>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zapewne kasa dojedzie, ale jak akurat im się coś przywidzi i będą chcieli najpierw sprawdzić to będziesz musiał się pożegnać z kasą.
 
S 0

slavoo

Użytkownik
no wiem ;/ dobrze ze mi przypomniales

zalozylem konto na moneybookers czy tam tez trzeba podawac jakies dowody czy nie?? czy z tego mooneybokers bede mogl ojcu wplacic kase??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
no wiem ;/ dobrze ze mi przypomniales
zalozylem konto na moneybookers czy tam tez trzeba podawac jakies dowody czy nie?? czy z tego mooneybokers bede mogl ojcu wplacic kase??
Zanim do czegokolwiek zabierzesz się radzę najpierw dowiedzieć się co i jak. Na forum znajdziesz sporo informacji.
Przecież żeby wypłacić z MB też będziesz musiał zweryfikować konto MB...
Zanim cokolwiek zrobisz poczytaj forum.
Choćby ten temat: MONEYBOOKERS
I wiele innych tematów w tym dziale...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Weź gościu przestań kombinować, bo tylko stracisz kasę na takim czymś, załóż konto u buka na starszego, wpłać z jego konta i wypłacisz sobie też na to samo konto.
 
M 0

michal15eu

Użytkownik
Witam jestem nowy i mam następujące pytanko.
Panowie przy probie wypłaty pieniędzy wyskakuje mi komunikat
&quot;Możesz dokonać wypłaty tylko na kwotę -17,64 PLN , gdyż nie zostały spełnione warunki bonu!&quot;
jakie są te warunki bonusu jakoś nie znalazłem tego w necie
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
Wypłata nie jest obecnie możliwa:

Proszę najpierw uregulować otwarte przedpłaty!

Prosimy o wyrozumiałość!


oco chodzi? wpłaciłem wczoraj 10zł dzisiaj chcę wypłacić 80 i nie mogę co moze mam zrobic obrot swoja kasa?


ok już wiem
 
R 0

randomone

Użytkownik
Witam, dzisiaj około godziny 15 wpłaciłem kasę na BaH poprzez przelew bankowy, jak długo muszę czekać aby kasa zaksięgowała się i pojawiła na moim BaH profilu ?
Pozdrawiam
 
S 0

slavoo

Użytkownik
Witam, dzisiaj około godziny 15 wpłaciłem kasę na BaH poprzez przelew bankowy, jak długo muszę czekać aby kasa zaksięgowała się i pojawiła na moim BaH profilu ?
Pozdrawiam
tez dzisiaj wplacilem tak jak kolega... czy jak zeskanuje im potwierdzenie przelewu ktore dostalem, to czy kasa bedzie na koncie szybciej??
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Do jankeswilga:
Wydaje mi się że w miesiącu możesz dokonać trzech wpłat/wypłat nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Do michal15eu:
Warunki bonusu są takie, że przed wypłatą kasy musisz postawić tyle kuponów, aby ich łączna stawka wyniosła 3 razy więcej niż wpłacona przez ciebie kwota + bonus.

Do RandomOne:
2 do 5 dni roboczych, ale zwykle trwa to szybciej niż 5 dni, bardzo możliwe że już dzisiaj bedziesz miał kase.

Do slavoo:
Możesz wysłać im skan tylko wtedy, gdy nie jest to twoja pierwsza wpłata do bah.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Czy mogę wypłacić na konto bankowe (dane takie same jak w buku) nie wpłacając wcześniej pieniędzy tym sposobem ? Ew. czy w jakimś innym buku mogę tak zrobić ? (wydaje mi się, że to jest dozwolone w BAH, tylko nie mogę nigdzie potwierdzenia znaleźć)
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
naprawde musze pochwallić bet home. wyplaty maja w expresowym tempie.zleciłem o 6 rano ???? i kasa byla juz o 11.00. do tego ksieguja wplaty natychmiastowo po wyslaniu dowodu wplacenia.pod wzgledem wplat/wyplat bet-at-home to ścisła czołówka
 
R 0

randomone

Użytkownik
Witam, mam 16 lat i pieniądze wpłacałem z własnego konta.
Na bah podałem swoje prawdziwe dane, prócz daty urodzenia ;)
Czy jak będę chciał wypłacić to poproszą mnie o skan dowodu ?
 
E 0

enzo1

Użytkownik
Cze,

Mam pytanko co dokładnie oznacza, że trzeba obrócić bonusem w ciągu 10 dni? Czyli jak wpłacam 60zł, to w wciągu 10 dni mam zagrać za 60zł czy 120zł? Dzięki.
 
L 0

lyth

Użytkownik
mam pytanie,
czy kupony systemowe liczą się do obrotu?
bo wiem, że minimalny kurs obrotu to 1,5 - często w systemie nie siada kilka meczy i wygrana jest minimalnie większa od stawki
czy na bah będę miał jakąś informację, że już obróciłem 210 zł?
Bo mam już ok. 200 zł obrotu, liczyć dokładnie to trochę ciężko, bo gram stawki 2-3 zł i tych kuponów jest sporo
 
Do góry Bottom