>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Ja obracam wlasnie bonusem w Betano. Kursy ok, ale na live troche mala oferta meczow.
Przykladowo jest rozgrywanych kilka meczow z ligi Chile na przyklad i nie wszystkie sa na live niestety.
Szkoda, ale poza tym duzo rynkow, fajna oferta, nie mozna narzekac ogolnie.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
1. Weryfikacja ✅
Prośba o dokumenty + telefon = całość zajęła około 15 minut.

2. Wypłata ✅
1,5h i kasa na koncie skrill.

3. Limity ⛔
Gram głównie koszykówkę na underdogów, weszło mi kilka zakładów i dostałem limit 4 złote ⛔ ⛔


Kasę wypłaciłem, szkoda limitu, bo kursy mieli świetne. Tak jak ktoś wcześniej napisał &quot;wszystko pięknie, tylko zbyt pięknie żeby było możliwe&quot;.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Dokładnie, też się dziwie. Grałem tam bety na dogów po kilka stów, ale żadnych limitów nie dostałem. W ogóle nie zauważyłem żadnych problemów.
Co do samego bukmachera, to po dłuższym czasie mogę go polecić. Dobre kursy, niezła oferta (przydałaby się trochę większa na NFL i większa oferta LIVE), ale jest na prawdę dobrze. Jedyne co denerwuje to długi czas oczekiwania na &quot;autoryzację wypłaty&quot; na konto. Co do Skrilla to widziałem wyżej, że kasa szybko dochodzi.
W ogóle jestem ciekaw czy dostał już ktoś wypłatę na konto, dzisiaj koło 15 dostałem maila, że kasa wysłana i jestem ciekawy czy w środę mogę się jej spodziewać na koncie?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik



NIE POLECAM, wygrałem ponad 2000 i konto zostało mi zablokowane. Chciałem zlecić wypłatę na konto bankowe. Niby na 72 godziny. Podobno &quot;dział ryzyka&quot; coś sprawdza... Promocja wykorzystana i bonus obrócony. Wczoraj wysłałem dowód osobisty i fakturę, zostały rozpatrzone pozytywne. Dzisiaj rano telefon, też pozytywnie. Niby wszystko ok, wracam wieczorem no i konto zablokowane... Słaby buk jeśli trzeba się martwić o wszystko po pozytywnej weryfikacji...
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
POPIERAM !! JA MAM TO SAMO MIMO ZE KONTO MAM ZWERYFIKOWANE WISI MI WYPLATA NA SKRILLA I ZLODZIEJE Z SUPPPORTU WCIAZ MNIE ZWODZA , BONUS PRZEGRALEM, DOKONALEM DRUGIEGO DEPOZYTU I W KASYNIE UGRALEM PARE ZLOTE. WSZYSTKO BYLO LADNIE PIEKNIE JAK SIE GRALO TERAZ NAGLE PROBLEMY I 72 GODZ TRZEBA CZEKAC UNIKAJCIE TYCH ZLODZIEJI
 
betano 12

betano

Użytkownik
Przemkoo i marasking - poproszę o info na priv z opisem sytuacji i nazwami kont. Postaram się sprawdzić sprawę.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Zwodzicie na mailach wiec teraz dajcie sobie spokój. Wypłata na Skrilla miala trwac 2-3 godz. , Najpierw wszysto cacy glanc, a teraz ze dzial sprawdza do 72 godz , po akceptacji dokumentow i telefonie. Jutro święto wiec pewnie bedzie 96 godz
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
zamiast grac w sprawdzonych firmach to sie pokusiliśmy. Nic bym nie mowil jakby to był bonus , ze by sprawdzali, ja przegrałem pierwszy depozyt wraz z bonusem, dokonałem drugiego i kicha. NIE GRAJCIE TAM WSZYSTKO JEST LADNIE PIĘKNIE DOPÓKI NIE ZLECICIE WYPŁATY
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Przemkoo i marasking dzięki za ostrzeżenie - już miałem tam wpłacać pieniądze...
⛔⛔⛔ Nie warto, odpisali, że mam czekać do 72h no i &quot;dział ryzyka sprwadza wszystkie czynniki składowe&quot; - dobre tłumaczenie, mądre :;/:
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
chodzi o podejście do klienta i jak ktoś na dzień dobry celowo wprowadza w błąd i okłamuje to znaczy ze nie ma co tam grać. Jeszcze raz odradzam
⛔
⛔
⛔
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Zwodzicie na mailach wiec teraz dajcie sobie spokój. Wypłata na Skrilla miala trwac 2-3 godz. , Najpierw wszysto cacy glanc, a teraz ze dzial sprawdza do 72 godz , po akceptacji dokumentow i telefonie. Jutro święto wiec pewnie bedzie 96 godz
jutro jest święto w POlsce,a nie tam gdzie oni mają siedzibę,więc wypłaty mam nadzieje pójdą plynnie.:]
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja na nich cały chodzę bo niestety ale potrzebuje kasy i do nich wpłaciłem po zapewnieniu , że skoro konto jest zweryfikowane to wypłata naSkrilla trwa pare godz i nagraną wyróbkę bym wypłacił kartą Skrilla!! Jakbym wiedział , że tak bedzie to bym nie wpłacał
 
B 73

br1t

Użytkownik
ee zablokowane konto bo wygrales kase ?:p brzmi jak jakis blad z ich strony bo nie wierze w takie myki tak robia SCAMY a nie powazne firmy wiec to napewno jakas pomylka wynikajaca z tego ze sa mloda firma i maja prawo do bledow.
 
betano 12

betano

Użytkownik
@marasking - w przeciwieństwie do użytkowników z poprzednich stron tego tematu, którzy też czekali na wypłatę ze względu na ich weryfikację przez dział ryzyka, w Twoim wypadku nawet nie będę próbował interweniować w centrali.

Powód jest bardzo prosty - wspomniani użytkownicy w przeciwieństwie do Ciebie podczas całej korespondencji zwracali się do pracowników Betano w sposób kulturalny. Zwroty &#39;jesteście złodziejami i zaraz opiszę Was na forum&#39; to nie jest najlepszy sposób komunikacji, szczególnie, że dział supportu wypowiadał się w sposób absolutnie profesjonalny.

Weryfikacja wypłat jest czymś zupełnie normalnym w tej branży, dlatego wypłata zostanie dokonana zaraz po jej zakończeniu.

@Przemkoo - wysłałem odpowiednie zapytania, ale odpowiedzi spodziewam się dopiero jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom