>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet sure bet365

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wali Cię w rogi, a ponadto surebetów nie gra się u jednego a u minimum 2 buków!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6

serenowy

Użytkownik
niemożliwe.Wiadomo Surbety w każdym buku są nielegalne ale nie na krótszą metę
Ja dłuższy czas grałem surbety na bet365 do momentu kiedy otrzymałem limit potem już nie próbowałem.SUrbety juz mnie znudziły.
edit. a fakt jak kolega wyżej napisał grałeś te surbety tylko na becie?
Bo jeśli tak to pewnie że normalnie ci legalnie powinni zablokować konto.
 
B 0

babcia12

Użytkownik
Właśnie nie wiem dokładnie, a czy to jest możliwe w ogóle, żeby grać sure bety tylko u jednego bukmachera? i jeśli załóżmy, że usunęli mu konto to pieniądze, które tam były przepadają?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest ewidentny przekręt , bo wg mnie on raczej nawet tej kasy nie wpłacił, lub jeśli wpłacił, to ma ją na swoją grę...
Aby grać surebety, należy wyłapywać różnice kursów w kilku firmach - więc wpłacenie kasy do jednego buka nie dawało podstawy do żadnych sankcji.
 
B 0

babcia12

Użytkownik
Ok bardzo dziękuje będę musiał chyba z nim poważnie porozmawiać, jakbyście Cie mieli jeszcze jakieś rady to z góry dzięki.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Właśnie nie wiem dokładnie, a czy to jest możliwe w ogóle, żeby grać sure bety tylko u jednego bukmachera? i jeśli załóżmy, że usunęli mu konto to pieniądze, które tam były przepadają?
Możliwe.

Ja gram od jakiegoś czasu nawet na forum widać moje typy i zapewniam Cię, że bet365 nie zabrał tych pieniędzy. Mógł co najwyżej je stracić. Np. zalazł Sure Bet 8%. Postawił u jednego bukmachera odpowiednią ilość pieniędzy następnie chciał postawić w bet365 taką kwotę, żeby wyjść na ✅8%, ale nie mógł, bo w bet365 dostał limit. I ewidentnie spanikował i nie postawił u innego buka, bo nie umie szukać i kombinować.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Czyli zakładając, że tak mogło być to i tak straciłby tylko częśc pieniędzy?
W ogóle chyba mówił tak, że na bet365 kursy były tak ustawione, że i tak był zysk przez co postawił to u jednego bukmachera, który to wykrył i niby zamknął mu konto, przez co stracił wszystkie pieniądze.
Jakby tak było to straciłby tylko część. Chociaż mogła wtedy obudzić się w nim chęć odegrania się i odzyskania pieniędzy..
Uwierz, że bet365 nigdy nie wystawiłby takich kursów. Owszem jest możliwość, że wystawi w mecz piłki nożnej lidera tabeli z beniaminkiem zajmującym ostatnie miejsce takie kursy, że opłaca się zagrać na faworyta lub remis, ale na pewno nie było tak, że można grać do tego wygraną beniaminka i za każdym razem będzie zysk.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Nawet gdyby się tak zdarzyło jak piszesz, czyli, że bez względu na wynik miałbyś zysk to byłby to ewidentny błąd buka za który dostałbyś zwrot. Ale NIGDY nie straciłbyś postawionej kasy
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Sorry, ale to jakas bzdura jest wg mnie. Kto normalny daje komus 4tys zeby on cos tam postawil u buka... ktos tu chyba cos kombinowal i teraz nie wie jak sie z tego wyplatac...
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
niemożliwe.Wiadomo Surbety w każdym buku są nielegalne ale nie na krótszą metę
Ja dłuższy czas grałem surbety na bet365 do momentu kiedy otrzymałem limit potem już nie próbowałem.SUrbety juz mnie znudziły.
edit. a fakt jak kolega wyżej napisał grałeś te surbety tylko na becie?
Bo jeśli tak to pewnie że normalnie ci legalnie powinni zablokować konto.
pierwsze slysze aby to bylo nielegalne. jesli tak by bylo to byloby to napisane w regulaminie.
a to ze daja limity jak sie gra surebety to swoja drogą prawda ;]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeżeli on postawił dwie opcje u jednego bukmachera, a tylko trzecią u jakiegoś innego, był to mecz piłki nożnej to jest możliwe aby zamknęli mu konto?
Kolego nie wymyślaj już kolejnych możliwości.
Szanse na to, że mu zamknęli konto w bet365 i zabrali pieniądze bo zagrał sure beta to 1%. 99% to, że Ciebie kłamie.
Krótko:
1 - Ty jesteś mało poważny, że dajesz komuś kasę żeby grał Tobie sure bety.
2 - Pogadaj z &quot;kolegą&quot; bo tutaj nikt nie pomoże Tobie odzyskać kasy.
Operujesz podobno kwotami w tysiącach przy graniu na sure betach a zadajesz pytania, z których widać, że pojęcie o graniu SB masz marne.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@babcia12, Ty masz przecież - jako ten wspólnik tamtego kolegi - możliwość a nawet obowiązek zapoznania się z dokumentacją:
a/ tej wpłaty 4k
b/ gry na surebeta
c/ korespondencji, jaką ponoć od buka dostał w sprawie zablokowania mu konta i tego niby &quot;przepadku pieniędzy&quot;....
Siadasz przy nim i niech Ci ją na żywo ( bo może lewiznę w photoshopie zrobić ) po kolei przedstawi...
I jeśli Ci tego na 100% nie udowodni, to masz jako mocny argument taką kartę przetargową w rozmowie z nim, że zgłaszasz to na policji - bo uważasz że Cię bezczelnie okradł, czyli popełnił przestępstwo.
Daj mu 3 dni na zwrot tej kasy - i zostaw go.
Bo wtedy to on ma problem i to podwójny: bo nie tylko wyłudzenie ale i coś jeszcze - gdyż to nie Ty a on grał, co niekoniecznie jest zgodne z (PO)lskim prawem...
I daj znać jak to dalej poszło!
P.s: tak więc na razie go nie bij, nie wynajmuj ruskiej ani ukraińskiej mafii itd.itp. ???? bo:
http://www.youtube.com/watch?v=Cs7-vHzNaoI

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli on postawił dwie opcje u jednego bukmachera, a tylko trzecią u jakiegoś innego, był to mecz piłki nożnej to jest możliwe aby zamknęli mu konto?
Dwie opcje meczu trzydrogowego 1x2 , to nie jest surebet a cover i żaden buk takiej gry - szczególnie że to było przy pierwszym podejściu - nie potraktuje jako przekroczenie regulaminu, gdyż wciąż jest szeroko otwarty korytarz dla porażki tak grającego...
P.s.I: a może ten kolega po prostu przechytrzył i tej 3. opcji nie obstawił - bo liczył, że 2 wystarczą i dodatkowo &quot;na lewo&quot; na tym zarobi , ale akurat weszła ta która nie została obstawiona?
Lub nawet zagrał tylko 1 z 3 opcji...
I aby jakoś z tego wyjść, dlatego wymyślił tę bajkę o przepadku całej kasy.
Zapoznaj się z dokumentacją tej całej jego gry - gdzie, kiedy i ile Twojej kasy ew. postawił!
P.s.II:
&quot;W ogóle chyba mówił tak, że na Bet365 kursy były tak ustawione, że i tak był zysk przez co postawił to u jednego bukmachera, który to wykrył i niby zamknął mu konto, przez co stracił wszystkie pieniądze.&quot;
W przypadku gdyby - w co nie bardzo wierzę - było tak jak Ci mówi, to przecież byliście wspólnikami,
a to oznacza że zarówno do zysku jak i do straty , więc w skrajnym przypadku jest Ci winien 1/2 tej kasy, czyli 2 tysiące!

.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
wewnętrzny surebet nie jest niemożliwy na bet365. występują u nich bardzo liczne różnice w kursach dnb vs HC (0), a także dodatkowo HC (0.5) vs 1 lub 2 do wybory. sam widziałem je wielokrotnie.

przykład różnic wzięty z pierwszego meczu, w którym mamy odpowiednie zakłady:

Alania vs Anzhi 4.75 3.6 1.72
1 (dnb) 3.5 (vs 3.55)
1 (HC +0) 3.55 (vs 3.5)
2 (HC -0.5) 1.7 (vs 1.72)
1 (HC -0.5) 4.5 (vs 4.75)
1 (HC +0.5) 2.1 (vs 2)
1x 2.0 (vs 2.1)
2x 1.16 (vs 1.19)
2 (HC +0.5) 1.19 (vs 1.16)

różnice często są dużo dużo wyższe.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Valletta vs Hibernians sprzed kilku miesięcy:

1 (dnb) 1.53(3)
x 3.75
2 4.3(3)

niezależnie od wyniku kurs 1.02491

I Ty myślisz,że jak jest różnica kursów 0,03 (czy dużo wyższa) to uda Ci się zrobić surebeta?????
właśnie tak myślę.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Co oznaczają te magiczne 3 w nawiasach(to ma być rozwinięcie dziesiętne)?Czy mogę potraktować ten zapis,że po prostu mam zdarzenie 3 drogowe o następujących kursach 1,53 3,75 4,3 ?
 
Do góry Bottom