>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Uwazaj z tym, to podrabianie dowodu a za to mozna miec nie male konsekwencje prawne...Zdecydowanie odradzam.
Prawnie, dowody kolekcjonerskie nie są zabronione, dopiero ich użycie w celach innych owszem ale pewnie koledze bardziej zależy na zagranicznych dokumencie potwierdzającym konto niż branie pożyczek lub posługiwanie się zagranicznym skanem.
Radzę jak kolega Doberman, sprawdzenie info więcej o nich chociaż polskie &quot;serwisy&quot; także nie są złe.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Ciekawe kiedy bet wprowadzi weryfikacje kamerką internetową, aby wyłapac oszustów ????
Jeśli wygrywasz najlepsze co może Cię spotkać to limit do paru EURO na zakład. Często weryfikacje nie mają konca - zdjęcia przy twarzy z dowodem itd - a jeśli przegrywasz możesz grać nawet na zmarłą babcie.
Po czasie nawet podwyższą Ci limit, żebyś przegrywał jeszcze więcej.
i Kto tu jest oszustem, gracz czy bukmacher?
 
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Jeśli wygrywasz najlepsze co może Cię spotkać to limit do paru EURO na zakład. Często weryfikacje nie mają konca - zdjęcia przy twarzy z dowodem itd - a jeśli przegrywasz możesz grać nawet na zmarłą babcie.
Po czasie nawet podwyższą Ci limit, żebyś przegrywał jeszcze więcej.
i Kto tu jest oszustem, gracz czy bukmacher?
Dobrze ujęte, niestety taka prawda. Przegrywać możesz do bólu a jak za dobrze idzie - niespodzianka. Min dzięki temu mają takie zyski jakie mają.
 
B 0

baresko

Użytkownik
cześć, mam mały problem.
jak dobrze pamiętacie w ostatnim tygodniu marca ub. roku trwał niemały sajgon z wypłatami, opóźnieniami, utrudniony kontakt z supportem, wszystko w związku z nowelizacją ustawy hazardowej.
w całym tym galimatiasie nie wypłaciłem całego dostępnego wówczas depozytu (zostało mi na koncie ok. 3k - zostało o ile konta Polaków nie zostały wyzerowane). Pamiętam, że jeszcze kilka dni po 1 kwietnia b365 dawał osobom za pośrednictwem mejla szansę na wypłatę zalegających środków, ale zupełnie o tym nie myślałem z różnych wówczas względów osobistych - miałem co innego na głowie.
czy mam szansę na odzyskanie tych środków? czy b365 całkowicie zerwał współpracę z Polakami, nawet obejmującą jedynie przelew środków bez zawierania zakładów?
pytam trochę pro forma, bo prawdę mówiąc mam wątpliwości czy sprawa do odratowania.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
napisałem jednocześnie na forum i bezpośredniego maila :&gt;
bez urazy, chłopie.
Nie wiem czy po roku te pieniądze nie przepadają jak ma to miejsce jak otrzymasz ACSTA, tak było to wcześniej więc i tak warto jeszcze próbować :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam Panow..Mam takie pytanko...Czy ma z was ktos konto w bet365 ??? Chcialbym postawic brubiej na awanse z grup MS w bet365 ale nie mam konta jeszcze a widze ze oni maja najlepsze kursy.Nie wiem jak sprawdzic limit czyli ile maksymalnie mozna postawic na to wydazenie bo nie chce otwierac konta a potem sie okaze ze limit to np.500 euro.Czy moze ktos z was pomoc mi w tej kwestii ???? Pozdrawiam...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam Panow..Mam takie pytanko...Czy ma z was ktos konto w bet365 ??? Chcialbym postawic brubiej na awanse z grup MS w bet365 ale nie mam konta jeszcze a widze ze oni maja najlepsze kursy.Nie wiem jak sprawdzic limit czyli ile maksymalnie mozna postawic na to wydazenie bo nie chce otwierac konta a potem sie okaze ze limit to np.500 euro.Czy moze ktos z was pomoc mi w tej kwestii ???? Pozdrawiam...
To, że Polska wyjdzie to 1.57 i max bet - 6562.50 EUR.
Wygrana grupy to 2.75 - i max bet 2142.86 EUR.
[To jeśli chodzi o konto z UK]
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Witam. Jaki czas zajmuje wyplata na bet365 ? Wpłacam skrillem ale wypłacać jeszcze nie wypłacałem konto mam 2 dni
I czy nie będzie żadnych problemów prawnych
Witam. Jaki czas zajmuje wyplata na bet365 ? Wpłacam skrillem ale wypłacać jeszcze nie wypłacałem konto mam 2 dni
Witam. Jaki czas zajmuje wyplata na bet365 ? Wpłacam skrillem ale wypłacać jeszcze nie wypłacałem konto mam 2 dni
 
Do góry Bottom