>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betcup o Porshe 911

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
No jeszcze chwile to potrwa, prędzej czy później komuś wypadnie jakieś zdarzenie losowe i nie postawi a tak dla pewności to ja bym zlecił komuś napisane skryptu czy jakiegoś mini programiku który by automatycznie stawiał meczyk co dziennie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
bezsensu... tak mozna grac do konca zycia.

po za tym czytaliscie chyba zmieniony reg.?

Zwycięzca bet-at-home.com Betcup otrzyma aktualny model Porsche 911 na dany dzień.

czyli ze co... popizdzic przez jeden dzien i oddac ?! ale atrakcja... wooooow xD
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Kto wytrzyma najdłużej i wygra Porsche 911?



W sobotę 1 marca 2008 (godz. 0:00) startuje wyścig o zwycięstwo w bet-at-home.com Betcup! Wszyscy uczestnicy mają odtąd tylko jeden cel – wygranie nowego Porsche 911 wartego około € 100.000. Ale tylko ten, kto wytrzyma najdłużej oddając przy tym codziennie jeden zakład, otrzyma ten legendarny sportowy samochód. Kto nie odda codziennie zakładu zostanie natychmiastowo wykluczony z gry.Trzymaj się tego, jak nie chcesz jeździć dlużej autobusem!

Szukacie dziury w całym.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
O ile nie zrobią tak że temu kto wygra zablokują konto z powodu jakiegoś łamania regulaminu który sobie wymyślą i wtedy nikt nie dostanie samochodu.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Dla mnie ta gra jest bez końca, przecież nawet jak już zostanie te kilka osób to żadna z nich nie odpuści, staną na głowach, żeby tylko każdego dnia wysłać zakład ze swojego konta... Brawa dla baha za pomysł, bo sporo zyskają na tym interesie, a czy kiedykolwiek ktoś odpierze tego porszaka to śmiem wątpić, chyba że się w końcówce umówią między sobą i podzielą zyskiem.
zgadzam sie ale po mojemu ta gra moze trwac do smierci jednego z finalistów bo jak zostana 2 osoby to zaden nie odpusci ;P i beda tak grali i grali i grali az w koncu przelicza ze za te wysyłanie kuponow juz by dawno kupili sobie porshe ;P
 
tomq 0

tomq

Użytkownik
Mi też sie wydaje że ten Porszak bedzie jezdził po Polskich drogach ???? Ludzie ciągle odpadają ciekawe ie ten konkurs jeszcze potrwa ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
zgadzam sie ale po mojemu ta gra moze trwac do smierci jednego z finalistów bo jak zostana 2 osoby to zaden nie odpusci ;P i beda tak grali i grali i grali az w koncu przelicza ze za te wysyłanie kuponow juz by dawno kupili sobie porshe ;P

ja to bym uwazal jak zostanie z 5 osob bo bah zrobi akcje sabotazowe, jakies partyzantki w ciemnych ulicach n a graczy i zaden nie obstawi kuponu i nikt porszaka nie lupnie hehe
 
tomq 0

tomq

Użytkownik
tak jak przewidywałem że porsche bedzie jezdzic po polskich drogach. Dzisiaj bah udostepnił statystyki ilu graczy z jakiego państwa no i Polska wiedzie prym ???? bo az 35% Polaków zostało w grze ???? ciekawi mnie ten zakład długoterminoy do 30 marca 2009 roku kto zostanie zwyciezca bet-cup. Czyżby BAH szykował jakas niespodzianke i zwyciezce pozamy w ciagu najblizszych 4 miesiecy ?
 
A 0

aspir

Użytkownik
Te statystyki mnie rozbrajają :mrgreen: Widać, który naród najbardziej uparty :-D A ten zakład długoterminowy mówi nam, że BAH daje mniejwięcej 50% szans na to, że do końca marca odpadnie jeszcze 160 osób. Czyli ~40 osób miesięcznie heh. Gdyby ten trend był stały, a na pewno nie będzie, bo im mniej osób tym rzadziej ktoś będzie odpadał, to wychodzi że konkurs potrwa jeszcze ze 22 miesiące :cool: Czy BAH ma jakiś interes przerywać konkurs? Hmm, jeśli akurat byłby okres super promocji w salonach porshe, a zostaliby tylko uczestnicy grający po złotówce dziennie to czemu nie :razz:
 
E 0

emilioestevez

Użytkownik
No i co gra ktos?
W 2008 bylo o 1 osobe wiecej czyli ten konkurs potrwa do poznej starosci ????
Ogolnie tylko skrypt by tu ratowal ...
I tak wygra ktos z bet - at
Lipa to jest.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
W 2008 było ponad 900, teraz koło 200, więc coś się ruszyło. Teraz zapewne sami fanatycy zostali i liczą, że na stare lata wpadnie im porszak. Mi by zbrzydło po dwóch tygodniach, ale jak widać walka potrwa pewnie jeszcze kilka lat.:grin:
 
V 0

vytnis

Użytkownik
Ciekawe... czy kiedykolwiek ktoś to wygra... Przecież jak zostanie 10 - 20 osób to już nikt tego nie odpuści.... rozgrywka na kilka przyszłych lat...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zawołajcie tutaj ediego80 niech obliczy nam wszystkim cenę tego Porshe ???? , a mniej więcej chodzi mi o taki fakt:
6 lat * 365 dni = 2190 dni
2190 * ALINA kurs 1,01 = :cool:
Pewnie wyjdzie na to, że przez ten czas ludzie mogliby sobie kupić ze dwa takie samochody jak nie więcej ???? .
 
Do góry Bottom