>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - łatwo dostać limit za granie singlii?

M 53

marekz

Użytkownik
Witam,
Jak wiecie z moich postów lubię eksperymentować ????
Z bukmaherką jestem już ponad 5 lat, ale z bukami internetowymi od niedawna.
Przez internet gram dla zabawy, dla zysków u stacjonarnych.

Bukmaherka to gra na liczbach, a że lubię je, to wpadł mi kolejny &quot;system&quot;. Specjalnie w kamerkach ;)

Granie singli na live z kursami 1.10-1.30.

Obliczyłem, że grając 10 zdarzeń dziennie przez 30 dni wygrana wyniesie 100tys.
Tylko pytanie czy mnie szybko nie zlimitują?. Podobno przy graniu live nie wygrywają tego, że ktoś gra małe kursy za dużą kwotę ???? .

Ok. Skąd te 100tys?.

I 10 dni gry:
Kurs 1.10 ¦ sawka 100 zł ¦ Wygrana 10 zł ¦ 10 zdarzeń/dzień.
1 dzień * 10zd * 10 zł = 100 zł.
10 dni * 100zl = 1000 zł.

II 10 dni gry:

Kurs 1.10 ¦ sawka 1000 zł ¦ Wygrana 100 zł ¦ 10 zdarzeń/dzień.
1 dzień * 10zd * 100 zł = 1000 zł.
10 dni * 1000zl = 10000 zł.

III 10 dni gry:

Kurs 1.10 ¦ sawka 10000 zł ¦ Wygrana 1000 zł ¦ 10 zdarzeń/dzień.
1 dzień * 10zd * 1000 zł = 10000 zł.
10 dni * 10000zl = 100 tyś. zł.

Wiem, że to dość optymistyczne podejście ????
Dużo zdarzeń i mały pojedynczy zysk.

Pozdrawiam.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przez internet gram dla zabawy, dla zysków u stacjonarnych.
Fuck logic ????


Podobno przy graniu live nie wygrywają tego, że ktoś gra małe kursy za dużą kwotę ???? .
Bzdura. Niby nie kontrolują live i hulaj dusza, niech się dzieje? Oczywiście że kontrolują, ale na live buk ma dużo większe zarobki niż na zakładach przedmeczowych, to i o limit trudniej.

Wiem, że to dość optymistyczne podejście ????
Nawet bardzo, bo jedna przegrana rzuca cały system na kolana.


W odpowiedzi na Twoje pytanie - nie, nie dostaniesz raczej limitów za takie granie i to wcale nie z powodu, że nigdy nie dojdziesz do końca tego łańcuszka, ale bukmacher wie, że w końcu potknie Ci się noga po prostu.
Pomijam fakt, że nie każdy buk przyjmie stawkę 10000zł, nawet na niski kurs 1,1 - 1,3.

W każdym razie życzę powodzenia, przyda się.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
udanej zabawy, ale na poważnie to nie ma opcji byś tyle typów pod rząd
trafił, nawet z kursem 1.10. Lubisz się bawić liczbami więc spróbuj najpierw na
sucho, choć możesz wierzyć, że stawianie wirtualnego tysiąca czy dziesięciu tysięcy,
a stawianie tej kasy naprawdę to jest różnica ???? Jeden błąd - leżysz i kwiczysz ;)
powodzenia anyway
 
M 53

marekz

Użytkownik
Głównym założeniem tego postu było dowiedzenie się o limity czy dają, a reszta to z humorem ;)
Tak jak napisałem, jest to zabawa i jakbym doszedł do 10tys, to wątpię czy byłoby mi szkoda je postawić. Przecież tych pieniędzy wcześniej nie miałem, to dużej straty by nie było.
To jest jednak dużo zdarzeń, bo aż 300. Oczywiście można zejść do 100, tylko kurs musi być 1.3.

