>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair test

P 18

pawelz

Użytkownik
Czy dokładne wyniki też można grać multilay ? Ostatnio przeglądałem te zakłady multilay i zauważyłem, że kursy odbiegają nieraz znacznie od tych z giełdy i się zastanawiałem czemu czy to dlatego, że to betfair je skupuje ? 45 euro to i tak mało, założyciel tego tematu który cytowałeś chyba pisał, że z taką kwotą to chyba ryzykowne i niektórzy popłyneli na stosunkowo niskich AKO ale ja też myślę że można z taką kwotą zacząć, po kilku wygranych AKO będzie można zwiększyć.
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupony zagrany LIVE po 45 minutach Santos - America (wynik 1:0)
Kupon 6
Santos - Amercia 2:0
Stake: 2
PI: 52
Kupon 7
Santos - America OVER 3.5
Stake: 2
PI: 8
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupony zagrany LIVE po 45 minutach Santos - America (wynik 1:0)

Kupon 6

Santos - Amercia 2:0 ⛔

Stake: 2 ✅
PI: 52

Kupon 7

Santos - America OVER 3.5 ⛔

Stake: 2 ✅
PI: 8
Zaszła pomyłka - Dokładny wynik zagrany to 2:2 ale że 2:0 też wszedł nie będę nic wklejał ????
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
albo mi się wydaje albo to jest banalnie proste.. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale dajmy na to sklepie kupon sobie z AKO 50 i zagram za 100EURO to jeżeli on nie wejdzie to jestem 100 EURO do przodu a jeżeli wejdzie to jestem 5000 w plecy tak? Chyba czegoś nie rozumiem bo by było to zbyt proste. Bieżesz 2 mecze 1/2 i stawiasz za 100 i jesteś 100 do przodu...
 
L 45

laha

Forum VIP
PODSUMOWANIE

01-07-2011

Kupon 1 +2
Kupon 2 +2
Kupon 3 +2

02-07-2011

Kupon 4 +2
Kupon 5 +2

03-07-2011

Kupon 6 +2
Kupon 7 +2
Kupon 8 +2
Kupon 9 +2
Kupon 10 +2

Stan Początkowy Konta: 45 euro
Obecny Stan Konta: 65 euro
ZYSK/STRATA: +20
Skuteczność: 100%
3 dni, 20 euro. Ja nie narzekam.

Choć w praktyce jest lepiej. Grałem dużo więcej niż tutaj zawarłem, co prawda zdażyły mi się dwa trafione dokładne wyniki, strata około 50 euro, lecz akurat 20 euro Betfair zwróciło :&gt; Aktualnie 90 euro na koncie więc podwoiłem się, rozdzielam kwotę na 2 portfele i podwajam ponownie. Choć w temacie będę się trzymał statystyk.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Fajnie że coraz więcej ludzi gra tym sposobem, jak widać nie trzeba mieć super wielkiej sumy by wygrywać ???? Ja wracam do gry w 2 połowie sierpnia jak się ligi rozkręcą.
Będę śledzić temat. Powodzenia i oby tak dalej!
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Moim zdaniem to proste ale nie łatwe, wczoraj można na przykład było się przejechać na Copa America. Brazylia - Wenezuela i Paragwaj - Ekwador oba 0:0. Myślę, że przed meczem lay 0:0 na te mecze wiele osób wzięłoby z pocałowaniem ręki. Dziś podobny mecz mi się trafił, puchar Rosji bodajże, myślałem że posypią się gole a wynik taki sam jak powyżej. Miałem zamiar postawić na over 0,5, dobrze że postawiłem na każdy inny czyli x : 4 lub 4 : x ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Co do Over 0.5 to na dziś przyszykowałem takowy.
Kupon 11
Chile - Mexico Over 0.5
Stake: 2
PI: PI
Kupon 12
Chile - Mexico Half-Time 0:1
Stake: 2
PI: 18
Jak ktoś ma betfair to polecam w szczególności Kupon 12. Tysiące składają się z dwójek :&gt;
 
L 45

laha

Forum VIP
Co do Over 0.5 to na dziś przyszykowałem takowy.

Kupon 11

Chile - Mexico Over 0.5 ⛔

Stake: 2 ✅
PI: XX

Kupon 12

Chile - Mexico Half-Time 0:1 ✅

Stake: 2
PI: 18 ⛔

Jak ktoś ma betfair to polecam w szczególności Kupon 12. Tysiące składają się z dwójek :&gt;
Głupio mi straszliwie za polecenie jedynego kuponu który nie wszedł dotychczas. No cóż, bywa. Przepraszam grających, nie poddajemy się .
 
mariweso 0

mariweso

Użytkownik
No i widzisz że każdy wynik jest mozliwy i że jeden kupon, który nie poszedł po myśli zabrał zysk z 9-10 innych wygranych. Ten sposób jest w pewnym sensie odwróconym graniem kursów po 1,10-1,20.
Oczywiście testuj dalej bo zapewne każdy jest ciekawy jak to będzie wyglądało po ok 100-200 kuponach ale ciężko w długim okresie czasu będzie być z tego na plus. Jeśli już to i tak stosunkowo nie duży ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Dokładnie jeśli gra się single to lay na wysokie kursy to to samo co gra grubo na niskie kursy i może być równie niebezpieczna. Ja też miałem zamiar grać tą metodą co cychi czyli układać taśmy ale też zacząłem grać single bo zabrakło cierpliwości w czekaniu i wczoraj się przejechałem na tenisie live. Trzeba grać bardziej rozważnie i odrobić straty ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 13
Argentyka - Kostaryka Over 6.5
Stake: 5
PI: 100
Dziwny kurs, no ale nie wierze w 7 bramek w tym meczu. Nie wierzę w 4 bramki nawet.. ale boję się polecić.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
14 kupon to jest multi ? Grasz przeciwko Malmo i FC Vaslui ? bo kursy lay na te drużyny są w granicach 11 i 16 a u Ciebie jakoś nisko to wychodzi.
 
Do góry Bottom