>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetCRIS

W 74

woofer001

Użytkownik
Postaram sie opisac moja przygode z ta jakze profesjonalna firma aby nikt inny juz nie nabral sie na ten raniking A+ zamieszczony w SBR. Zaczelo sie od tego ze wedlug nich bonus 100% do 50 E i bonus FREEPLAY to jedno i to samo.No coz to po co stosuja inne nazwy w regulaminie a pani na chacie na kazde pytanie potrafie wkleic ze jest jej przykro ale tak jest i koniec. 2 zgrzyt pojawia sie na samej stronie ktora wyglada jak zrobiona przez informatyka gimnazjaliste , ma sklonnosci do wylogowywania, zmieniania kursu na amerykanskie i tego typu zabaw. No i na koniec najlepsze przyjolem juz te darmowe gry znalazlem mecz chce postawic i nie moge. Mysle latwa sprawa zapytam na chacie po okolo pol godziny intensywnego myslenia pani doszla do wniosku ze nie moge postawic takiej kwoty bo ich system tego nie przyjmie i mam postawic mniejsza , normalnie za to rozwiazanie powinni jej dac podwyzke jakas. Nic to w koncu pieniadze przegralem i chyba jest to jedyny buk u ktorego 0 ( a wlasciwie 1 bo cos tam zostalo z kwoty za ktora nie moglem zagrac) cieszy ????
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Aktualnie jest tylko jedna darmowa wypłata w miesiącu, w dowolny poniedziałek w godzinach 17-21 czasu polskiego w kwocie max 2500$. Bez komentarza.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po ostatnich sygnałach, że robią problemy z wypłatami Polakom postanowiłem wypłacić moją kasę z tego buka. Rzadko tam obecnie grałem więc chciałem wycofać moje wszystkie środki.
Oczywiście chciałem to zrobić dziś, tj. w poniedziałek w czasie gdy przysługuje darmowa wypłata.
Wcześniej napisałem na Live Chacie w celu upewnienia się, że nie policzą mi opłaty za wypłatę. Rozmowa trwała od 20:45 do 21:46...
Jeszcze nigdy nie rozmawiałem na LC tak długo. Polski LC już nie działałał więc rozmawiałem z jakimś człowiekiem po angielsku (raczej nie mam problemu w komunikacji w tym języku), który co chwila wklejał mi gotowe formułki, że mam czekać (May I please have a moment to check on that for you)
Zaczął mi coś zmyślać, że nie dokonałem obrotu środków. Co było bzdurą. Po długiej rozmowie stwierdził, że: CS - Ignacio: We can do an exception for you.

Rozbawił mnie kompletnie... Zrobił dla mnie wyjątek i pozwolił mi wypłacić kasę.
Kiedyś z nimi nie było problemów. Ale teraz widać, że coś z nimi jest nie tak.
Rozmowę zakończyłem o 21:46. Polecenie wypłaty przyjął ode mnie i ręcznie ją zlecił na MB. Całą kasę bez żadnych opłat na Moneybookers miałem o 22:44.
Ale zalecam uważać na nich. Bo coś się &quot;psują&quot;.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Po ostatnich sygnałach, że robią problemy z wypłatami Polakom postanowiłem wypłacić moją kasę z tego buka. Rzadko tam obecnie grałem więc chciałem wycofać moje wszystkie środki.
Oczywiście chciałem to zrobić dziś, tj. w poniedziałek w czasie gdy przysługuje darmowa wypłata.
Wcześniej napisałem na Live Chacie w celu upewnienia się, że nie policzą mi opłaty za wypłatę. Rozmowa trwała od 20:45 do 21:46...
Jeszcze nigdy nie rozmawiałem na LC tak długo. Polski LC już nie działałał więc rozmawiałem z jakimś człowiekiem po angielsku (raczej nie mam problemu w komunikacji w tym języku), który co chwila wklejał mi gotowe formułki, że mam czekać (May I please have a moment to check on that for you)
Zaczął mi coś zmyślać, że nie dokonałem obrotu środków. Co było bzdurą. Po długiej rozmowie stwierdził, że: CS - Ignacio: We can do an exception for you.

Rozbawił mnie kompletnie... Zrobił dla mnie wyjątek i pozwolił mi wypłacić kasę.
Kiedyś z nimi nie było problemów. Ale teraz widać, że coś z nimi jest nie tak.
Rozmowę zakończyłem o 21:46. Polecenie wypłaty przyjął ode mnie i ręcznie ją zlecił na MB. Całą kasę bez żadnych opłat na Moneybookers miałem o 22:44.
Ale zalecam uważać na nich. Bo coś się &quot;psują&quot;.
Ja wyplacalem ostatnio od nich jakies 3 miesiace temu zlecilem na polskie konto bankowe napisalem kolesiowi polskiemu na live chacie ze zlecam to wyplate i nastepnego dnia mialem na swoim koncie bankowym wiec nie wiem skad wam robia problemy...
Moze faktycznie troche sie popsuli
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Popatrz na warunki jak liczą obrót. U nich liczy się obrót - suma czystego zysku.
Np. grasz za 100$ mecz po kursie @1.50. Obrót masz liczony jest 50$.
Zwróć na to uwagę żebyś później się nie dziwił. Chociaż nie wiem czy tak nadal jest.
Ja kiedyś (chyba z 2 lata temu) wziąłem od nich free bet. Musiałem ileś tam razy obrócić i po obrocie miałem free bet.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Witam wszystkich,

napiszę tutaj swoje wypracowanie odnośnie tego buka, by się wyżalić, jak i też ostrzec innych przed tym bukmacherem.

Do rzeczy Panowie i Panie - dzisiaj się u nich zarejestrowałem. Zrobiłem depozyt 1k. Chciałem początkowo wszystko postawić na jeden zakład o kursie 4.45. Wpłata doszła - patrzę na stan konta - jest tylko 990 zł z groszami. To dawaj znowu na livechata do nich (już pierwszy raz z nimi rozmawiałem przed rejestracją to już wtedy nie napawało to optymizmem, a mimo to się tam zarejestrowałem. Koleś z którym rozmawiałem po polsku udzielał bardzo lakonicznych odpowiedzi w stylu TAK/NIE, po czym po drugim moim pytaniu napisał, że lepiej byłoby jakbym e-maila napisał do Biura Obsługi Klienta ????), pytam się JAK TO MOŻLIWE, skąd taka różnica w kwocie? To inny koleś - teraz rozmowa odbywała się w języku angielskim - stwierdził, że jest to związane z przeliczeniem dolarów na złotówki i coś tam. Ja tego nie pojmuję, skoro wpłacałem im z mojego konta MB w złotówkach na ich konto MB w złotówkach. Tutaj był mój pierwszy tzw. WKURW ????.

Dobra, tam pal licho z tymi 10 zł, kolejna kwestia wyjaśniana na czacie - zanim się zarejestrowałem upewniałem się, czy bonus 20% jest dodawany automatycznie - to była odp, że tak. To piszę im, że nie dostałem tego bonusu. Koleś to samo - proszę to napisać na e-maila ????. DRUGI WKURW.

Trzecia sprawa, już podwkurwiony myślę sobie - dobra, już mam gdzieś to, że zostałem skrojony na jakieś 10zł, mało to, że nie mam bonusu - stawiam te 990 z hakiem na to, co sobie zaplanowałem. I jakie moje zdziwienie, kiedy chce postawic tą kwotę w jednym becie? TWÓJ LIMIT STAWKI ZOSTAŁ PRZEKROCZONY :browar565:. Tylko nie wiem ***** jakim cudem, skoro jeszcze żadnych zakładów u nich nie zawarłem. Niby mój limit wynosi 200zł na to zdarzenia. To kurde dawaj - robię single bety po 200 każdy. I zrobiłem może 3 takie. Zostało jeszcze na koncie niecałe 400 - chciałem jeszcze dwa razy zrobić dwa pojedyncze bety na to samo zdarzenie i po tym samym kursie - teraz kolejne schody - limit niby dalej 200zł, ale jak wpisuje stawke, to nie przechodzi do dalszego kroku i kwota znika z pola ( na szczęście nie z konta). Masakra totalna. Kiedy chciałem ten aspekt wyjaśnić w trzeciej rozmowie na czacie, Pani stwierdziła że muszę się skontaktować z DEPARTAMENTEM ZAKŁADÓW w tej kwestii. I to wszystko. Myślałem, że padnę - to pytam się jej, w jaki sposób mogę to uczynić - to podała mi jakiś amerykańsko/kanadyjski numer telefonu i numer faksu. No to jest już ***** przesada jak nic. Znam angielski w stopniu powiedzmy średniozaawansowanym, ale nie będę nigdzie dzwonił i się produkował.

