>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

W 69

wlodi18

Użytkownik
bo to pewnie maltanska pralnia kasy dla kilku osob i im nie zależy na klientach, a ze gownobuk to było pisane juz tutaj kilka razy, nadal nie wierzycie że sie rejestrujecie, czy ten nedzny bonus co sie nie da obrocic to taki wabik ???? ?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
żałosna organizacja w tym śmiesznym buku, pytam na czacie dlaczego mam limity, tam typek Radosław Boruc pisze żebym w tej sprawie pisał na maila, pisze na maila a tam kolejny gość który pisze że takich informacji nie udzielają, co za złodziejska firma, nałożyli limit i nie ma informacji dlaczego...
edit. patrzcie na to ???? napisałem im że będę rozpowszechniał złe informacje o nich na różnych portalach a ten sam typek z maila mi grozi &quot;
Szanowny Panie,

Jeśli nie będzie Pan posiadać żadnych dowodów, na to by w jakikolwiek sposób rozpowszechniać złą opinię na temat Betano, to przypominamy tylko że podchodzi t o pod łamanie artykułu 212 § 1 Kodeksu karnego i może być ścigane przez organy władzy.&quot;
także widzicie, odradzam posiadanie tam konta
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
W Betano założyłem konto pod koniec czerwca, głównie na eliminację Ligi Europejskiej i Ligi Mistrzów. Na początku byłem bardzo zadowolony, bo zarówno oferta jak i kursy były na dobrym poziomie. Jednak po dwóch tygodniach zostałem zlimitowany i maksymalna stawka na dowolny zakład zawiera się w przedziale 1-4 zł. Zaznaczam, że stawki były przeciętne i grałem tam same elimianacje europejskich pucharów i kilka meczów sparingowych.
Przy pierwszej wypłacie zostałem poproszony o dosłanie dodatkowych dokumentów w celu weryfikacji, po czym nastąpiła weryfikacja telefoniczna. Jeśli chodzi o obsługę klienta, to nie mam co narzekać, bo odpowiedź dostawałem po kilku minutach i tutaj nalezy się mały plusik. W sprawie limitu kontaktowałem się z ich działem ryzyka, który zadecydował że limity nałożone na mnie są dożywotnie i nie ma szans na usunięcie ich.
Jest to dla mnie śmieszna decyzja, bo mój zysk z konta zamknął się z trzy-cyforwej kwocie. Na szczęscie wygrane pieniądze w całości udało mi się bez problemów wypłacić. Podsumowując jest to buk nastawiony tylko i wyłącznie na graczy, którzy częściej wpłacają pieniądze, a nie wypłacają. Nie żałuję, że założyłem tam konto, bo jednak trochę kasy wpadło. Jeśli jednak ktoś chce tam dłużej pograć i osiągać dobre wyniki, nie ma sensu zaprzątać sobie głowy. ;)
 
P 15

protazy

Użytkownik
24 lipca zarejestrowałem się w Betano i wpłaciłem depozyt w kwocie 20PLN.Miałem jak na dłoni informację,że żadnego bonusa nie dostanę,ale wcale mi na tym nie zależy.Na razie gra mi się dobrze.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Pozytywne opinie, dobre. Zagrałem wczoraj typ na asy serwisowe w meczu Grotha z Robredo, handicap na Hiszpana. Podobna linia była w Unibecie. I co dzisiaj rano widzę, że Szanowni Państwo ZWRÓCILI MI ZAKŁAD PO ROZEGRANYM MECZU !!!! (trafionym przeze mnie) Przyznam, ze takiego wyjebu to nie widziałem. Firma mega nieprofesjonalna, bo rozumiem błąd przy wystawianiu linii, ale w tym wypadku nie ma o takim czymś mowy. Uważajcie, bo jak coś traficie to może być zwrot od tych łaskawców ????
Odradzam wszystkim granie w tym czymś !!!
Pozdrawiam
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Cos od mojego kumpla kazdy pisze ze buk smiec mnie tym bardziej to utwierdzilo w przekonaniu cytuje jego e-maila co mi przeslal bo sam nie moglem uwierzyc ????
Dziękujemy za kontakt z supportem Betano.
​Uprzejmie informuje, że możliwość dokonywania depozytu na Pańskim koncie zostało zablokowane przez nasz dział ryzyka​.
W przypadku wątpliwości lub dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji każdego dnia w godzinach 9 - 22. Usługa livechat jest dostępna każdego dnia w godzinach 10 - 22.

