>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Właśnie o to chodzi w tej ustawie, będę się męczył z ...... a nie jak do tej pory ze gdy jakiś bukmacher nam się nie podobał zmienialiśmy. Nie długo nasze opcje się &#39;&#39;zacisną&#39;&#39; i zredukują do zaledwie 4 bukmacherów.
 
jackfans 1

jackfans

Użytkownik
Myślałem o zalogowaniu się poprzez VPN z innego kraju w europie ale,, zapytałem ..Dlaczego konto zostanie zamknięte ? czy mogę grać logować się z iinego kraju.... I taką dostałem odp ...Dziękujemy za Pana wiadomość internetową.
Ze względów prawnych, aktualnie nie akceptujemy klientów znajdujących się na terenie Polski. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Jeśli przeprowadził się Pan bądź też przeprowadzi się Pan do innego kraju niż Polska, będzie Pan mógł otworzyć nowe konto. Prosimy pamiętać, że wymagane będzie przejście pełnego procesu weryfikacji wraz z dostarczeniem dokumentu potwierdzającego Panskie miejsce zamieszkania.
próbowałem się zalogować przez serwer z FRANCJI ,, niestetz majac francuskie IP wogóle nie mogę się zlogować,, więc lipa,,
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak ale nie zmienia to faktu że oni i tak nie dają Ci kasy skoro jesteś z Polski ???? a logowanie może nie mieć znaczeni czy logujesz się z Polski, Francji czy Zimbabwe ponieważ jesteś Polakiem.... nie udokumentujesz że obecnie jesteś obywatlem inne kraju
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na jakich VPNach działa bet365?
Testuje PureVPN - zakłady przedmeczowe działaja, ale nie zawsze. LIVE nie działa.
Wiele działa, wczesniej o czym mówiłem nawet na Tigerze lub Cyber latało, teraz też czasami się uda wbić ale jednak jak coś staje się popularne to niestety odpada, podobnie jak teraz będzie w przypadku Expressa.
Nord też na plus, Safer, Avila ale jak wiadomo, trzeba zmieniać lub proxy aby nie ładować się tam gdzie grają inni lub wybierać do gry bardziej egzotyczne kraje.
 
M 15

maccabi

Użytkownik
Odejście bet365 to fakt troche symboliczny. Zamiast iść do przodu wracamy do komuny i to w ulepszonej wersji. Wolność to przeszłość. A to dopiero początek. Głosujcie na Psychole i Swołocz, będzie wam lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 265

sasa_sa

Użytkownik
LOL demagogia, partie nie mają tu nic do tego. Proces blokady gry u netowych buków zapoczątkowało PO. PiS sprawę wykończył. Takie lub inne regulacje mają inne bardzie rozwinięte kraje w Europie.
To jest dziki i niekontrolowany biznes - oni blokują Cię, bo regularnie nie przegrywasz, tak jak 97% klientów, a Ty otwierasz nowe konta na ciocie i menela spod nocnego.
Jako klient jesteś zupełnie bez żadnych praw, od humoru pracownika zależy czy Ci wypłacą pieniądze.
Tak naprawdę możemy podziękować pewnej rodzinie na J., która sprzedając Irlandczykom za krocie &quot;legalnego&quot; bukmachera, a później gdy Ci bankrutowali odkupując za śmieszną cenę dorobili się fortuny. Nabudowali molochy osiedlowe w Polsce i ciągle im mało. To ich lobbing w głównej mierze sprawił, że przeszła ta ustawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 0

viper868

Użytkownik
Ustawa przeszła po PISuarowi brakuje kasy do patologii 500+...Wszystko opodatkowali co mogli, dalej brońcie ten PISuar, ja tam wole do niego sikać...
 
K 0

kk_jed

Użytkownik
CZy nie działa już wam główna strona logując sie z przegladarki ? Czy wie ktoś do której mozną wypłacac środki jeszcze normalnie ? (mobilnie jeszcze mi działa bet)
 
B 6

bukmistrz

Użytkownik
A jak mozna przegladac strone ? Nie chodzi mi o logowanie tylko o dostep do meczy live ? Korzystalem ze strony by sledzic livescore z niszowych lig. Jest jakas metoda by moc po prostu przegladac strone ? Poza wykupienie VPN
 
S 0

siwy142490

Użytkownik
Wiem ze minimalna kwota wypłaty na Becie była 150zł. Nawet ja miałem mniejszą kwotę to tak i tak mi wypłacą jak do nich zadzownie?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A jak mozna przegladac strone ? Nie chodzi mi o logowanie tylko o dostep do meczy live ? Korzystalem ze strony by sledzic livescore z niszowych lig. Jest jakas metoda by moc po prostu przegladac strone ? Poza wykupienie VPN
Bez VPN lub Proxa raczej nie uda się. Możesz z darmowych próbować jak do takich rzeczy.
 
P 0

poloziom

Użytkownik
Witam, moze ktos juz mial taki przypadek, zlecilem dwie wyplaty z konta kolo poludnia, moze troche przed, jedna prawie 300zł, jeden zaklad mialem w grze, druga cos ponad 100zl. Wszystko na skrilla. Czekac na hajs (na ta chwile nic nie mam) czy meczyc im ucho przez telefon juz?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
 
Do góry Bottom