>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betfair - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Witam! Mam taką sytuacje, obstawiłem na live mecz Chela/Berlocq - Blake/Harisson przy stanie 7:6, 4:1 (mecz przerwany z powodu deszczu), chciałem zagrać dokładny wynik 2-0 po kursie 1.11 bo wydawało się pewne, tylko że problem w tym że kurs 1.11 był też na wynik 2-1 i to właśnie taki zakład mi przyjeli, sami przyznacie że to nieracjonalne to jakiś ich błąd? Spotkał się z tym ktoś? Bo moje doświadczenie z Betfair jest niemal zerowe. Proszę o wyjaśnienie. z góry dzięki
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja nie rozumiem, zrobiles takiego konkretnego misslicka ze zamiast 2-0 kupiles 2-1, no to grubo, ale skoro mecz byl przerwany to zapewne zwroty i tak poszly wiec..
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Co do Betfair to muszę być szczery, jest to giełda dla osób, które znają się na tradingu, a granie normalne średnio się tutaj kalkuluje, sam skorzystałem z bonusu bo warto a liczę że kiedyś podejmę się tradingu.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jak wygladaja wypłaty z tego bukmachera
Chodzi mi o wypłaty na moneybookers , jak długo trwa i jaka można minimalna wypłate zlecić dzieki
 
T 4

the_foe

Użytkownik
cos chyba slabo przeda ostatnio, skoro wprowadzili 5 E oplaty miesiecznie od nieaktywnego konta...
a juz z tym 60% prowizja od bardzo duzych wygranych to przesadzili... ja wiem, ze to prawie nikogo nie dotyczy, ale smutne jest to, ze nawet marzenia juz opodatkowuja...
 
K 3

koma666

Użytkownik
cos chyba slabo przeda ostatnio, skoro wprowadzili 5 E oplaty miesiecznie od nieaktywnego konta...
a juz z tym 60% prowizja od bardzo duzych wygranych to przesadzili... ja wiem, ze to prawie nikogo nie dotyczy, ale smutne jest to, ze nawet marzenia juz opodatkowuja...
Mylisz sie, przeda i to swietnie przeda, tylko ze apetyt im rosnie w miare jedzenia, dlatego ciagle kombinuja jak tu jeszcze bardziej wszystkich okrasc, bo tak to trzeba nazwac te ich chamskie zagrywki...
moim zdaniem teraz pozostaje im jeszcze zmienic nazwe z betfair na betcham
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Betfair nie ma praktycznie żadnej konkurencji , więc dopóki takowej nie będzie, jej apetyty będą cały czas powoli rosnąć, aż trzymanie tam konta straci sens.
 
maps 24

maps

Użytkownik
No to tak:
wczoraj wpłaciłem na Betfair via MB. Zdziwienie moje było wielkie - kasa nie pojawiła się na moim koncie gracza! Myślę sobie - sprawdzę za chwilę. Nie ma. Po 30 minutach postanowiłem napisać do supportu, a po następnych zadzwonić. Okazało się, że nie tylko ja mam taki problem i ogólnie maja problem z MB w euro. Ogólnie support bardzo miły, odpisują na miale w miarę szybko, ale za wyjątkiem ostatniego. Mojej kasy szukali 24 godziny, po czym stwierdzili, że mi ją odeślą. Nie uśmiechało mi się kolejne przewalutowanie (MB mam w PLN) i jeszcze kolejne przy ponownej wpłacie (ponoć już działa normalnie). W tym ostatnim mailu poprosiłem ich o zaksięgowanie kasy na koncie gracza, z wyjaśnieniem że przewalutowanie itp... No ale odesłali mi ją z powrotem i jestem 5,5% w plecy. Co z tego, że byli mili, jeśli mieli problem z MB to powinien być ich problem a nie mój. Swoją drogą ciekawe czy mi odpiszą...
Pozdr.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
jesli juz u nich grales, to powinienes wiedziec. jesli nie, to podpowiem - czeste awarie. o ile grasz jak u zwyklego buka i stawiasz zwykle bety, o tyle nie ma problemu. jesli jednak chcesz sie zajac, jak to jest okreslane &quot;tradingiem&quot;, to juz masz pozamiatane. pada strona, zostajesz ze swoja stawka i nie mozesz zamknac pozycji.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Używam od lutego praktycznie codziennie po kilka, kilkanaście godzin i jakoś nigdy mi nie padła. Od 3 tyg używam oprogramowania do tradingu i tez mi nigdy nie zerwało połączenia z BF. Może masz lagi w swoim połączeniu internetowym?
Ja sobie ustawisz stop loss i take profit, to się &quot;zabezpieczysz&quot; przed zerwaniem połączenia.
Betfair polecam jak najbardziej! Do tradingu mają praktycznie monopol, a na przedmeczowe jak ktoś chce postawić zakład z podpórką to LAY na oponenta to praktycznie zawsze najlepszy kurs na rynku. Jak również ostatnia godzina przed meczem to w 99% najlepszy kurs na rynku na większość podstawowych zakładów takich jak 1x2, o/u itp...

