>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
P 0

punterr

Użytkownik
Właśnie zawsze wypłate miałem po dwóch dniach.... jutro mija tydzień a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Może mają jakąś awarie. Na live mi napisali że po 7 dniach roboczych mam im wysłać wyciąg z konta, to zgłoszą reklamacje
ostatnio mi szla tez dosc dlugo wyplata, na pewno minimum tydzien (a z 8-10 wczesniejszych zawsze 2 dni robocze)
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
ostatnio mi szla tez dosc dlugo wyplata, na pewno minimum tydzien (a z 8-10 wczesniejszych zawsze 2 dni robocze)
Dzięki właśnie ja też często wypłacałem i 2 dni... Dobrze, więc teraz zostaje mi cierpliwie czekać.
 
M 0

mateo33

Użytkownik
Ja też mam ten sam problem. Czekam już tydzień na pieniądze. Ale mi także napisali, że przelew może iść do siedmiu dni roboczych, tak więc czekam cierpliwie...
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Ja dostałem maila iż przelew może iść przez 10(!) dni roboczych i od kilku dni wyczekuję pieniędzy których do dzisiaj nie ma, ale nadzieja na zamknięcie się w terminie który podali jest nadal ???? na pieniądze czekać warto, szczególnie tak dobrze zarobione w dosyć solidnym Buku ????
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
a co powiecie na temat systemu polecania?
co do regulaminu to wystarczy ze kolega wplaci 70zł potem postawi 10 zakładow za kurs min 1,20 i ja dostaje 40 zł na zakłady i musze to 3 razy obrocic?
Dobrze gadam? ;)
aha i czy te 40 zł to moge na kilka zakładow czy to jest jeden zakład za kwote 40?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Niby fajny przejrzysty ten bukmacher, ale jedno mi sie nie podoba, otoz nie mozna wyswietlac kilka lig na raz jak obstawiasz kupon to nie mozna zaznaczyc zeby ci wyswietlilo kilka lig na raz to mi sie nie podoba
 
T 0

tomkolol

Użytkownik
Witam 2 tygodnie czekalem na wyplate pieniedzy, po czym dzis mam je spwortem na kocie Betclicka... Co moze byc powodem, dodam że po raz pierwszy wybieram kase... Pozdrawiam
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Możliwe, że nie zweryfikowali twoich danych. Wyślij im skan dowodu osobistego, a najlepiej to napisz do nich i sami ci odpowiedzą czemu zwrócili kasę.
 
T 0

tomkolol

Użytkownik
Skanu dowodu nie robilem i nie wysylalem, ale nie prosil mnie o to nikt, na meila tez nie dostalem zadnej wiadomosci o tym dlaczego kasa spowrotem powedroala na konto Betclicka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom