>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

pmb 1

pmb

Użytkownik
Witam.Betclic wysłał mi na poczte zebym im wyslal kopie rachunku bankowego,który ma zawierac nazwe banku,kod BIC,numer rachunku w standardzie IBAN jak to zrobic?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam.Betclic wysłał mi na poczte zebym im wyslal kopie rachunku bankowego,który ma zawierac nazwe banku,kod BIC,numer rachunku w standardzie IBAN jak to zrobic?
wyciąg bankowy w formie elektrocznej moze byc, tam masz napisane wszystkie dane rachunku łacznie z BIC I IBAN
 
pmb 1

pmb

Użytkownik
Jak ja im mam zrobic screena zeby na jednym screenie bylo widoczne moje dane adres i kod IBAN i SWIFT jak mam konto w BZWBK???
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kiedyś wypłaty były od minimum 30zł. Dawno tam nie grałem i nie wiem czy coś się zmieniło. Ale jakby coś zmieniali to raczej na wyższy próg minimalnej wypłaty. Minimum do wpłaty to 15zł.
 
kulasekfcb 3

kulasekfcb

Użytkownik
Z wpłatami i wypłatami w BetClic nie ma żadnego problemu. Wypłata na konto, to kwestia 2, max 3 dni.
No nie wiem czy nie ma żadnego problemu. Ja już czekam ósmy dzień i pieniędzy na koncie jak nie było tak nie ma. Też macie może jakieś problemy z wypłatami w ostatnim czasie? Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
No nie wiem czy nie ma żadnego problemu. Ja już czekam ósmy dzień i pieniędzy na koncie jak nie było tak nie ma. Też macie może jakieś problemy z wypłatami w ostatnim czasie? Pozdrawiam.
zero problemów wypłacam praktycznie kilka razy w tygodniu i jeszcze nigdy nie przekroczyłem 24 godzin oczekiwania na kasę . Myślę że to kwestia w jakim banku masz konto (ja mam PKOBP)
 
V 19

vicone

Użytkownik
Wysłałem wczoraj w nocy kase na moje konto bankowe, i dziś pieniądze wróciły na konto BetClicu. Czemu tak się stało? Nie ma żadnej informacji czemu tak się stało?
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Nie wiem, ale u mnie wypłata leci już 7 dzień od 28 października ...
A specjalnie wpłaciłem na betclica, zeby wrazie czego wyplacic bo tam mialem poki co najszybsze wyplaty...
Klasycznie już napisałem posta na forum i 15minut później pojawiła się kasa :p
 
dominik657 0

dominik657

Użytkownik
WYPŁATA
Mam problem, chcialem wyplacic środki z kkonta na betclicu, ale ponoć mozna tylko na konto bankowe zarejestrowane z takimi samymi danymi jak na betlic, a takowego nie posiadam. Jak moge wypłacić moją wygraną?
 
V 19

vicone

Użytkownik
Udało się wypłacić w poniedziałek, ale dalej nie wiem czemu ten pierwszy przelew wrócił. Teraz czekam aż kasa pojawi się na koncie.
 
Do góry Bottom