>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

K 2

kubaa

Użytkownik
Jakoś powinienem dać radę :p Ale to wszystko dopiero dzisiaj po południu. Jeszcze w tym bet365 będę musiał wysłać im skan dowodu bo tam potrzebny jest paszport a paszport stracił ważność ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Możesz sobie wpłacić nawet 25pln przez konto bankowe. Po prostu wpisujesz tą kwotę dokonując depozytu i zaznaczasz, że wybierasz Skrill a po zalogowaniu do Skrilla i tak będziesz miał wybór banku i wtedy sobie doładujesz środki ze swojego banku.
Dodatkowo prowizję (najczęściej jest to 0.90% choć niektóre banki mają free wpłaty do Skrill) pokryje bet365 także można zaoszczędzić te kilkadziesiąt groszy wpłacając normalnie niższą kwotę niż te 50pln
 
Q 0

qvstra

Użytkownik
Zalozylem dwa lata temu konto w bet365, ale przez caly ten czas nie bylo uzywane. Dodatkowo zapomnialem do niego danych logowania i stracilem dostep do emaila, na ktory to konto bylo zalozone. Moge smialo zakladac nowe konto i wykorzystac to podwojenie pierwszej wplaty? Nie beda robic problemu przy wyplacaniu pieniedzy?
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
z tego co tytuł tematu sugeruje to tutaj powinny znajdować sie OPINIE na temat firmy bet365, a nie ludzie rozwodzicie się o jakichś swoich problemach. może zrobi ktoś tutaj porządek i pousuwa odpowiedzi nie na temat??!! a na Wasze problemy są odrębne miejsca..
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
NIE POLECAM!!! Po 3 latach gry zostałem bezczelnie zlimitowany, średnia stawka na każdy zakład obecnie to 20zł.Poprostu to jest jakaś kpina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marian77 541

marian77

Użytkownik
Szata graficzna to jakaś kpina nie powala w dodatku brak wyszukiwarki zakładów sportowych.. Jeśli chodzi o kursy BOMBA! jestem tu dopiero od 2tyogdni więc nei mam jeszcze podstaw do narzekania..
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Oszuści i jeszcze raz oszuści!
Nie polecam gry u nich!
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to podeślę screnny na PM
Zagrałem normalnie na live tak jak zawsze under drużyny w kosza, mecz trwał zakłady były otwarte, po kursach &lt;1.80
Na rozliczenie zakładu czekałem 10 godzin!
Po 10 godzinach rozliczyli mi zakłady po 1.09 i 1.34. Po prostu jakieś jaja.
NIE POLECAM!
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Witam
Dziwna sprawa. Pierwszy raz mi się to zdarzyło w Bet365. Otóż miałem na kuponie 3 zdarzenia, wszystkie wygrane, a dziś patrzę i Bet365 nie uznał mi jednego zdarzenia na tym kuponie, a mianowicie miałem over 11 rożnych w meczu Athletic - Espanyol (było 14+1, czyli suma 15 ), a oni uznali go za przegrany. 100 zł drogą nie chodzi i w związku z tym gdzie mogę zgłaszać reklamacje?
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Wszystko ok.
To ja pomyliłem mecze. Obstawiałem Athletic z Espanyolem, a ja myślałem że Seville z Valencią.
Bet365 jak najbardziej wszystko jest ok. Polecam, dla mnie najlepszy.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Słuchajcie zapomniałem hasła do bet365 i teraz chcą 4cyfrowy nr bezpieczeństwa, gdzie go mogę znaleźć bo naprawdę nie pamiętam gdzie go dawali a przy weryfikacji konta listownie dostałem nr ale 5cio cyfrowy..
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Słuchajcie zapomniałem hasła do bet365 i teraz chcą 4cyfrowy nr bezpieczeństwa, gdzie go mogę znaleźć bo naprawdę nie pamiętam gdzie go dawali a przy weryfikacji konta listownie dostałem nr ale 5cio cyfrowy..
Kod 4 cyfrowy sam ustalasz,najlepiej do nich zadzwoń i tam ustalisz na nowo.
 
S 25

sultanofswing

Użytkownik
Wczoraj podczas meczu tenisowego, w 3 secie zawodnik przeciw któremu postawiłem skreczował. Czyli wg mnie zakład powinien być wygrany.
Tymczasem zakład zakwalifikowano jako zwrot. Rzadko obstawiam tenisa na bet365 więc nie wiem, czy zawsze tak jest w takim przypadku?
 
Do góry Bottom