>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

BetCRIS

W 74

woofer001

Użytkownik
Postaram sie opisac moja przygode z ta jakze profesjonalna firma aby nikt inny juz nie nabral sie na ten raniking A+ zamieszczony w SBR. Zaczelo sie od tego ze wedlug nich bonus 100% do 50 E i bonus FREEPLAY to jedno i to samo.No coz to po co stosuja inne nazwy w regulaminie a pani na chacie na kazde pytanie potrafie wkleic ze jest jej przykro ale tak jest i koniec. 2 zgrzyt pojawia sie na samej stronie ktora wyglada jak zrobiona przez informatyka gimnazjaliste , ma sklonnosci do wylogowywania, zmieniania kursu na amerykanskie i tego typu zabaw. No i na koniec najlepsze przyjolem juz te darmowe gry znalazlem mecz chce postawic i nie moge. Mysle latwa sprawa zapytam na chacie po okolo pol godziny intensywnego myslenia pani doszla do wniosku ze nie moge postawic takiej kwoty bo ich system tego nie przyjmie i mam postawic mniejsza , normalnie za to rozwiazanie powinni jej dac podwyzke jakas. Nic to w koncu pieniadze przegralem i chyba jest to jedyny buk u ktorego 0 ( a wlasciwie 1 bo cos tam zostalo z kwoty za ktora nie moglem zagrac) cieszy ????
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Aktualnie jest tylko jedna darmowa wypłata w miesiącu, w dowolny poniedziałek w godzinach 17-21 czasu polskiego w kwocie max 2500$. Bez komentarza.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po ostatnich sygnałach, że robią problemy z wypłatami Polakom postanowiłem wypłacić moją kasę z tego buka. Rzadko tam obecnie grałem więc chciałem wycofać moje wszystkie środki.
Oczywiście chciałem to zrobić dziś, tj. w poniedziałek w czasie gdy przysługuje darmowa wypłata.
Wcześniej napisałem na Live Chacie w celu upewnienia się, że nie policzą mi opłaty za wypłatę. Rozmowa trwała od 20:45 do 21:46...
Jeszcze nigdy nie rozmawiałem na LC tak długo. Polski LC już nie działałał więc rozmawiałem z jakimś człowiekiem po angielsku (raczej nie mam problemu w komunikacji w tym języku), który co chwila wklejał mi gotowe formułki, że mam czekać (May I please have a moment to check on that for you)
Zaczął mi coś zmyślać, że nie dokonałem obrotu środków. Co było bzdurą. Po długiej rozmowie stwierdził, że: CS - Ignacio: We can do an exception for you.

Rozbawił mnie kompletnie... Zrobił dla mnie wyjątek i pozwolił mi wypłacić kasę.
Kiedyś z nimi nie było problemów. Ale teraz widać, że coś z nimi jest nie tak.
Rozmowę zakończyłem o 21:46. Polecenie wypłaty przyjął ode mnie i ręcznie ją zlecił na MB. Całą kasę bez żadnych opłat na Moneybookers miałem o 22:44.
Ale zalecam uważać na nich. Bo coś się &quot;psują&quot;.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Po ostatnich sygnałach, że robią problemy z wypłatami Polakom postanowiłem wypłacić moją kasę z tego buka. Rzadko tam obecnie grałem więc chciałem wycofać moje wszystkie środki.
Oczywiście chciałem to zrobić dziś, tj. w poniedziałek w czasie gdy przysługuje darmowa wypłata.
Wcześniej napisałem na Live Chacie w celu upewnienia się, że nie policzą mi opłaty za wypłatę. Rozmowa trwała od 20:45 do 21:46...
Jeszcze nigdy nie rozmawiałem na LC tak długo. Polski LC już nie działałał więc rozmawiałem z jakimś człowiekiem po angielsku (raczej nie mam problemu w komunikacji w tym języku), który co chwila wklejał mi gotowe formułki, że mam czekać (May I please have a moment to check on that for you)
Zaczął mi coś zmyślać, że nie dokonałem obrotu środków. Co było bzdurą. Po długiej rozmowie stwierdził, że: CS - Ignacio: We can do an exception for you.

Rozbawił mnie kompletnie... Zrobił dla mnie wyjątek i pozwolił mi wypłacić kasę.
Kiedyś z nimi nie było problemów. Ale teraz widać, że coś z nimi jest nie tak.
Rozmowę zakończyłem o 21:46. Polecenie wypłaty przyjął ode mnie i ręcznie ją zlecił na MB. Całą kasę bez żadnych opłat na Moneybookers miałem o 22:44.
Ale zalecam uważać na nich. Bo coś się &quot;psują&quot;.
Ja wyplacalem ostatnio od nich jakies 3 miesiace temu zlecilem na polskie konto bankowe napisalem kolesiowi polskiemu na live chacie ze zlecam to wyplate i nastepnego dnia mialem na swoim koncie bankowym wiec nie wiem skad wam robia problemy...
Moze faktycznie troche sie popsuli
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Popatrz na warunki jak liczą obrót. U nich liczy się obrót - suma czystego zysku.
Np. grasz za 100$ mecz po kursie @1.50. Obrót masz liczony jest 50$.
Zwróć na to uwagę żebyś później się nie dziwił. Chociaż nie wiem czy tak nadal jest.
Ja kiedyś (chyba z 2 lata temu) wziąłem od nich free bet. Musiałem ileś tam razy obrócić i po obrocie miałem free bet.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Witam wszystkich,

napiszę tutaj swoje wypracowanie odnośnie tego buka, by się wyżalić, jak i też ostrzec innych przed tym bukmacherem.

Do rzeczy Panowie i Panie - dzisiaj się u nich zarejestrowałem. Zrobiłem depozyt 1k. Chciałem początkowo wszystko postawić na jeden zakład o kursie 4.45. Wpłata doszła - patrzę na stan konta - jest tylko 990 zł z groszami. To dawaj znowu na livechata do nich (już pierwszy raz z nimi rozmawiałem przed rejestracją to już wtedy nie napawało to optymizmem, a mimo to się tam zarejestrowałem. Koleś z którym rozmawiałem po polsku udzielał bardzo lakonicznych odpowiedzi w stylu TAK/NIE, po czym po drugim moim pytaniu napisał, że lepiej byłoby jakbym e-maila napisał do Biura Obsługi Klienta ????), pytam się JAK TO MOŻLIWE, skąd taka różnica w kwocie? To inny koleś - teraz rozmowa odbywała się w języku angielskim - stwierdził, że jest to związane z przeliczeniem dolarów na złotówki i coś tam. Ja tego nie pojmuję, skoro wpłacałem im z mojego konta MB w złotówkach na ich konto MB w złotówkach. Tutaj był mój pierwszy tzw. WKURW ????.

Dobra, tam pal licho z tymi 10 zł, kolejna kwestia wyjaśniana na czacie - zanim się zarejestrowałem upewniałem się, czy bonus 20% jest dodawany automatycznie - to była odp, że tak. To piszę im, że nie dostałem tego bonusu. Koleś to samo - proszę to napisać na e-maila ????. DRUGI WKURW.

Trzecia sprawa, już podwkurwiony myślę sobie - dobra, już mam gdzieś to, że zostałem skrojony na jakieś 10zł, mało to, że nie mam bonusu - stawiam te 990 z hakiem na to, co sobie zaplanowałem. I jakie moje zdziwienie, kiedy chce postawic tą kwotę w jednym becie? TWÓJ LIMIT STAWKI ZOSTAŁ PRZEKROCZONY :browar565:. Tylko nie wiem ***** jakim cudem, skoro jeszcze żadnych zakładów u nich nie zawarłem. Niby mój limit wynosi 200zł na to zdarzenia. To kurde dawaj - robię single bety po 200 każdy. I zrobiłem może 3 takie. Zostało jeszcze na koncie niecałe 400 - chciałem jeszcze dwa razy zrobić dwa pojedyncze bety na to samo zdarzenie i po tym samym kursie - teraz kolejne schody - limit niby dalej 200zł, ale jak wpisuje stawke, to nie przechodzi do dalszego kroku i kwota znika z pola ( na szczęście nie z konta). Masakra totalna. Kiedy chciałem ten aspekt wyjaśnić w trzeciej rozmowie na czacie, Pani stwierdziła że muszę się skontaktować z DEPARTAMENTEM ZAKŁADÓW w tej kwestii. I to wszystko. Myślałem, że padnę - to pytam się jej, w jaki sposób mogę to uczynić - to podała mi jakiś amerykańsko/kanadyjski numer telefonu i numer faksu. No to jest już ***** przesada jak nic. Znam angielski w stopniu powiedzmy średniozaawansowanym, ale nie będę nigdzie dzwonił i się produkował.

