>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betolimp promocja 100% do 100 euro

Z 0

zalo1988

Użytkownik
Mam problem na koncie pokazuje środki bonusowo ale nie mogę postawić freebetu. Double każdy z typów jest powyżej 1,60. Żadne okienku mi nie wyskakuje a jak wbijam stawkę to wyświetla komunikat o nie wystarczających środkach.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mam problem na koncie pokazuje środki bonusowo ale nie mogę postawić freebetu. Double każdy z typów jest powyżej 1,60. Żadne okienku mi nie wyskakuje a jak wbijam stawkę to wyświetla komunikat o nie wystarczających środkach.
Freebet dostępny po rozliczeniu zakładu kwalifikującego,a dostępny jest po wybraniu dubletona o kursie powyżej 1,60,klikasz do wysyłki i powinno pojawić się okienko z freebetem,na środki bonusowe nie patrz.
Zakład kwalifikujący masz rozliczony o kursie powyżej 2 i wartości 100 euro?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Bukmacher na plus, wczoraj przy wypłacie zażądali dokumentów do weryfikacji, dziś z rana odpowiedź że wszystko okej i w tym samym momencie kasa już była na Skrillu. Bonus strasznie prosty do uwolnienia, sam freebet też ma niskie wymagania także warto spróbować, taka promocja może się długo nie utrzymać.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Dałem ciała bo założyłem konto w pln.Można jakoś to zmieni?Przelew jest przez skrilla w euro i będę miał podwójne przewalutowanie.
Napisałem do supportu i sprawa załatwiona.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
W jaki sposob weryfikuja konto?
Ode mnie chcieli zrzut Skrilla, potwierdzenie adresu zamieszkania (poszedł wyciąg) i 2 strony dowodu. Nie wiem czy jest to standard, ale tak jak pisze większość kolegów wyżej - nie było z niczym żadnych problemów. Weryfikacja w normalnym czasie, natomiast wypłata ekspresowa.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
wpłaciłem 430zł, dodatkowo dodali mi 21,50zl a wiec 5% wpłaty i do tego teraz mam tego freebeta 430zl, zobaczymy jak bedzie dalej
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
też mogę polecić, nie było żadnych problemów, wer id, skrill, dokument potw. miejsca zamieszkania.dają zakłady na statystyki na lepsze ligi, z czym limit na niektóre jest niski, więc może być problem z wykorzystaniem freebeta na strzały na bramkę, spalone itd (kartki, rożne tak)
z tego co rozmawiałem z promocji można korzystać do 14 dni od założenia konta, 7 dni od przyznania trzeba zagrać freebeta, przy czym system jak to nazwali daje jeszcze parę dni zanim przepadnie, ale w tej kwestii radzę się osobiście dopytać, być może jest to indywidualne po prośbie.
ps:konto mam w złotówkach i tyle samo dostałem na skrilla
 
Do góry Bottom