>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet24 Bonus 5 PLN darmowe

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja zarejestrowałem sie dzis przed południem i juz kasa na koncie - wysłałem do suporttu maila z zapytaniem o szczegóły obrotu i możliwosci wypłat - czy tylko na konto bankowe , jak mi odpisza to dam wam znać , a tak pozatym to jak typujecie Lech-Legia? ???? ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czyli mozna obstawic te 5zl w 90minucie jak powinno byc juz wszystko jasne i mozna normalnie grac, rozmnazac a pozniej wyplacac ? :p
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zarejestrowalem sie 2h temu, kasa na koncie ????


MAzaq -

Lech - Legia na żywo tylko u nas. Wejdź do strefy zakładów live i obstawiaj ten mecz już od godziny 19.30. W dodatku rób to za... nasze pieniądze - osoby, które zarejestrowały się w czwartek, piątek lub dziś dostały (bądź w ciągu najbliższych godzin dostaną) od nas 5 zł, przeznaczone właśnie na grę na żywo. Z przyczyn technicznych część dotychczasowych klientów (aktywnych w ostatnich 3 mies.) nie dostała bonusa, ale nic im nie przepadnie - 5 zł pojawi się na ich kontach do czasu finału Ligi Mistrzów. A wtedy - zakłady live!

nie martw sie ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
chłopaki czy tylko ja nie mogę znaleść oferty live : Lech -Legia? bo tam wchodzac w zakładke :zakłady Live - nie wyskakuje zaden zakład
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Nie wiem czemu ale mi dodali 10 zł, wiem że powinienem się cieszyć ale nie wiem jak z tym obrotem. Czy za całe 10zł mam stawiać, czy tylko za 5?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja mam na koncie:
7,25 PLN

troche szkoda ze za pozno zagralem na tego lecha na live ;-)

ciekaw czy uda sie ladnie rozmnozyc ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sie zastanawiałem ,czy można ogólnie na live ,czy tylko Lech - Legia miałem.Under Aalborga ale sie troche bałem obstawić.wiec potem dałem na over w lechu-Legia i tak na plus.Ciekaw jestem cz komus zabira jak nie zagrał odpowiedniego spotkania...
 
B 0

bb

Użytkownik
No niestety chyba nie masz racji. Wchodze w My Account -&gt; Withdraw i jest jedynie karta kredytowa ????
 
Do góry Bottom