Pozdr.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Używam od lutego praktycznie codziennie po kilka, kilkanaście godzin i jakoś nigdy mi nie padła. Od 3 tyg używam oprogramowania do tradingu i tez mi nigdy nie zerwało połączenia z BF. Może masz lagi w swoim połączeniu internetowym?

Ja sobie ustawisz stop loss i take profit, to się &quot;zabezpieczysz&quot; przed zerwaniem połączenia.

Betfair polecam jak najbardziej! Do tradingu mają praktycznie monopol, a na przedmeczowe jak ktoś chce postawić zakład z podpórką to LAY na oponenta to praktycznie zawsze najlepszy kurs na rynku. Jak również ostatnia godzina przed meczem to w 99% najlepszy kurs na rynku na większość podstawowych zakładów takich jak 1x2, o/u itp...


Pozdr.
Chodzi o to, że część graczy zajmuje się tradingiem pre-play (przed meczem). Bierze np. BACK na Liverpool po kursie 2.10 za 1 000e - 2 godziny przed meczem, ponieważ uważa, iż kurs na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spadnie do 2.00. Wtedy on odsprzedałby ten zakład LAY&#39;em - zarabiając kilka ticków. Niesatety niespodziewanie betfair &quot;pada&quot; i grający zostaje z otwartą pozycją (ma zwykłego beta na zwycięstwo Liverpoolu).
Teraz musi &quot;się modlić&quot;, żeby Liverpool wygrał bo inaczej straci całą sumę. Ostatnia taka awaria była chyba w zeszłym tygodniu.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Chodzi o to, że część graczy zajmuje się tradingiem pre-play (przed meczem). Bierze np. BACK na Liverpool po kursie 2.10 za 1 000e - 2 godziny przed meczem, ponieważ uważa, iż kurs na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spadnie do 2.00. Wtedy on odsprzedałby ten zakład LAY&#39;em - zarabiając kilka ticków. Niesatety niespodziewanie betfair &quot;pada&quot; i grający zostaje z otwartą pozycją (ma zwykłego beta na zwycięstwo Liverpoolu).
Teraz musi &quot;się modlić&quot;, żeby Liverpool wygrał bo inaczej straci całą sumę. Ostatnia taka awaria była chyba w zeszłym tygodniu.
Mnie się nie zdarzyło aby &quot;system padł&quot;. Ja sie zdarzy to napiszę, a jak wspomniałem używam po kilka / kilkanaście godzin dziennie.
Poza tym, napisałem powyżej, że gdyby ustawili sobie take profit, to nie musieliby się modlić, pozycja zamknęłaby się sama. A zamiast modlitwy to raczej lepiej wejść in play i zamknąć czy to z zyskiem czy tez małą stratą.

Pozdr
 
Y 32

yavor

Użytkownik
MaPs wez mnie nie rozsmieszaj, bo zdechne na bol brzucha ????
Graj sobie dalej - Twoje pieniadze, Twoja strata ????
Betfrajer to syf, a Ty za mało jak widać u nich grasz jeszcze.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Odpowiedz mi więc w jaki sposób zostałeś z niezamkniętą pozycją.
Drugi pytanie jaką masz alternatywę z porównywalną płynnością?
Pozdr.
 
D 0

danio1988

Użytkownik
niema alternatywy co nie zmienia faktu ,że przez te awarie nie jeden gracz pre wyzerował stan konta z grubych kwot a te ćwoki mają to w dupie
a w jaki sposób został z niezamkniętą pozycją ? a no w taki ,że podczas awarii betfair nie przyjmuje zakładów jak ktoś postawił backa powiedzmy o 14 na mecz o 16 i chcial wyjsc przed meczem a awaria jest do 18 to jak ma postawic kontre ?
 
Do góry Bottom