Zapraszamy do ponownego kontaktu.
​Pozdrawiam
Sebastian Kosecki​
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Choć mocno się obawiałem to jednak z powodu zakładów na ilość kartek na Ekstraklasę ( jako jedyny internetowy bukmacher to mają) wpłaciłem 3 razy depozyt.
Pierwszy raz wtopa od razu depo+bonus.
Drugim razem wygrana, wypłata na Neteller w 2 godziny.
Trzeci raz też ładnie poszło bo trafiłem dobry kurs 2,00 na over 3,5 kartek w meczu Cracovia-Termalica. Przed drugą nie taką znowu małą wypłatą otrzymałem w opcjach na koncie maila by podać nr tel. w celu dokonania weryfikacji telefonicznej.
Zadzwonili na drugi dzień,nie było żadnych dziwnych pytań typu jakie zakłady pan grał itp...
Po weryfikacji kasa na Netellerze była po 5 godzinach co jak na niedzielę dość szybko.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Limity do 3 złotych po kilku zakładach, zapowiadała się bardzo dobra firma, jednak jest to jedna wielka porażka, nie polecam.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Ja rowniez nie polecam oto e-maile od betano:
Szanowny Panie,
Z tego co widzę Pańskie konto zostało permanentnie zablokowane przez dział ryzyka z powodu naruszenia naszego regulaminu.
Z poważaniem,
Radosław Boruc
Na pytanie gdzie zlamalem regulamin dostałem nastepującą odpowiedz:
Szanowny Panie,
Zgodnie z Pana prośbą przesyłamy Panu dokładny punkt regulaminu, o który Pan prosił i który popiera decyzję o zamknięciu Pana konta.
6.3.
GML zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta GML należącego do użytkownika i zwrócenia mu salda środków „Dostępnych do zawierania zakładów” z potrąceniem odpowiednich opłat z tytułu wypłaty, według wyłącznego uznania GML i bez obowiązku podania powodu lub wcześniejszego powiadamiania.
Przypominamy również, że jest to zapis regulaminu, który Pan przeczytał oraz zaakceptował jego warunki podczas rejestracji w Naszym serwisie.
Szczegółowy regulamin znajdzie Pan pod poniżej podanym linkiem:
https://pl.betano.com/article/Terms-and-Conditions-96025/#toonomamou
Z poważaniem,
Arkadiusz Specter
Sami ocencie gdzie zlamalem regulamin??Na moje szczescie udalo mi sie wszystko wyplacic ale firma sie osmiesza zamykajac konto jak na koncie ma sie 0.00zl..
 
A 44

ab178

Użytkownik
Bukmacher jak najbardziej ok. Konto od listopada tamtego roku. Czasami grube stawki na live stąd limit. Pierwsza wypłata (3k euro) po wysłaniu dowodu, wyciągu i rozmowie telefonicznej (weryfikacja w ekspresowym tempie). Nie zauważyłem nawet próby kombinowania z niewypłaceniem wygranej. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to właśnie limit mimo, że byłem na sporym minusie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Witam mam problem z Betano.Czy ktoś mi tutaj pomoże? Bardzo proszę o to.
Postawiłem zakład : Over Kartek (Handicap: +4.5) @ 1.87
mecz : Ruch-Pogoń.
Mamy tak: 2 żółte i w konsekwencji czerwona dla Grodzickiego = 3 kartki ( 3 pkt )
1 czerwona bezpośrednia dla Szyndrowskiego = 2 kartki ( 2pkt )
W każdej innej firmie która ma tego typu zakłady czyli np: Unibet,BAH , BET 365 rozliczonoby jako 5 kartek ( 5 pkt)

Betano policzyło mi jako 4 kartki tak jak powiedział mi na live chat konsultant Adam.
Regulamin Betano mówi : &quot;Liczba kartek w meczu
Zakłady rozliczane są w oparciu o wszelkie dostępne dowody dotyczące kartek pokazanych w regulaminowym czasie gry (90 minut). Żółta kartka, to 1 punkt, czerwona to 2. Druga żółta kartka nie jest liczona. Maksymalna liczba punktów na jednego gracza to 3. Kartki pokazane po gwizdku kończącym spotkanie nie są brane pod uwagę. Zaliczamy tych graczy którzy są na boisku, jak również tych którzy są zmiennikami na ławce rezerwowych.

Konsultant na live chat mówi mi tak -tu wklejam fragment z dyskusji
Agent
postawil Pan zaklad na sume kartek handicap +4.5 a kartek w meczu byly 2 zolte i 2 czerwone dlatego zaklad jest przegrany
08:49 PM
zeby Panski zaklad mogl byc wygrany musialo by w meczu byc 5 kartek
08:49 PM
83.5.7.121
Proszę Pana ja proszę o zastosowanie się do regulaminu,który mówi,że czerwona kartka to 2 kartki,żółta to jedna
08:51 PM
Agent
obstawil Pan zaklad powyzej 4.5 kartek w meczu
08:51 PM
przedstawiony przez Pana punkt regulaminu nie ma zastosowania do tego zakladu
08:51 PM
83.5.7.121
Ja napiszę reklamację do działu sportowego Betano,mailowo
08:51 PM
Nie ma Pan racji,proszę mi wskazać punkt w regulaminie,który mówi tak jak Pan mi wyjaśnia mój zakład
08:52 PM
Agent
aby postawiony przez Pana handicap zostal pokrytya zaklad wygrany
08:52 PM
musialo by byc 5 badz wiecej kartek
08:52 PM
gdyz obstawil Pan ze w meczu bedzie powyzej 4.5 kartek
08:53 PM
83.5.7.121
Uważam ,że zostałem skrzywdzony,w przypadku nie uznania reklamacji kieruję sporawę dalej.Czy ktoś z Forum mógłby się wypowiedzieć? Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją.
 
B 7

bestandriu

Użytkownik
Witam mam problem z Betano.Czy ktoś mi tutaj pomoże? Bardzo proszę o to.
Postawiłem zakład : Over Kartek (Handicap: +4.5) @ 1.87
mecz : Ruch-Pogoń.
Mamy tak: 2 żółte i w konsekwencji czerwona dla Grodzickiego = 3 kartki ( 3 pkt )
1 czerwona bezpośrednia dla Szyndrowskiego = 2 kartki ( 2pkt )
W każdej innej firmie która ma tego typu zakłady czyli np: Unibet,BAH , BET 365 rozliczonoby jako 5 kartek ( 5 pkt)

Betano policzyło mi jako 4 kartki tak jak powiedział mi na live chat konsultant Adam.
Regulamin Betano mówi : &quot;Liczba kartek w meczu
Zakłady rozliczane są w oparciu o wszelkie dostępne dowody dotyczące kartek pokazanych w regulaminowym czasie gry (90 minut). Żółta kartka, to 1 punkt, czerwona to 2. Druga żółta kartka nie jest liczona. Maksymalna liczba punktów na jednego gracza to 3. Kartki pokazane po gwizdku kończącym spotkanie nie są brane pod uwagę. Zaliczamy tych graczy którzy są na boisku, jak również tych którzy są zmiennikami na ławce rezerwowych.

