>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Spokojnie Panowie, to temat opinie, a nie pogawędki o wycofaniu się Bet365.
Jeszcze jest mała nadzieja, że tylko zawieszą działalność na kilkanaście dni (tygodni). Jutro będziemy mądrzejsi.
ale jak sobie to wyobrażasz skoro żaden nowy bukmacher nie stara się o jakiekolwiek zezwolenie na działalność w Polsce?
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
a ja mam taki problem gdzie musze stwierdzic ze mnie zszokowali.
Pół roku temu zawiesiłem u nich konto na pół roku, chciałem sobie zrobic przerwe od grania poniewaz wyjechałem za granice itp. Mineło pół roku i chce odblokowac konto w chodze ustawienia tak jak mi powiedzieli na czacie. Wypełniam jakaś ankiete na temat uzaleznien od hazardu wszedzie zaznaczam nie dla swietego spokoju po czym wyskakuje mi komunikat że moje konto zostało całkowicie zamkniete i nie bede miał możliwosci grania juz w bet365.
Pytam na czacie o co chodzi mowia ze nic wiecej mi nie moga powiedzieci ze konto zostało całkowicie zablokowane.Wiecie o co chodzi? Ok moze grałem u nich duzo bo to najlepszy buk w sieci, fajna apka na komorke to czesto sie gralo z komorki itd.
Ale zeby blokowac konto ot tak sobie?
Grałem u nich chyba z ponad 10 lat!

 
A 185

adikos

Użytkownik
a czytałeś te pytania zanim zaznaczyłeś nie, wystarczy że jedno z nich w odpowiedzi nie oznaczało że masz problem z hazardem, a wtedy już nic nie da się zrobić, konto bezpowrotnie masz zablokowane.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
firma wyśle oficjalne maile z informacją jutro albo w poniedziałek.
a więc pozostaje czekać na oficjalne info, w razie niekorzystnej opcji, trzeba będzie wypłacić co tam się zostało i próbować szczęścia u legalnych polskich buków...Szkoda by było, bo jak dla mnie mają najlepszą ofertę...
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
ja choc gram z UK zakladalem konto na adres z Polski..czytajac wszystkie wpisy postanowilem zmienic adres na angielski..po zapytaniu na chacie co mam zrobic otrzymalem natychmiastowa odpowiedz-twoje konto zostalo wlasnie zamkniete .moze pan zalozyc nowe na angielski adres...zero zapytania czy chce to zrobic ..konto wyparowalo..wczoraj zlecalem z niego wyplate ciekawe czy dotrze..
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Pilne informacje dotyczące Twojego konta
&lt;table style=&quot;border-top:1px solid #434343&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; background=&quot;https://ci3.googleusercontent.com/proxy/s-2nMk6LTdUdnyUHx8Ct1ePt7Si1uA5ZC_EAf4OEN4v9yu88On7u8bre_B31RMteis5inyfTQLdkqcM4_JyEIykVE1HENkgoxtDF58vb7T-V7FgHh0gbVreb=s0-d-e1-ft#http://www.imagecache365.com/p/templates/no-text/1x1600-table-bg.gif&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot; style=&quot;color:#cccccc;padding:10px 10px 13px 10px;font-size:10px;font-family:Verdana;line-height:14px;background-color:#2e2e2e&quot; valign=&quot;top&quot; width=&quot;100%&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.
W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
dotyczące Twojego konta
Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Pilne informacje dotyczące Twojego konta
Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.
W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365
Kontakt z nami poprzez Czat i Email
 
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Czy ktoś pytał 365 co z zakładami, które zostaną rozliczone po 30 marca? Jak zamykali komuś konto, a miał bety do przodu to normalnie rozliczali zakłady, czy teraz będzie tak samo czy zwroty na wszystko? Jak ktoś nie dopytywał to proszę nie wypisywać bzdur, tylko oficjalne informacje mnie interesują ????
 
jar4ek 0

jar4ek

Użytkownik
Niestety, długo się nie nacieszyłem z B365 i dzisiaj dostałem wiadomość, taką jak pozostali że do 30.03 Bet365 nie będzie świadczył usług dla Polski. Tak więc chyba ten Buk, pójdzie w zapomnienie. Czy się mylę, bo tak czytam różne opinie i właśnie różne zdania są.
P.s.
A jeśli mógłbym zapytać, to czy Szanowni użytkownicy znają może jakąś alternatywę Bet365. Jeśli tak bardzo bym prosił o informacje.
 
bandytabanita 11

bandytabanita

Użytkownik
To ja jeszcze wkleje co do mnie wysłali bo może komuś się przydać:
Witaj Brajan,
Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.
W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Chlopaki polskie buki to niee tylko naziemne punkty. Taka sama oferta jest w necie lool ! Wyplaty w 28 minut na konto bankowe to lepiek niz ze skrillem nawetm szukajcie plusow bo ich jest naprawde sporo.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Ja z innej beczki. Jeśli wiadomo, że bet365 rezygnuje. Rozglądam się po malu za nowym bukiem. I tu pytanie do Was. Jakiego byście polecali. Głównie chodzi mi o atrakcyjną ofertę przedmeczowe jak i live na piłkę nożną
 
Do góry Bottom