Jednym słowem - totalna masakra, wszystko na przekur, same problemy, nie jestem zadowolony nawet w 10% z tego początku &#39;współpracy&#39;. O niczym nie myślę teraz, jak żeby te bety które zrobiłem weszły, a ja jakimś cudem wypłacił od nich kasę i zamknął konto.:;/:
 
G 13

gris

Użytkownik
Dziwny ten buk. Chciałem wypłacić 500 zł to mi wypłacili 100 z groszami. Jeszcze wyszło tak, że mi złotówki na euro zmienili a potem to euro poszło na MB gdzie mam złotówki. Ubyło z konta gracza ok. 150 zł a dostałem ok. 100 zł
 
G 13

gris

Użytkownik
Jeszcze bym przebolał te 15$ jakby wypłacili kwotę którą chciałem a to wygląda tak jakby od każdej stówki chcieli ją pobierać. No nic trzeba będzie przetransferować jakoś kasę i olać ich...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
żenujący buk, właśnie zauwazylem ze wyplata 15 dolcow, w dodatku przez przypadek rozbiłem ja na dwa razy po 200, najlepsze to ze w &#39;balance&#39; nadal mam hajs i moge obstawiac i nie wiem kiedy zniknie i czy mi cofna to co wygralem w tym czasie
na czacie chcialem sie troche dowiedzeic to jakis emerson od razu mnie przekierował na polska obsługe która ani jednego zdania nie napisała
Emerson: Let me transfer you over to Poland help, one moment...
JA: ok
Please wait while I transfer the chat to &#39;Obsluga Klienta PL&#39;.
You are now chatting with &#39;Obsluga Klienta PL&#39;
JA: Witam
Ja: jest tam ktos??
Ja: HALO
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
W tym buku nie da się grać, co wybiorę jakąś dyscyplinę to pisze &quot;Nov provps available at this time &quot; Więc Polacy nie mogą tam grać
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie pamiętam czy na początku mogłem więcej, po kilku zakładach limit indywidualny na zakład 200pln, ALE można klikać po 3-4razy jeśli chodzi o siatkówkę, czy kosza, bo więcej to u nich nie grywam.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Tez tak mialem od poczatku, limit na 200, ale mozna grac kilka razy ten sam kurs.
Uwaga na wyplaty - oplata 15$ za wyplate do 500$.
 
M 0

maik86

Użytkownik
Kazda-oplata-jest-platna-czy-sa-tez-darmowe?-Ile-maksymalnie-takich-zakladow-po-200zl-na-jedno-zdarzenie-mozna-zawrzec?-Jak-wyglada-kwestia-weryfikacji-konta?Sorry-ze-w-taki-sposob-pisze-ale-korzystam-z-komorki
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Z tego co jest napisane na ich stronie wynika, że weryfikacja jest konieczna gdy suma wypłat przekroczy 1700 euro. Wymagają dokumentu ze zdjęciem i rachunku z adresem. Ja tyle nie wypłacałem i na razie nic nie musiałem wysyłać.
Wypłaty faktycznie są kosztowne, na skrilla biorą już nie 15$ a 25$ prowizji :-o
Chyba że kwota przekracza 8000$ (8 tysięcy dolarów), wtedy jest za darmo.
Całe szczęście, że jakiś tydzień temu wprowadzili możliwość wypłaty w bitcoinach. Już przetestowałem tę opcję. Nie ma prowizji, przewalutowanie po kursie rynkowym, a czas nie przekroczył 3 godzin. Tak więc ✅ dla buka.
 
Do góry Bottom