Konsultant na live chat mówi mi tak -tu wklejam fragment z dyskusji
Agent
postawil Pan zaklad na sume kartek handicap +4.5 a kartek w meczu byly 2 zolte i 2 czerwone dlatego zaklad jest przegrany
08:49 PM
zeby Panski zaklad mogl byc wygrany musialo by w meczu byc 5 kartek
08:49 PM
83.5.7.121
Proszę Pana ja proszę o zastosowanie się do regulaminu,który mówi,że czerwona kartka to 2 kartki,żółta to jedna
08:51 PM
Agent
obstawil Pan zaklad powyzej 4.5 kartek w meczu
08:51 PM
przedstawiony przez Pana punkt regulaminu nie ma zastosowania do tego zakladu
08:51 PM
83.5.7.121
Ja napiszę reklamację do działu sportowego Betano,mailowo
08:51 PM
Nie ma Pan racji,proszę mi wskazać punkt w regulaminie,który mówi tak jak Pan mi wyjaśnia mój zakład
08:52 PM
Agent
aby postawiony przez Pana handicap zostal pokrytya zaklad wygrany
08:52 PM
musialo by byc 5 badz wiecej kartek
08:52 PM
gdyz obstawil Pan ze w meczu bedzie powyzej 4.5 kartek
08:53 PM
83.5.7.121
Uważam ,że zostałem skrzywdzony,w przypadku nie uznania reklamacji kieruję sporawę dalej.Czy ktoś z Forum mógłby się wypowiedzieć? Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją.
lepiej nie graj u bukow jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :

Zakłady rozliczane są w oparciu o wszelkie dostępne dowody dotyczące kartek pokazanych w regulaminowym czasie gry (90 minut). Żółta kartka, to 1 punkt, czerwona to 2. Druga żółta kartka nie jest liczona. Maksymalna liczba punktów na jednego gracza to 3. Kartki pokazane po gwizdku kończącym spotkanie nie są brane pod uwagę. Zaliczamy tych graczy którzy są na boisku, jak również tych którzy są zmiennikami na ławce rezerwowych.
W OGÓLE TO CHYBA DOTYCZY KARTEK TEN OVER , A NIE JAKIS PUNKTOW
ja bym tam wplacil kase tylko te opinie , ze bonusa nie da sie obocic , bo limity daja , a zawsze u kazdego buka gram za max kase surebety
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Druga żółta kartka nie jest liczona ,ale pierwsza jest. Mamy ewidentną sytuację ,gdzie zawodnik uzyskał 3 pkt czy tam 3 kartki.
Czytanie ze zrozumieniem ( zapisu w regulaminie) raczej chyba Ciebie dotyczy.Może ktoś jeszcze się wypowie?
W regulaminie nie ma nigdzie zapisu ,że to jest over.Jest jeden punkt mówiący o sumie kartek.
Może jeszcze tutaj Pan z Betano będzie mógł wyjaśnić jaki zapis w regulaminie ma zastosowanie do potraktowania mojego zakładu jako przegrany?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Ja bym napisał temu Panu konsultantowi, że nie umie liczyć do pięciu i żeby wrócił się do podstawówki. Walcz o swoje i napisz konsultantowi, żeby pokazał Ci konkretny punkt regulaminu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Chodzi o 350 zł ,ja tego nie odpuszczę,opiszę ten przypadek wszędzie gdzie się da,jeśli nie uznają reklamacji,którą złożyłem pisemnie na adres [email protected] .
Mam nadzieję ,że sprostują wynik zakładu,kiedyś mój znajomy miał podobna sytauację z kartkami w Comeon.Złożył na spokojnie reklamację i na drugi dzień poprawili wynik zakładu.
Ja nie mówię,że nie może ktoś popełnić błędu,ale po analizie na chłodno można go skorygować.Mam nadzieję,że dostanę odpowiedź od kogoś kompetentnego.
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Jak skończyła się sprawa? Też miałem ten mecz na kuponie.
Ogólnie bonus obrócony i wypłacony bez problemów.
Weryfikacja w ciągu 15min zakończona.
 
Do góry Bottom