>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Adres to jeszcze pewnie tak. Z datą urodzenia już pewnie będzie gorzej.
Ale support zapewne udzieli Ci kompetentnych informacji ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zmienień język na angielski.

Tak przy okazji. LIVE CHAT mają teraz 24h. Na nocnych zmianach są sami panowie. Więc warto pisać po 22:30 jak jest &quot;męska&quot; zmiana.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Live czat dla mnie porazka. Przynajmniej ta zenska jego część bo z męską nie miałem przyjemności rozmawiac. Zadko się zdarza abym uzyskał odpowiedź na zadane pytanie, do tego jeszcze pisać nie skończe a tu mi pisze kobieta czy może mi w czymś jeszcze pomóc i daje do zrozumienia że jej się spieszy ( strasznie mnie to irytuje ). ⛔
Polecam za to drogą mailową pisanie do supportu. Tam się nie zawiodlem jeszcze, zawsze rzeczowe i konkretne info na zadane pytanie. Czasem trzeba poczekać ale nie dłużej niż 1 h w moim przypadku . ✅
 
N 3

nyguss

Użytkownik
W tej chiwli dla mnie bet365 to dno,gralem u nich tyle czasu i nigdy nie bylo z niczym problemu dopoki ostatnio nie wygralem troche wiekszej kasy w przeciagu paru dni,Zablokowali mi konto a jako przyczyne podali ze sam zglosilem ta blokade.pani na live nie wiedziala nic poza tym co ma wpisane w swoim durnowatym komputerku,kontakt telefoniczny trwal 15 min i nie dowiedzialem sie z niego praktycznie nic,Mialem bet za bardzo solidnego bukmachera ale teraz juz napewno nigdy tam juz nie zagram,pozdrawiam
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Witam.
Zdarzeń sporo ale kursy nie powalaja. Z bukmacherow u ktorych gram Bet365, Betfair, Betsafe, Expekt, Tobet to maja najnizsze:/
Ostatnio zdarzyło mi sie, ze nie odpisali mi ne e-maile. pani na live chat nie specjalnie zorientowana jesli chodzi o zuzel, zadalem jej pytanie wiec odpisala, ze nie umie udzielic odpowiedzi, skonsultuje sie ze specjalista od speedweya i odpisze e-mail niestety od 3 dni cisza.
 
V 0

valdor

Użytkownik
Pytanie co do bonusu

Wplacam 200 zlotych- dostaje 400 na koncie, tak?

Mam te 400 zlotych,z ktorych 200 MUSZE obrocic 3 razy, tak?

czyli np stawiam na zdarzenie o kursie 1.5 - mam 300zlotych(z bonusu) + 200 zlotych

wplacam kolejne 200 zlotych na kurs 1.5 - wygrywam, mam kolejne 300 zlotych = razem 800 zlotych.

Dobrze mysle? Skad mam wiedziec, czy oni te moje 200 zlotych licza z bonusu, a nie z tych moich wplaconych? Moze okazac sie, ze robiac tak, przegram np. zostanie mi te 200 zlotych na koncie, a oni powiedza,ze nie obrocilem bonusem i je zabiora?:p

Zeby obrocic bonusem trzeba grac za maxa? nie mozna zagrac np wplacajac 200 zl- bonus daje nam 400, np. za 50, zeby obrocic bonusem?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
K 65

konji

Użytkownik
Nie mam możliwości zagrania żadnego wydarzenia. Choćbym i 100 razy wdusił jakiś kurs to i tak w polu &quot;kupon&quot; nic się nie pokazuje. To jakiś błąd buka, czy tylko ja tak mam?
Edit: Sprawa załatwiona, za n-tym razem udało mi się temu zaradzić. ????
Pozdro.
 
T 9

theart

Użytkownik
Zmienień język na angielski.

Tak przy okazji. LIVE CHAT mają teraz 24h. Na nocnych zmianach są sami panowie. Więc warto pisać po 22:30 jak jest &quot;męska&quot; zmiana.
Zjedzą Cię &quot;feministki&quot; ????
Buk przyzwoity, kursy całkiem całkiem, choć zdarzają się różnice. Można się natomiast przyczepić do przejrzystości oferty i tego, że AKO trzeba obliczać ręcznie.
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Nie mam pojecia skad te dobre opinie o tym buku,ja co prawda tez mialem bardzo dobra az do momentu gdy wygralem troche wiecej kasy i przyszlo ja wyplacic,a powod zablokowania konta to jeden wielki cyrk poprostu.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Tak przy okazji. LIVE CHAT mają teraz 24h. Na nocnych zmianach są sami panowie. Więc warto pisać po 22:30 jak jest &quot;męska&quot; zmiana.
Przyłączam się do sugestii Vader&#39;a. Myślę, że gdybym rozmawiał z paniami ze zmiany dziennej nie uzyskałbym tego co poniżej
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Zalaczam screen pokazujacy, ze nie warto w powaznych sprawach rozmiawiac z kobietami na livechacie. Kobieta z ktora rozmawialem byla jakas kompletna idiotka, nie potrafila odpowiedziec mi na pytanie na jaki adres mailowy MB dostane wyplate. Zalosne.
Wyjasniam ze chodzilo o to ze ponad rok temu wplacalem pieniadze z konta MB nr 1, niedawno z kolei
z innego konta (czyli nr 2) i nie bylem pewnien czy dostane wyplate na konto 1 czy 2 (pisza ze na to z ktorego sie wplacalo a w tym wypadku to bzdura bo jak sie potem okazalo wyplate dostalbym na konto 1)
Link - http://yfrog.com/3mbet365jp
 
Do góry Bottom