Najlepiej jakby noga podwineła się w późniejszym etapie czy minimum w drugim, 11 lub 21 dniu, ,bo wtedy jesteśmy na 0.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Cześć MarekZ,
Twoje podejście do gry jest czysto statystyczne, więc jeśli tak to ma wyglądać - szczerze polecam przerzucić się na live ruletkę, bo masz tam to samo, tylko nie musisz czekać dwóch godzin na rozliczenie, bo co pół minuty masz nową serię.
Odpowiadając na pytanie, z Twojego postu wynika że o limity martwić się nie musisz. Także życzę dobrej zabawy, bo o to przecież tutaj chodzi ;)
 
M 53

marekz

Użytkownik
Nie jest to granie statystykami, bo nie obstawiam jak leci, tylko wybieram tą pewniejszą, popartą analizą ;)
O to chodzi by się bawić. Jeśli uda się do tysiąca dojść, to będzie nieźle ????
Za wirtualne obecnie mam 68 zdarzeń na plus. 0 na minus.
Dzięki i pozdrawiam ;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja gram systemem all in 666 zdarzen miesiecznie po kursie byle jakim + do tego cyrograf z szatanem.
na razie 100% skutecznosc po 666tys typow, do przodu 666 bilionow.
polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 53

marekz

Użytkownik
Fonfe - niektórzy tu są ekspertami i podchodzą do wysokiego &quot;profesjonalnie&quot;. Trudno im pojąć, że to tylko gra i warto też zastosować trochę fantazji ????
Nie dla każdego bycie na plus jest ważne.
Pozatym w mim &quot;systemie&quot; stawka 100 zł, a więc i tak dużo nie stracimy ;)
Trochę uśmiechu Wam życzę ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jesteś bystry jak woda w klozecie.
Ty naprawdę musisz mieć ok. 14 lat. &quot;bystry jak woda w klozecie&quot; to jest tak mało śmieszne, takie głupie, takie w ogóle bezsensu, ze idź lepiej wypij tą wodę z klozetu durniu.
 
M 53

marekz

Użytkownik
I masz go do dziś?
Jakimi stawkami i kursami grałeś?.
Na wszystkie zdarzenia dostałeś?
Za ile mogłeś postawić, po dostaniu limitu?.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
dostałem limit na bet365 dopiero jak miałem na plusie powyżej 9 tys PLN na koncie
bajkopisarstwo w cenie. mam ze 3 x wiecej zysku i nie mamz adnych problemow. albo moze jestes brzydki i cie b365 nie lubi.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Okej.
Mam nowy plany, gdyż ten wyżej opisany jest męczący, ale skuteczny.
Kłopot w nim taki, ze dużo zdarzeń dziennie trzeba.

Zmieniam ich ilość, stawkę i czas gry.
300 dni,
300 zdarzeń,
Kurs ~1.05,
Stawka 1000 zł,
EW 15000 zł.

Będę grał codziennie po jednym zdarzeniu z kursem ~1.5 i stawką 1 tys. Zdarzenia to Over 0.5 gola.
Musiał bym mieć dużego pecha, by nie trafić jednego na dzień. Wszystko oparte o satatystyki.
Możecie wyrazić swoje opinie. Byłbym wdzięczny ;)

P.S: Gdzie mogę założyć temat w którym będę umieszczał swoje kupony?.

Pozdrawiam.
 
sarev22 9

sarev22

Użytkownik
Kolego nie zebym Cie zniechecal ale po prostu dobrze radze, odpusc sobie to juz od razu bo gwarantuje Ci ze ten system sie nie sprawdzi, nie ma takiej mozliwosci, a jesli jest to prawdopodobienstwo osiagniecia celu na pewno nie jest proporcjonalne do ryzyka.
Ale jak chcesz to zaloz temat w Kuponach albo Kuponach ze statystykami i sam sie przekonaj. Ale ten &quot;system&quot; jest slaby.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Nawet gdyby na chybił trafił wybierać mecze, to jest mała szansa, ze wybierze się mecz z wynikiem 0:0.
Średnio na 100 meczy dziennie jest 5/6 remisów.

Oki. Złożę temat, ale to od 1 października.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nawet gdyby na chybił trafił wybierać mecze, to jest mała szansa, ze wybierze się mecz z wynikiem 0:0.
Średnio na 100 meczy dziennie jest 5/6 remisów.
Oki. Złożę temat, ale to od 1 października.
janusz uzyj sobie byle jakiej wyszukiwarki (najlepiej google, bo ta forumowa to sabotaz a nie wyszukiwarka) i wpisz sobie jak ludzie sobie pogrywali przez ostatnie lata ołwery 0,5 i jakie byly tego efekty.
chyba ze lubisz sponsorowac buki to wtedy nie rob tego co powyzej napisalem tylko zostan sponsorem.
w sumie nie wiem czemu daje ci dobre rady bo za te herezje ktore wypisujesz powinnno sie dostawac od razu jakas range u buka zeby sie wyrozniac.
 
Do góry Bottom