Jednym słowem - totalna masakra, wszystko na przekur, same problemy, nie jestem zadowolony nawet w 10% z tego początku &#39;współpracy&#39;. O niczym nie myślę teraz, jak żeby te bety które zrobiłem weszły, a ja jakimś cudem wypłacił od nich kasę i zamknął konto.:;/:
 
G 13

gris

Użytkownik
Dziwny ten buk. Chciałem wypłacić 500 zł to mi wypłacili 100 z groszami. Jeszcze wyszło tak, że mi złotówki na euro zmienili a potem to euro poszło na MB gdzie mam złotówki. Ubyło z konta gracza ok. 150 zł a dostałem ok. 100 zł
 
G 13

gris

Użytkownik
Jeszcze bym przebolał te 15$ jakby wypłacili kwotę którą chciałem a to wygląda tak jakby od każdej stówki chcieli ją pobierać. No nic trzeba będzie przetransferować jakoś kasę i olać ich...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
żenujący buk, właśnie zauwazylem ze wyplata 15 dolcow, w dodatku przez przypadek rozbiłem ja na dwa razy po 200, najlepsze to ze w &#39;balance&#39; nadal mam hajs i moge obstawiac i nie wiem kiedy zniknie i czy mi cofna to co wygralem w tym czasie
na czacie chcialem sie troche dowiedzeic to jakis emerson od razu mnie przekierował na polska obsługe która ani jednego zdania nie napisała
Emerson: Let me transfer you over to Poland help, one moment...
JA: ok
Please wait while I transfer the chat to &#39;Obsluga Klienta PL&#39;.
You are now chatting with &#39;Obsluga Klienta PL&#39;
JA: Witam
Ja: jest tam ktos??
Ja: HALO
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
W tym buku nie da się grać, co wybiorę jakąś dyscyplinę to pisze &quot;Nov provps available at this time &quot; Więc Polacy nie mogą tam grać
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie pamiętam czy na początku mogłem więcej, po kilku zakładach limit indywidualny na zakład 200pln, ALE można klikać po 3-4razy jeśli chodzi o siatkówkę, czy kosza, bo więcej to u nich nie grywam.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Tez tak mialem od poczatku, limit na 200, ale mozna grac kilka razy ten sam kurs.
Uwaga na wyplaty - oplata 15$ za wyplate do 500$.
 
M 0

maik86

Użytkownik
Kazda-oplata-jest-platna-czy-sa-tez-darmowe?-Ile-maksymalnie-takich-zakladow-po-200zl-na-jedno-zdarzenie-mozna-zawrzec?-Jak-wyglada-kwestia-weryfikacji-konta?Sorry-ze-w-taki-sposob-pisze-ale-korzystam-z-komorki
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Z tego co jest napisane na ich stronie wynika, że weryfikacja jest konieczna gdy suma wypłat przekroczy 1700 euro. Wymagają dokumentu ze zdjęciem i rachunku z adresem. Ja tyle nie wypłacałem i na razie nic nie musiałem wysyłać.
Wypłaty faktycznie są kosztowne, na skrilla biorą już nie 15$ a 25$ prowizji :-o
Chyba że kwota przekracza 8000$ (8 tysięcy dolarów), wtedy jest za darmo.
Całe szczęście, że jakiś tydzień temu wprowadzili możliwość wypłaty w bitcoinach. Już przetestowałem tę opcję. Nie ma prowizji, przewalutowanie po kursie rynkowym, a czas nie przekroczył 3 godzin. Tak więc ✅ dla buka.
 
Do góry Bottom