>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
pieniądze na koncie! wypłacili.
Ile czekałeś na przelew po mailu od nich?
I jeszcze info z ich supportu, przelewy są wysyłane z BOV Bank of Valletta, ale dostałem informacje, że za niedługo mają otworzyć konta w polskich bankach.
 
betano 12

betano

Użytkownik
I jeszcze info z ich supportu, przelewy są wysyłane z BOV Bank of Valletta, ale dostałem informacje, że za niedługo mają otworzyć konta w polskich bankach.
Jasper, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników zrezygnowaliśmy z prób otwarcia konta w polskim banku ;)

---------------------

Co do uwag dotyczących czasu wypłaty, to jak obiecywałem wcześniej od dzisiaj zaczęliśmy pracować nad poprawą procedur i ich komunikacji klientom. Zmiany nie nastąpią z dnia na dzień, ale jak tylko zostaną wprowadzone, to na pewno poinformuję.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Jasper, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników zrezygnowaliśmy z prób otwarcia konta w polskim banku ;)
---------------------
Co do uwag dotyczących czasu wypłaty, to jak obiecywałem wcześniej od dzisiaj zaczęliśmy pracować nad poprawą procedur i ich komunikacji klientom. Zmiany nie nastąpią z dnia na dzień, ale jak tylko zostaną wprowadzone, to na pewno poinformuję.
Jeśli chodzi o sprawę Limitów, czy macie jakiś wpływa na ściągnięcie takiego limitu nałożonego?, bo wiadomo za limit odpowiedzialny jest dostawca oferty.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Jasper, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników zrezygnowaliśmy z prób otwarcia konta w polskim banku ;)

---------------------

Co do uwag dotyczących czasu wypłaty, to jak obiecywałem wcześniej od dzisiaj zaczęliśmy pracować nad poprawą procedur i ich komunikacji klientom. Zmiany nie nastąpią z dnia na dzień, ale jak tylko zostaną wprowadzone, to na pewno poinformuję.
Widzę, że na temat limitów Pan Betano się nie wypowiada.
Ach ta poprawność polityczna ;)
 
betano 12

betano

Użytkownik
Jeśli chodzi o sprawę Limitów, czy macie jakiś wpływa na ściągnięcie takiego limitu nałożonego?, bo wiadomo za limit odpowiedzialny jest dostawca oferty.
Poproszę o info na priv, z loginem oraz szczegółami dotyczącymi limitu. Obiecać nic nie mogę, ale pogadać z bukmacherami już tak.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Znieśli czy zaprzestałeś grania u nich?
Kilka dni temu nie mogłem zagrać za więcej niż 50zł dam sobie łape uciąć, wszedłem na konto dziś i normalnie mogę, pewno to jakaś usterka była nie wiem.Ale sprawdźcie ci co dostali jakieś limity
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Do weryfikacji koniecznie potrzebny jest rachunek, czy może być wyciag z banku? Co jeśli wpłacam ze skrill, wtedy tylko rachunek? I przelew na konto bankowe coś kosztuje? A i martwi mnie informacja w regulaminie, że jak w ciągu 10 dni nie uda się zweryfikować konta. To zabieracie bonus i wygrane z bonusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
A i martwi mnie informacja w regulaminie, że jak w ciągu 10 dni nie uda się zweryfikować konta. To zabieracie bonus i wygrane z bonusa.
Szok ktory buk jeszcze tak ma ? Szukaja jeleni a noz ktos sie nie dopatrzy!!!
Tyle gram a czegos podobnego nie widzialem ???? Niezle kombinuja!!!
Spieprzac od takiego syfu jak najpredzej !
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Szok ktory buk jeszcze tak ma ? Szukaja jeleni a noz ktos sie nie dopatrzy!!!
Tyle gram a czegos podobnego nie widzialem ???? Niezle kombinuja!!!
Spieprzac od takiego syfu jak najpredzej !
A co to za problem zweryfikować konto w ciągu 10 DNI?
Przykładowo moja weryfikacja trwała całe 15 minut, tyle zajęło mi wymienienie z Betano trzech maili. Po czym w ostatnim mailu od nich poprosili o potwierdzenie numeru telefonu i w jakich godzinach mogą do mnie zadzwonić z weryfikacją.
Rzeczywiście STRASZNY zapis regulaminowy.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Do weryfikacji koniecznie potrzebny jest rachunek, czy może być wyciag z banku? Co jeśli wpłacam ze skrill, wtedy tylko rachunek?
Rachunek LUB wyciąg, nie starsze niż 12 miesięcy, z widocznymi adresem i danymi odbiory/wystawcy.
I przelew na konto bankowe coś kosztuje?
Pierwszy w miesiącu nic nie kosztuje.
A i martwi mnie informacja w regulaminie, że jak w ciągu 10 dni nie uda się zweryfikować konta. To zabieracie bonus i wygrane z bonusa.
Jak napisał czoker 10 dni na przesłanie dokumentów to nie jest bardzo krótki termin, natomiast musimy lepiej sprecyzować ten punkt, bo nie do końca wiadomo, o co chodzi. Dzięki za zwrócenie uwagi.
Przekazałem tylko informacje dzisiejszą z supportu ;)
Wiem, wiem, między odpowiedzią supportu a moim wpisem pewne kwestie się zmieniły, dlatego chciałem je doprecyzować ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Kasa na koncie, w poniedziałek mail o 15 o wypłacie ;)
Jak tylko zmniejszy się czas oczekiwania z działu ryzyka to będzie wszystko cacy ;)
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
????????????

