>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet sure bet365

E 27

egnagel

Użytkownik
Co oznaczają te magiczne 3 w nawiasach(to ma być rozwinięcie dziesiętne)?Czy mogę potraktować ten zapis,że po prostu mam zdarzenie 3 drogowe o następujących kursach 1,53 3,75 4,3 ?
zgadza się jest to rozwinięcie dziesiętne. można tak potraktować.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
zgadza się jest to rozwinięcie dziesiętne. można tak potraktować.
http://wybierzkurs.pl/surebets/kalkulator
W takim razie wprowadzam kursy:
1,53 3,75 4,3
Wprowadzone kursy nie tworzą surebeta! Obstawienie ich przynosi stratę 15.28%
Teraz nasuwa się pytanie gdzie ja się pomyliłem,bo dla mnie to na surebet nie wygląda.
E:
Nie chce mi się obliczać,ale skoro przy każdej opcji daje Ci ten zysk to niech Ci będzie:]
 
E 27

egnagel

Użytkownik
[E:
Nie chce mi się obliczać,ale skoro przy każdej opcji daje Ci ten zysk to niech Ci będzie:]
stawka całkowita 100 pln:

1 (dnb) stawka 67.02 pln kurs 1.53 zwrot 102.22 pln
x stawka 9.39 pln kurs 3.75 zwrot 35.21 + 67.02 pln = 102.23 pln
2 stawka 23.59 pln kurs 4.33 zwrot 102.22 pln

fakt innego traktowania przez bet365 dnb i HC musi powodować takie sytuacje. kursy do sprawdzenia na bet365.com. zaznaczam są one niezmiernie rzadkie, ale się zdarzają.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tylko,że jak zobaczą,że kombinujesz z surebetami na ich stronie to raczej Cię szybko zlimitują i dupa będzie a nie zysk;)
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Tylko,że jak zobaczą,że kombinujesz z surebetami na ich stronie to raczej Cię szybko zlimitują i dupa będzie a nie zysk;)
w wątku tym powątpiewano w możliwość wystąpienia wewnętrznego surebeta. ponieważ wiem, że takie mają miejsce, to udzieliłem informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Sam ostatnio też to zauważyłem.
W ogóle jaki jest sens dawania na jeden mecz opcji zakładu dnb oraz HC 0 skoro to jedno i to samo, a kursy w obu przypadkach są zupełnie inne?
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Sam ostatnio też to zauważyłem.
W ogóle jaki jest sens dawania na jeden mecz opcji zakładu dnb oraz HC 0 skoro to jedno i to samo, a kursy w obu przypadkach są zupełnie inne?
do tego mają różnice w kursach HC -0.5 i na zwycięstwo tegoż zespołu. często są to ogromne różnice 20 %. bardzo często 5 % i więcej.

HC 0.0 tym różni się od dnb, że w odróżnieniu do niego nie jest wliczany do obrotu bonusem. z punktu widzenia logiki to bez sensu.

przykład z pierwszego wybranego przeze mnie zakładu 1 minutę temu:

Ruch Chorzów vs Korona Kielce

Korona dnb kurs 2.5
Korona HC 0.0 kurs 2.675

bet365 jest dziwnym bukmacherem wszystkim użytkownikom radzę sprawdzać dodatkowe HC azjatyckie ponieważ:

Afc Telford vs Newport County
Afc dnb 2
Afc HC 0.0 2.125

tak jest przy każdym rynku.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
do tego mają różnice w kursach HC -0.5 i na zwycięstwo tegoż zespołu. często są to ogromne różnice 20 %. bardzo często 5 % i więcej.
Tak, ostatni mecz CSKA z V. Novgorod. Czysty win CSKA był po kursie 1.5, a Handicap -0.5 na CSKA wynosiło w tym samym czasie 1.525. Gdzie sens, gdzie logika ???? ?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Tak, ostatni mecz CSKA z V. Novgorod. Czysty win CSKA był po kursie 1.5, a Handicap -0.5 na CSKA wynosiło w tym samym czasie 1.525. Gdzie sens, gdzie logika ???? ?
a co w tym takiego nielogicznego? po prostu na handi azjatyckie jest mniejsza marża i w większości przypadków stąd wynika ta różnica
 
E 27

egnagel

Użytkownik
a co w tym takiego nielogicznego? po prostu na handi azjatyckie jest mniejsza marża i w większości przypadków stąd wynika ta różnica
to się zgadza, lecz kiedy kurs x2 jest wyższy od + 0.5 HC pokazuje, że bet365 traktuje matematykę dosyć frywolnie.
 
Do góry Bottom