>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

L 388

lelit

Użytkownik
Maja, maja aktualnie roznorakie problemy. Wczoraj, okolo polnocy, sprawdzajac wygrane, zauwazylem ze zaklad na pilke reczna (Dania -1.5) zniknal zupelnie z historii; na czacie typowe gadki szmatki, az w koncu: &quot;chwileczke&quot; i po paru minutach koles znalazl, przeprosil, wspomnial o bet365 problemach.Dzis dostalem mail z przeprosinami.
Rano sprawdzajac saldo zauwazylem ze 3 (drobne)zaklady na EM2016(najlepsze strzelniczki ???? holenderskie i rosyjskie) wcielo i w historii zakladow nie ma po nich sladu, a wczoraj o polnocy je jeszcze sprawdzalem. Znowu kolejne rozmowy na czacie, na razie bezskuteczne.
Radze wiec, robienie obecnie printscreen przy zakladach u bet365.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Czat to sa &quot;szczeniaki&quot;, ktore maja Cie szybko splawic, ale gdy sie upierasz majac logiczne argumenty, to &quot;szczeniak&quot; pyta jakas &quot;madrale&quot;, ktora pilnuje tam balaganu, a ten ma zarowno mozliwosci i umiejetnosci by rozwiazac Twoje problemy. Tak jest zawsze i wszedzie, nie tylko u bukow.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Możecie zamykać zakłady bo ja od rana nie mogę więc zapytałem na czacie czemu nie mogę zamknąc zakładu to najpierw ten grzebyk z czatu mi napisał, że kupon będzie zamknięty jak zostanie rozliczony ???? No ale dobra wreszcie doszedł do tego, że chodzi mi o zamykanie na live, poprosił żebym chwile poczekał po czym wkleił mi tekst z regulaminu mniej więcej o takiej treści, że opcja zamykania zakładów nie jest gwarantowana i bet nie musi mi pozwalać na zamykanie. Puściłem jeszcze teraz na próbe zakład i dalej nie mam opcji zamknięcia, nie pojawia się nawet w &quot;moich kuponach&quot; tylko w historii.
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Strasznie szaleje ta &quot;nowa&quot; strona.
Często się nie wczytuje, zjada mi zdarzenia, znikają zakłady, niepoprawnie wyświetla statystyki live :/
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Strasznie szaleje ta &quot;nowa&quot; strona.
Często się nie wczytuje, zjada mi zdarzenia, znikają zakłady, niepoprawnie wyświetla statystyki live :/
Mam wrażenie że dokonali zmiany na gorsze, starsza strona była zdecydowanie bardziej funkcjonalna być może ze względu na mniej grafiki
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Mam wrażenie że dokonali zmiany na gorsze, starsza strona była zdecydowanie bardziej funkcjonalna być może ze względu na mniej grafiki
Coś tam rozmawiałem na czacie z kimś od nich no i z tego co się dowiedziałem zmiana była konieczna nie wiem z jakiego powodu aczkolwiek to co mamy obecnie ulegnie &quot;dużej poprawie&quot; pod względem funkcjonalności - na bieżąco coś tam dodają i naprawiają. Mam nadzieje, że w niedługim czasie trochę zoptymalizują strone rzeczywiście i nie są to puste słowa.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Od 3 dni mam zawiesozne konto, nie oddzwaniaja do mnie mimo iz sie domagam tego codziennie...Kpina jakas

E: trzeba sie w sbr zarejestrowac i wtedy probowac?
e: wiem , ze w regulaminie maja , ze w kazdej chwili moga bez podania przyczyny zawiesic konto ( szczegolnie jak sie ma np . passę) ale czy na pewno gracze nie maja zadnych praw?
Oczywiscie nie wytrzymalem i na czacie nie nalezalem do miłych klientow ale czy to powazne 72h nie potrafic odzwonic do gracza??
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czy jest jakis maksymalny czas zawieszania konta przez tego buka?
Mialem historii nie opisywać ale ludzie to jest traktowanie klienta jak śmiecia i utrudnianie mu gry. Przyznac trzeba jedno ostatnio miałem passe , podejrzewam , że stąd moje kłopoty z kontem.
W środę postawiłem duży zakład na siatkówkę , wcześniej wypełniłem ankiete samooceny i akurat w tym momencie jak moja ekipa zaczeła dostawac mocno w plecy zawieszono mi konto bez możliwości zamykania zakładu. Oczywiscie znam regulamin i wiem , że nie zawsze opcja zamykania jest dostepna i moga zamykac nam konta na lewo i prawo- bla, bla , bla.
Sport to fair play a zakłady bukmacherskie już nie ?
Na tym nie koniec , ogólnie chciałem zwrotu stawki albo chociaz jakiegos zadośćuczynienia bo to jawna gra przeicwko mnie. Jaki rezultat? NA czacie poinformowano mnie , ze mam czekac na telefon. Jako , że byłem mocno wbzburzyny sam zadzwoniłem , powiedizeli , że odzwonią. Uczynili to odpowiedziałem na pare pytan , na które przeciez przed chwila odpwoiedziałem. Powiedzieli , że moje konto podlega sprawdzeniu i odzwonią &quot; najszybciej jak to bedzie możliwe&quot; uwielbiam ich podejście do klienta , równie dobrze mogliby nie dzwonić to samo klepią ich roboty na czacie.
Dzisiaj mija 72 godziny jak bezprawnie bez podania przyczyny zawieszono mi konto pomimo dopraszania sie niemal codziennie na czacie telefonu. Fajnie też wspomnieć , że wczoraj Pan na czacie poinformował mnie , że &quot; rozmowa zaaranżowana&quot; i jeśli nie w piątek to jutro na pewno ktoś sie skontaktuje. Nie skontaktował sie....

Miewaliście pdoobne przypadki? Walczycie o swoje?
Wszystko rozumiem ale to już przesada.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czy jest jakis maksymalny czas zawieszania konta przez tego buka?

Mialem historii nie opisywać ale ludzie to jest traktowanie klienta jak śmiecia i utrudnianie mu gry. Przyznac trzeba jedno ostatnio miałem passe , podejrzewam , że stąd moje kłopoty z kontem.

W środę postawiłem duży zakład na siatkówkę , wcześniej wypełniłem ankiete samooceny i akurat w tym momencie jak moja ekipa zaczeła dostawac mocno w plecy zawieszono mi konto bez możliwości zamykania zakładu. Oczywiscie znam regulamin i wiem , że nie zawsze opcja zamykania jest dostepna i moga zamykac nam konta na lewo i prawo- bla, bla , bla.

Sport to fair play a zakłady bukmacherskie już nie ?

Na tym nie koniec , ogólnie chciałem zwrotu stawki albo chociaz jakiegos zadośćuczynienia bo to jawna gra przeicwko mnie. Jaki rezultat? NA czacie poinformowano mnie , ze mam czekac na telefon. Jako , że byłem mocno wbzburzyny sam zadzwoniłem , powiedizeli , że odzwonią. Uczynili to odpowiedziałem na pare pytan , na które przeciez przed chwila odpwoiedziałem. Powiedzieli , że moje konto podlega sprawdzeniu i odzwonią &quot; najszybciej jak to bedzie możliwe&quot; uwielbiam ich podejście do klienta , równie dobrze mogliby nie dzwonić to samo klepią ich roboty na czacie.

Dzisiaj mija 72 godziny jak bezprawnie bez podania przyczyny zawieszono mi konto pomimo dopraszania sie niemal codziennie na czacie telefonu. Fajnie też wspomnieć , że wczoraj Pan na czacie poinformował mnie , że &quot; rozmowa zaaranżowana&quot; i jeśli nie w piątek to jutro na pewno ktoś sie skontaktuje. Nie skontaktował sie....


Miewaliście pdoobne przypadki? Walczycie o swoje?
Wszystko rozumiem ale to już przesada.
 
duda 380

duda

Użytkownik
BukmacherTSW rozmawiałeś z Polskim czy Angielskim operatorem? Jeżeli masz możliwość, dzwoń na anglojęzyczny support.
Ja sam żadnych problemów z nimi nie miałem. Szczegółów nie znam, ale znajomy też miał problemy z blokadą konta i u &quot;naszych&quot; nic nie załatwił, natomiast rozmawiając z anglojęzycznym pracownikiem tego bukmachera problem został rozwiązany po jednym telefonie.
Co do nowej wersji i problemów - u mnie to samo, brak listy sportów po lewej stronie, mnóstwo błędów, a teraz strona w ogóle mi nie działa...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Poczekam dzisiaj chwile i sprobuje napisac do anglojezycznych. Ale to jest kpina , moga sobie blokowac od tak jak im sie podoba na tyle dni?
e: wiem , ze w regulaminie maja , ze w kazdej chwili moga bez podania przyczyny zawiesic konto ( szczegolnie jak sie ma np . passę) ale czy na pewno gracze nie maja zadnych praw?
Sam sobie wcześniej odpowiedziałeś. Bet w takiej chwili jest panem sytuacji, gracz rejestrując się, zgadza się na regulamin, który buk może wykorzystać.
Konto było twoje?
Możesz pisać skargę do IBAS, ale poczekałbym na odpowiedź beta i dopiero wtedy bym coś działał. A te 3 dni to nie jest jakiś znowu kawał czasu, choć oczywiście mogą to wyjaśnić szybciej.
 
Do góry Bottom