>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

F 19

footbalfan

Użytkownik
Dla mnie to jest śmieszne ???? ja nie płaczę, gdyby mi zależało na tym koncie to bym coś wymyślił, ale szkoda zachodu.Jednakże pokazuje tylko głupotę bukmachera.Obowiązkiem jest mieć telefon 24 h każdego człowieka?Są sytuacje na które nie ma się wpływu, oczywiście pete ich nie doświadczył nigdy ????
PS.Rodzice zabrali fona i co zrobie ???? eh
http://www.youtube.com/watch?v=CK8GDsW4t00
 
pietrox 3

pietrox

Użytkownik
Bet365 jak dla mnie najepszy bukmacher. Strasznie szeroką mają ofertę spotkać. Nowa szata graficzna jak dla mnie w porządku chociaż rzeczywiście mogła by być mniejsza czcionka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dzisiaj mnie strasznie zaskoczyli in plus. Dlaczego? Wczoraj nie wszedł mi jeden zakład w 4zdarzeniowej taśmie. O 4 w nocy przysłali mi takiego maila &quot;
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XXXXXXXXXXXF postawionym po kursie XX.XX na XYZ. Zauważyliśmy, że ten rynek zawierał nieprawidłowego uczestnika i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
W sumie dla mnie to plus, ale na pewno minus dla tych, którzy na tym zdarzeniu coś wygrali.
 
T 19

tommywro

Użytkownik
Wszystkim którym nie podobają się &quot;unowocześnienia&quot; ostatnio wprowadzone w bet365 (zmiana szaty graficznej) sugeruję pisanie do nich na czacie. Pan/i konsultant oczywiście wiele nie może zrobić ponad przekazanie &quot;wyżej&quot; Waszych wniosków. Ale jeśli dostaną takich sygnałów setki czy tysiące wraz z &quot;delikatną&quot; sugestią że jeśli tak nie dbają o klientów i fundują im nieczytelną i utrudnioną w nawigacji stronę to czas na przeprowadzkę do konkurencji mogą się zastanowić nad tymi swoimi &quot;wspaniałymi&quot; ulepszeniami i zrezygnować z nich.
Parę minut rozmowy na czacie wiele Was nie kosztuje a może przywrócić starą bardziej przejrzystą wersję serwisu.
 
D 20

devorious

Użytkownik
Dla mnie to jest śmieszne ???? ja nie płaczę, gdyby mi zależało na tym koncie to bym coś wymyślił, ale szkoda zachodu.Jednakże pokazuje tylko głupotę bukmachera.Obowiązkiem jest mieć telefon 24 h każdego człowieka?Są sytuacje na które nie ma się wpływu, oczywiście pete ich nie doświadczył nigdy ????
PS.Rodzice zabrali fona i co zrobie ???? eh
http://www.youtube.com/watch?v=CK8GDsW4t00
Specjalnie tak robią, żeby polaczki robaczki nie zakładali kont na babcie/ciotki i inne byleby dostać bonus, a po odbiorze telefonu odzywa się męski głos, lub dziecka 15-letniego.
 
B 0

buster

Użytkownik
postawiłem na tych minigrach 10 zł na blackjacka miałem dame i 9 przy czym diler miał asa i trójkę po czym dostał 9 i 10,zagrałem następną grę i przegrałem po czym patrzę na stan konta a tu tej wygranej mi nie zaliczyli, LOL minęła już godzina i dalej nie dopisali zamiast 20 zł mam 0 co za kur*a złodzieje
 
kraysky 0

kraysky

Użytkownik
Witam. Mam pytanie: czy po rejestracji w bet365 trzeba wysyłać jakiś skan dowodu albo czy przysyłają jakiś list z kodem aktywacyjnym? Wiem, że kiedyś tak było, nie wiem jak teraz. prosze o szybką odpowiedź. Z góry dzięki.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam. Mam pytanie: czy po rejestracji w bet365 trzeba wysyłać jakiś skan dowodu albo czy przysyłają jakiś list z kodem aktywacyjnym? Wiem, że kiedyś tak było, nie wiem jak teraz. prosze o szybką odpowiedź. Z góry dzięki.
przysyłają list z kodem oraz proszą o np. skan dowodu w ciągu bodaj 10 dni,
tu się nic nie zmieniło.

pozdro!
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Czyli za czym nie przyślą tego kodu nie można grać?
jak najbardziej można, śmiało ????
list z kodem weryfikacyjnym to tylko jeden z etapów weryfikacji,
najważniejszy jest wiek i adres, w zakładce moje konto sam się możesz
szybko zweryfikować wklepując nr paszportu, dowodu czy prawka, ale od razu
po depozycie możesz stawać zakłady, powodzenia :]
pozdro!
 
T 205

tomz

Użytkownik
Ten list od bet to jakieś widmo.Niby każdy miał dostać a dostaje niewielu.
Dowód+konto bankowe,konto skrill i bet zweryfikowany w 10 min.
Stresować liveczata.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jeśli chcesz pieniądze od razu to musisz mieć, bet365 nie obsługuje przelewów24 i z banku bezpośrednio przekazem wpłata by szła 1-2dni zapewne

pytales jak wplacac i wyplacac bezpiecznie, na forum jest mnostwo tematow dot. wyplat , wplat oraz obsługi i weryfikacji konta na moneybookers
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to jest jedno i to samo w sumie (1opcja min 25zł wplaty, druga 50 )
jak masz kase na skrillu to dajesz tą pierwszą opcje, a jak nie a tylko na koncie bankowym to PEKAO via skrill i cie przekierowuja na strone skrilla gdzie sie logujesz, zaznaczasz przelewy24 (ktore skrill obsluguje, po prostu tak jakbys wplacał w tym momencie do skrilla), wybierasz swoj bank Pekao logujesz sie i wplacasz, kasa przechodzi przez skrilla na konto w bet365
 
Do góry Bottom