>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Postawił ktoś w piątek mecz Airbus UK - The New Saints?
W piątkowej ofercie był ten mecz, postawiłem bez wahania na gości. W piątek okazało się, ze ten mecz faktycznie zaplanowany jest na niedzielę, dzisiaj został przełożony. BetClic twierdzi, że nie może ingerować w kupon i trzeba czekać do rozstrzygnięcia zdarzenia i nie można policzyć tego spotkania po kursie 1.00.
Wygląda na to, że mogę czekać i miesiąc, bowiem nie wiadomo, kiedy te spotkanie zostanie rozegrane. Fajny sposób na zamrożenie środków, ale jaki to ma cel ????
No nie do końca...
Regulamin---&gt; 27.3. VI

vi. Jeśli nie zaznaczono inaczej w zasadach wnoszenia zakładów poszczególnych sportów, w wypadku, gdy wydarzenie (mecz lub zawody) zostanie anulowane, przełożone na później czy odwołane, wszystkie stosowne zakłady zostaną uznane za ważne, jeśli wydarzenie zostanie wznowione w okresie do 48 godzin od początkowej daty rozpoczęcia. W przeciwnym wypadku, zakłady zostaną anulowane. Jakkolwiek, zakłady odnoszące się do wyników już uzyskanych w momencie zawieszenia wydarzenie (np. wynik pierwszej połowy meczu) będą uznane za wiążące i rozliczone zgodnie z ich rezultatem. W przypadku, gdy zdarzenie zostało zaprezentowane w sposób błędny (np. błędnie podany został gospodarz spotkania, uczestnicy lub kursy) wszystkie zakłady na to zdarzenie zostaną anulowane. W przypadku, gdy więcej niż jeden uczestnik zostanie ogłoszony zwycięzcą, kursy zostaną zmienione tak, aby wygrana z zakładu była podzielona przez liczbę zwycięzców. Przykład: W wyścigu F1 kurs zakładu na zwycięstwo Lewisa Hamiltona wynosi 6.00 a na zwycięstwo Fernando Alonso 3.00. Obaj kierowcy mijają linie mety dokładnie w tym samym czasie i obaj zostają ogłoszeni zwycięzcami wyścigu. W takim przypadku, jeżeli gracz postawił 5 EUR na zwycięstwo Hamilton jego wygrana będzie liczona w następujący sposób 5 x (((6-1)/2) + 1) = 17.5 EUR. Jeżeli gracz postawił kwotę 10 EUR na zwycięstwo Alonso, wówczas jego wygrana wyniesie 10 x (((3-1)/2) + 1) = 20 EUR.
http://pl.betclic.com/content.aspx?PageCode=RCG
 
B 7

buklak

Użytkownik
W takim razie od piątku od godziny 15/16 nie upłynęło jeszcze Twoim zdaniem 48 godzin? :cool:
ps. Betclick precyzuje, że mecz miał odbyć się wczoraj o godzinie 15:00, co jest jednak nieprawdą. W ich ofercie widniał jako spotkanie piątkowe (godz. bodajże 15 lub 16).
pozdrawiam.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Betclick ma czasami zamieszanie &quot;ofertowe&quot;. Kiedyś postawiłem na spotkanie ligi Urugwajskie któe miało być rozegrane dnia bodajże 6 grudnia o godzinie 20. A tak naprawde było rozgrywane dnia 13 grudnia... Także musisz poszukać tego meczu &quot;ręcznie&quot; tak jak ja to robiłem... nie ufaj do końca ofercie betclicka.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Na Twoim miejscu napisał bym maila, ponieważ miałem kiedyś podobną sytuację. Wiadomo, że od razu Ci tego nie rozliczą, ale być może skróci to czas Twego oczekiwania.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Nic nie skróci czasu oczekiwania. Ich nie obchodzi, że to błąd w ich ofercie, która adresowana była na piątek, a faktycznie mecz rozegrany miał być w niedzielę. I trzeba odbębnić 48h, bo taki jest warunek, tylko, że w moim wypadku z ich winy będzie to 96h.
 
K 0

kozi_ost

Użytkownik
Witam mam pytanko ktoś orientuje się ile wynosi czas przetworzenia wypłaty ze strony tego buka?? Wczoraj zleciłem wypłatę pewnej kwoty na konto bankowe i narazie czekam na potwierdzenie przetworzenia wypłaty tzn nie chodzi mi o czas kiedy kasa pojawi sie na koncie bo wiem że to około 10-12 dni. Tylko o sam fakt zatwierdzenia wypłaty.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Chyba bardzo rzadko.
We wtorek rano dostałem takiego maila.
Twoja wypłata została pomyślnie zatwierdzona przez nasz Dział Płatności oraz przekazana do realizacji. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż proces księgowania transakcji może trwać od 3 do 7 dni roboczych. Maksymalny czas oczekiwania to 10 dni pracujących.
Pieniędzy do dziś nie ma, a oni uparcie twierdzą, że je wysłali.
Ciekawe tylko jakim sposobem przelew idzie tydzień i dojść nie może.
Co do pytania kozi_ost ja w poniedziałek o 22 zleciłem, dostałem 2 maile zaraz i trzeciego, że przetworzona we wtorek ok południa.
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
Chyba bardzo rzadko.

We wtorek rano dostałem takiego maila.
Twoja wypłata została pomyślnie zatwierdzona przez nasz Dział Płatności oraz przekazana do realizacji. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż proces księgowania transakcji może trwać od 3 do 7 dni roboczych. Maksymalny czas oczekiwania to 10 dni pracujących.

Pieniędzy do dziś nie ma, a oni uparcie twierdzą, że je wysłali.
Ciekawe tylko jakim sposobem przelew idzie tydzień i dojść nie może.

Co do pytania kozi_ost ja w poniedziałek o 22 zleciłem, dostałem 2 maile zaraz i trzeciego, że przetworzona we wtorek ok południa.

jeżeli zleciłeś w poniedziałek pieniądze będa w środe... Stały czas w betclic to 2 dni.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Dziś środa pieniądze dotarły. Tyle, że ja wypłatę zleciłem w poniedziałek ale 25.01.2010 ???? Więc troszkę dziwnie długo leciała wypłata.
 
bezoczny 0

bezoczny

Użytkownik
Zastanawiam się właśnie nad założeniem u nich konta... Wcześniej grałem tylko w bet-at-home, ale dość słaba oferta i niskie kursy szybko mnie zniechęciły... Szukam czegoś co miałoby niezły live i oczywiście bogatą ofertę. Polecacie?
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Na pewno dobre jest to, że masz freebeta 50zł i jak wygrasz jakąś sumkę z tego freebeta to możesz od razu wypłacić, nie trzeba nic obracać. Live mają taki sobie, raczej marny. Ale ogólnie buk przypadł mi do gustu. Żadnych problemów z wypłatą, ja czekałem chyba 3 dni.
Więc polecam.
PS. Jeśli chodzi o kursy to nie są niskie oraz nie są wysokie, jak dla mnie są w normie.
 
bezoczny 0

bezoczny

Użytkownik
Wiadomo, nie można mieć wszystkiego. Mimo to składaniam się właśnie ku BetClick&#39;owi...
Pewnie wybór padłby na Bet365, ale brat ma konto tam, więc bonusy przepadają, a to jedak zawsze przewaga. A co do Live, to nawet nie wiem czy nie lepiej, bo ostatnio stawiałem raczej &#39;na pałe&#39; i jakieś tam pięniądze z tego straciłem.

Dzięki za odp ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zastanawiam się właśnie nad założeniem u nich konta... Wcześniej grałem tylko w bet-at-home, ale dość słaba oferta i niskie kursy szybko mnie zniechęciły... Szukam czegoś co miałoby niezły live i oczywiście bogatą ofertę. Polecacie?
Live slaby, oferta slaba, kursy przecietne. Jedyny plus tego buka to bonusy. Zagladnalem tu bo podejrzanie dlugo idzie mi wyplata ale widze ze nie tylko ja mialem ten problem wiec mnie uspokoiliscie.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Oferta nie jest taka słaba, nie jest zabójczo duża, ale jest w miarę, dla tych, którzy nie wymyślają grania jakiejś Kambodży czy coś.
A live to dziadostwo, kilka razy wygrasz a później możesz umoczyć, więc ja z tego zrezygnowałem. No ale jeśli chodzi o Live Stream to nie za bardzo, niedobrze, bo zawsze można jakiś meczyk sobie obejrzeć ????
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
Właśnie zawsze wypłate miałem po dwóch dniach.... jutro mija tydzień a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Może mają jakąś awarie. Na live mi napisali że po 7 dniach roboczych mam im wysłać wyciąg z konta, to zgłoszą reklamacje
 
P 0

punterr

Użytkownik
w bet365 z jednego ip mozna miec kilka bonusow , liczy sie tylko zmiana danych ????
To ciekawe.

http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=Promotions%252cOpenAccountOffer

16. Jedna oferta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, neteller itp.) i dzielony komputer, np. szkoła, biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom