>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

K 2

kubaa

Użytkownik
Jakoś powinienem dać radę :p Ale to wszystko dopiero dzisiaj po południu. Jeszcze w tym bet365 będę musiał wysłać im skan dowodu bo tam potrzebny jest paszport a paszport stracił ważność ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Możesz sobie wpłacić nawet 25pln przez konto bankowe. Po prostu wpisujesz tą kwotę dokonując depozytu i zaznaczasz, że wybierasz Skrill a po zalogowaniu do Skrilla i tak będziesz miał wybór banku i wtedy sobie doładujesz środki ze swojego banku.
Dodatkowo prowizję (najczęściej jest to 0.90% choć niektóre banki mają free wpłaty do Skrill) pokryje bet365 także można zaoszczędzić te kilkadziesiąt groszy wpłacając normalnie niższą kwotę niż te 50pln
 
Q 0

qvstra

Użytkownik
Zalozylem dwa lata temu konto w bet365, ale przez caly ten czas nie bylo uzywane. Dodatkowo zapomnialem do niego danych logowania i stracilem dostep do emaila, na ktory to konto bylo zalozone. Moge smialo zakladac nowe konto i wykorzystac to podwojenie pierwszej wplaty? Nie beda robic problemu przy wyplacaniu pieniedzy?
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
z tego co tytuł tematu sugeruje to tutaj powinny znajdować sie OPINIE na temat firmy bet365, a nie ludzie rozwodzicie się o jakichś swoich problemach. może zrobi ktoś tutaj porządek i pousuwa odpowiedzi nie na temat??!! a na Wasze problemy są odrębne miejsca..
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
NIE POLECAM!!! Po 3 latach gry zostałem bezczelnie zlimitowany, średnia stawka na każdy zakład obecnie to 20zł.Poprostu to jest jakaś kpina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marian77 541

marian77

Użytkownik
Szata graficzna to jakaś kpina nie powala w dodatku brak wyszukiwarki zakładów sportowych.. Jeśli chodzi o kursy BOMBA! jestem tu dopiero od 2tyogdni więc nei mam jeszcze podstaw do narzekania..
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Oszuści i jeszcze raz oszuści!
Nie polecam gry u nich!
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to podeślę screnny na PM
Zagrałem normalnie na live tak jak zawsze under drużyny w kosza, mecz trwał zakłady były otwarte, po kursach &lt;1.80
Na rozliczenie zakładu czekałem 10 godzin!
Po 10 godzinach rozliczyli mi zakłady po 1.09 i 1.34. Po prostu jakieś jaja.
NIE POLECAM!
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Witam
Dziwna sprawa. Pierwszy raz mi się to zdarzyło w Bet365. Otóż miałem na kuponie 3 zdarzenia, wszystkie wygrane, a dziś patrzę i Bet365 nie uznał mi jednego zdarzenia na tym kuponie, a mianowicie miałem over 11 rożnych w meczu Athletic - Espanyol (było 14+1, czyli suma 15 ), a oni uznali go za przegrany. 100 zł drogą nie chodzi i w związku z tym gdzie mogę zgłaszać reklamacje?
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Wszystko ok.
To ja pomyliłem mecze. Obstawiałem Athletic z Espanyolem, a ja myślałem że Seville z Valencią.
Bet365 jak najbardziej wszystko jest ok. Polecam, dla mnie najlepszy.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Słuchajcie zapomniałem hasła do bet365 i teraz chcą 4cyfrowy nr bezpieczeństwa, gdzie go mogę znaleźć bo naprawdę nie pamiętam gdzie go dawali a przy weryfikacji konta listownie dostałem nr ale 5cio cyfrowy..
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Słuchajcie zapomniałem hasła do bet365 i teraz chcą 4cyfrowy nr bezpieczeństwa, gdzie go mogę znaleźć bo naprawdę nie pamiętam gdzie go dawali a przy weryfikacji konta listownie dostałem nr ale 5cio cyfrowy..
Kod 4 cyfrowy sam ustalasz,najlepiej do nich zadzwoń i tam ustalisz na nowo.
 
S 25

sultanofswing

Użytkownik
Wczoraj podczas meczu tenisowego, w 3 secie zawodnik przeciw któremu postawiłem skreczował. Czyli wg mnie zakład powinien być wygrany.
Tymczasem zakład zakwalifikowano jako zwrot. Rzadko obstawiam tenisa na bet365 więc nie wiem, czy zawsze tak jest w takim przypadku?
 
Do góry Bottom