NIE POLECAM, zablokowali konto, &quot;dział weryfikacji&quot; stwierdził &quot;od tak sobie&quot;, że regulamin został złamany podając niby dwa punkty. Zabrali prawie 2700 no i oczywiście decyzja jest nieodwołalna... Radzę się zastanowić trzy razy zanim tam wpłacicie pieniądze.

⛔⛔⛔
 
betano 12

betano

Użytkownik
????????????

NIE POLECAM, zablokowali konto, &quot;dział weryfikacji&quot; stwierdził &quot;od tak sobie&quot;, że regulamin został złamany podając niby dwa punkty. Zabrali prawie 2700 no i oczywiście decyzja jest nieodwołalna... Radzę się zastanowić trzy razy zanim tam wpłacicie pieniądze.

⛔⛔⛔
Owszem, dział weryfikacji odmówił wypłaty obróconego bonusu ze względu na złamanie dwóch punktów regulaminu bonusu. Dodam, że jest to PIERWSZY przypadek takiej odmowy, na kilkadziesiąt weryfikacji. Ocenę tej sytuacji pozostawię użytkownikom forum.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
????????????
NIE POLECAM, zablokowali konto, &quot;dział weryfikacji&quot; stwierdził &quot;od tak sobie&quot;, że regulamin został złamany podając niby dwa punkty. Zabrali prawie 2700 no i oczywiście decyzja jest nieodwołalna... Radzę się zastanowić trzy razy zanim tam wpłacicie pieniądze.
⛔⛔⛔
A mozesz jasniej napisac ktore dwa punkty rzekomo zlamales?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
&quot;17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.


14.1 Postanowienia ogólne
Wszelkie oferty kierowane do klientów są ograniczone co do jednej osoby, rodziny, adresu gospodarstwa domowego, adresu email, tego samego numeru rachunku, z którego dokonywane są płatności (np. karta debetowa, karta kredytowa, Skrill itp.), urządzenia mobilnego, otoczenia, gdzie komputery są współdzielone, np. miejsce pracy lub publiczna biblioteka. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania dostępności danej lub wszystkich ofert skierowanej do danego lub wszystkich klientów, w każdym czasie i według naszego wyłącznego uznania. Oferty mają zastosowanie wyłącznie do klientów, którzy dokonali depozytów z prawdziwych środków pieniężnych.
GML zastrzega sobie prawo do zmiany i anulowania wszelkich marketingowych kampanii promocyjnych, włączając ważność bonusu i uzyskanych punktów w dowolnym czasie, bez uprzedniego powiadamiania, choć GML poczyni starania w celu odpowiedniego powiadomienia o powyższym. Bonusy lub punkty mogą wygasnąć w szczególności w przypadku, gdy Konto Posiadacza jest nieaktywne przez 6 miesięcy.
Jeżeli którekolwiek postanowienie danej oferty lub promocji zostanie naruszone, lub istnieje dowód na serię zakładów zagranych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w ramach grupy, GML zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania GML oraz do rozliczenia zakładów po poprawnych kursach lub unieważnienia darmowych zakładów lub jakichkolwiek zakładów zagranych całościowo lub częściowo ze środków z tytułu bonusu depozytowego. Ponadto GML zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty administracyjnej od klienta do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. GML dodatkowo zastrzega sobie prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej GML według własnego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed uznaniem przez GML jakichkolwiek bonusów, darmowych zakładów lub ofert dotyczących konta klienta.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom