>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet24 Bonus 5 PLN darmowe

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja zarejestrowałem sie dzis przed południem i juz kasa na koncie - wysłałem do suporttu maila z zapytaniem o szczegóły obrotu i możliwosci wypłat - czy tylko na konto bankowe , jak mi odpisza to dam wam znać , a tak pozatym to jak typujecie Lech-Legia? ???? ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czyli mozna obstawic te 5zl w 90minucie jak powinno byc juz wszystko jasne i mozna normalnie grac, rozmnazac a pozniej wyplacac ? :p
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zarejestrowalem sie 2h temu, kasa na koncie ????


MAzaq -

Lech - Legia na żywo tylko u nas. Wejdź do strefy zakładów live i obstawiaj ten mecz już od godziny 19.30. W dodatku rób to za... nasze pieniądze - osoby, które zarejestrowały się w czwartek, piątek lub dziś dostały (bądź w ciągu najbliższych godzin dostaną) od nas 5 zł, przeznaczone właśnie na grę na żywo. Z przyczyn technicznych część dotychczasowych klientów (aktywnych w ostatnich 3 mies.) nie dostała bonusa, ale nic im nie przepadnie - 5 zł pojawi się na ich kontach do czasu finału Ligi Mistrzów. A wtedy - zakłady live!

nie martw sie ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
chłopaki czy tylko ja nie mogę znaleść oferty live : Lech -Legia? bo tam wchodzac w zakładke :zakłady Live - nie wyskakuje zaden zakład
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Nie wiem czemu ale mi dodali 10 zł, wiem że powinienem się cieszyć ale nie wiem jak z tym obrotem. Czy za całe 10zł mam stawiać, czy tylko za 5?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja mam na koncie:
7,25 PLN

troche szkoda ze za pozno zagralem na tego lecha na live ;-)

ciekaw czy uda sie ladnie rozmnozyc ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sie zastanawiałem ,czy można ogólnie na live ,czy tylko Lech - Legia miałem.Under Aalborga ale sie troche bałem obstawić.wiec potem dałem na over w lechu-Legia i tak na plus.Ciekaw jestem cz komus zabira jak nie zagrał odpowiedniego spotkania...
 
B 0

bb

Użytkownik
No niestety chyba nie masz racji. Wchodze w My Account -&gt; Withdraw i jest jedynie karta kredytowa ????
 
Do góry Bottom