórzy pisali, że są kłopoty przy wypłacie przelewm. BArdzo długo to trwa, albo wcale nie dochodzi do wypłaty, bo banki blokują przelewy od tego typu instytucji nie zarejestrowanych w Polsce.
Ile masz ogólnie kasy na koncie u Buka?
Ja bym zrobił tak. Założyć konto na skrill wpłacić symboliczne 5 złotych i zagrać za tą stawkę byle jaki kurs na wimbledonie i potem całość szybko wypłacić na skrilla. W przypadku bet at home nie ma tak jak w bet365, że wypłata jest dzielona proporcjonalnie na konto bankowe czy kartę czy portfel elektroniczny. Tutaj wystarcz,że raz zasiliłeś konto daną metodą nawet za małą kwotę i potem możesz wypłacać nawet tysiące. Założenie konta jest oczywiście bezpłatne i szybkie. Ja bym tak zrobił.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zarówno wpłata, jak i wypłata jest przez trustly. Więc wypłata dojdzie na 100%. Nie ma już standardowego przelewu bankowego.
 
Do góry Bottom