>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betfair - opinie

B 178

becks-59091

Użytkownik
Pytanie odnośnie działania BF.
Otóż czy u was jest też tak, że przy australijskiej piłce strona przeładowuje się na stary soft? Nie ma to dla mnie znaczenia jaki on jest tylko problem w tym, że wówczas nic nie mogę obstawić. Tak jest tylko przy piłce australijskiej. Miał/ma ktoś podobny problem?
 
K 0

kuba335

Użytkownik
Witam! Nie wiem czy ktoś jest w stanie mi pomóc, ale po zarejestrowaniu się na Betfair, przeniosłem pieniądze do portfela australijskiego i teraz nie mogę przenieść z powrotem zarobionych pieniędzy. Muszę dokonać pełnej weryfikacji, ale nie mogę im wysłać żadnego rachunku bo nie są w moim domu one wystawiane na moje nazwisko. Podatków nie płacę, a nie posiadam również konta bankowego bo do wszystkiego używam skrilla. Znacie może jakąś radę co z tym teraz zrobić?
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Witam! Nie wiem czy ktoś jest w stanie mi pomóc, ale po zarejestrowaniu się na Betfair, przeniosłem pieniądze do portfela australijskiego i teraz nie mogę przenieść z powrotem zarobionych pieniędzy. Muszę dokonać pełnej weryfikacji, ale nie mogę im wysłać żadnego rachunku bo nie są w moim domu one wystawiane na moje nazwisko. Podatków nie płacę, a nie posiadam również konta bankowego bo do wszystkiego używam skrilla. Znacie może jakąś radę co z tym teraz zrobić?
Na początek zdradź nam jeden sekret- jesteś pełnoletni? Jeśli tak, to wyjść z tej sytuacji masz mnóstwo. Ja przedstawię Ci dwa, z których sam korzystałem przechodząc pełną weryfikację w Betfair.
Pierwszy sposób, z całą pewnością dostępny dla Ciebie, to zaświadczenie o zameldowaniu. Zaświadczenie takie otrzymasz w odpowiednim dla siebie Urzędzie Miasta. Wydanie takiego pisma kosztuje, nie pamiętam ile. Możliwe iż będziesz musiał podać powód dla którego odbierasz takowe zaświadczenie- odpowiedzi jest wiele, np. rozpoczęcie kursu w AutoSzkole i obowiązek potwierdzenia aktualnego zameldowania.
Drugi sposób, może Ci się wydać nieco dziwny, ale jest o wiele prostszy. Jeżeli mieszkasz w domu a nie w mieszkaniu oraz nie masz dostępu do kanalizacji, przy następnej wizycie Wozu Asenizacyjnego(Szambo) poproś miłych Panów o wypisanie faktury na Twoje imię. To nic nie kosztuję, a do weryfikacji u bukmachera wystarczy w stu procentach. Pozdrawiam
 
K 0

kuba335

Użytkownik
Na początek zdradź nam jeden sekret- jesteś pełnoletni? Jeśli tak, to wyjść z tej sytuacji masz mnóstwo. Ja przedstawię Ci dwa, z których sam korzystałem przechodząc pełną weryfikację w Betfair.
Pierwszy sposób, z całą pewnością dostępny dla Ciebie, to zaświadczenie o zameldowaniu. Zaświadczenie takie otrzymasz w odpowiednim dla siebie Urzędzie Miasta. Wydanie takiego pisma kosztuje, nie pamiętam ile. Możliwe iż będziesz musiał podać powód dla którego odbierasz takowe zaświadczenie- odpowiedzi jest wiele, np. rozpoczęcie kursu w AutoSzkole i obowiązek potwierdzenia aktualnego zameldowania.
Drugi sposób, może Ci się wydać nieco dziwny, ale jest o wiele prostszy. Jeżeli mieszkasz w domu a nie w mieszkaniu oraz nie masz dostępu do kanalizacji, przy następnej wizycie Wozu Asenizacyjnego(Szambo) poproś miłych Panów o wypisanie faktury na Twoje imię. To nic nie kosztuję, a do weryfikacji u bukmachera wystarczy w stu procentach. Pozdrawiam
Na razie zweryfikowali mi tylko dowód, a w rozmowie z supportem oczywiście nie można się niczego dowiedzieć. Co do tych pomysłów to faktycznie świetne, ale jeśli chodzi o zaświadczenie o zameldowaniu to czytałem, że wielu ludziom tego nie zaliczyli. No i chyba jeszcze wszystkie dokumenty muszęmieć potwierdzone notarialnie.
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Dokumenty potwierdzić może dowolna osoba pełniąca funkcję publiczną np. lekarz, nauczyciel, urzędnik. Mi kiedyś dowód potwierdziła koleżanka z pracy, która miała swoją pieczątkę. Nie trzeba płacić za żadnego notariusza.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kilka lat temu mialem podobnie jak podczas AO przenioslem kase i nie moglem pozniej nic zrobic, skany wystarczyly bez zadnych potwierdzen
 
C 0

ciiichyyy

Użytkownik
albo źle szukam, albo nie można już grać tasiemców z piłki nożnej na zakład lay?
kiedyś grałem tak, że wybierałem 5-6 meczy +/- 2 kurs i zakładałem że kupon nie wejdzie, 100$ wkładu, 2$ wygranej
czy już nie ma takiej opcji?
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Być może pytanie już tutaj takie padało, ale chciałbym wiedzieć ile trwa teraz weryfikacja konta na Betfair? Chodzi o same skany dowodu. Otóż zablokowali mi konto, gdyż od początku grania na giełdzie nie weryfikowałem go. Wysłałem skany dwa dni temu i nadal nic. Nie mogę postawić zakładu, gdyż najnormalniej jest konto zablokowane.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Być może pytanie już tutaj takie padało, ale chciałbym wiedzieć ile trwa teraz weryfikacja konta na Betfair? Chodzi o same skany dowodu. Otóż zablokowali mi konto, gdyż od początku grania na giełdzie nie weryfikowałem go. Wysłałem skany dwa dni temu i nadal nic. Nie mogę postawić zakładu, gdyż najnormalniej jest konto zablokowane.
Na stronie jest info, ze weryfikacja do 48h, ja wyslalem im ostatnio dokumenty i czekałem 4 dni ;) oprocz tego nie chcieli przyjac pdfa z banku jako potwierdzenia adresu, musialem jechac do banku i zalatwic papier potwierdzający, ze jestem wlascicielem konta i dopiero skan przyjęli
 
Do góry Bottom