>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betano

A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Wypłacam na konto od bardzo dawna i nigdy nie miałem z tym żadnych problemów. Ale skoro mówisz, że lepiej przez Skrilla to ok, mi tam nic o tym nie wiadomo. A odnośnie wypłaty, to napisałem, że obróciłem bonus i wypłaciłem, ale to było ponad tysiąc zł i poszło bez żadnej prowizji na polskie konto. Być może limity ustawiają indywidualnie, nie wiem. Jeśli tak, to tym bardziej zniechęcą ludzi do grania u nich.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
fajne zakłady często niespotykane nigdzie indziej, ale tylko do rekreacyjnego grania.
Błyskawiczny limit do 4 pln na wszystko po 3 kuponach odpowiednio za 400 pln dwa razy i jeden za ponad 800. Przygoda trwała 3 dni, trochę upierdliwi przy weryfikacji, ale wypłacone.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Z mojej strony betano jest śmieszne, mam u nich konto od października teraz wchodze w historie to mam postawione 5500zł zwroty 5200zł więc jestem na minus nawet, nigdy nie robiłem wypłat, a oni mi nawet na NBA nałożyli limity, na niektóre zdarzenia z NBA mogę max 38zł postawić ???? hehe
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Na pytanie czemu i czy można zwiększyść trochę to odp
&quot;Szanowny Panie
Dziękujemy za kontakt z supportem Betano.
​Uprzejmie informuje, że niestety nie jesteśmy informowani o powodzie nałożenia limitów, dodatkowo informuje, że jest to decyzja ostateczna i limity nie zostaną zwiększone.&quot;
&lt;WALL&gt;
Rozumiem, jak ktoś grał i dużo wygrał, wypłacał itp, ale na mnie oni zarobili tylko, dla mnie to jest dziwne
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Na pytanie czemu i czy można zwiększyść trochę to odp

&quot;Szanowny Panie

Dziękujemy za kontakt z supportem Betano.

​Uprzejmie informuje, że niestety nie jesteśmy informowani o powodzie nałożenia limitów, dodatkowo informuje, że jest to decyzja ostateczna i limity nie zostaną zwiększone.&quot;

&lt;WALL&gt;
Rozumiem, jak ktoś grał i dużo wygrał, wypłacał itp, ale na mnie oni zarobili tylko, dla mnie to jest dziwne

tam sie latwo zarabia bo daja duzo linii, np jak trafisz jakis overowy mecz w pilke to zaladujesz wysokie linie po astronomicznych kursach po 3-4 i w gore, a na becie zagrasz ile max 2,75? i to jak polapiesz
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Ok spoko rozumiem, ale moje pytanie jest czemu mi?
Nigdy tam nie zagrałem za wiecej niż 150zł, na przestrzeni pół roku jestem 500zł w plecy u nich, heheh czyli idealny złoty klient.
A oni mi bach LIMIT.
 
P 0

pitras8666

Użytkownik
Założyłem u nich konto w czwartek. Wpłaciłem kilka groszy. Zagrałem 2 zakłady live. Oba wygrane i nałożyli mi limity po 4 zł na zakład. Zapytałem się na live chacie co to ma znaczyć i dlaczego tak niskie limity. Oczywiście wcisnęli mi kit, że to decyzja działu ryzyka. Nie wiem co było w tym takie ryzykowne. Ok limity limitami, ale najlepsze jest to, że te limity nałożyli mi na wszystkie dyscypliny i zarówno na live jak i normalne zakłady, których nawet nie grałem. teraz czekam na wypłatę od piątku na Neteller. Żal, a nie poważna firma. Pytałem się dzisiaj konsultanta jak długo idzie wypłata na Neteller. Odpowiedział mi że od 5 do 8 godzin, więc ja mu mówię, że u mnie już od piątku idzie. Sprawdził to i oczywiście znowu nawijka o dziale ryzyka, że sprawdzają to. Tylko nie wiem co mają tam sprawdzać. Dostali wszystkie dokumenty, które zatwierdzili. Jak dla mnie niepoważna firma, którą radzę omijać.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Ok spoko rozumiem, ale moje pytanie jest czemu mi?
Nigdy tam nie zagrałem za wiecej niż 150zł, na przestrzeni pół roku jestem 500zł w plecy u nich, heheh czyli idealny złoty klient.
A oni mi bach LIMIT.
Może zagrałeś jakiś dziwny zakład, jakąś stronę surebeta w którym występowali. Limity dostaje się często nie za plus czy minus a za styl gry
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
witam zlozylem wyplate na skrill a tu meil mi przyszedl prosze podac numer kontaktowy oddzwonimy do pana wie ktos po co itp weryfikacje mam zrobiona
 
H 88

hops1989

Użytkownik
Nic nadzwyczajnego. Chodzi o krótką rozmowę weryfikacyjną, podczas to której potwierdza się swoje dane. W moim przypadku taka rozmowa trwała bodajże jedną minutkę. Nie ma się czego krępować
 
Do góry Bottom