>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betolimp promocja 100% do 100 euro

S 200

sniffybet

Użytkownik
dzięki, czyli rozumiem że tak
Wpłacam kasę (wpłacę 200 zł) - stawiam jutro całość na coś z kursem 2,0 - jeśli wygram, mogę tę kasę wypłacić + dodatkowo dostaje frebeta 200 zł, tak?
 
H 30

hohol

Użytkownik
nie wiem może coś zmienili ale sytuacja z bonusem wygląda tak:
pierwszy zakład po kursie 2.0 i wniesiona za niego stawka to kwota przyznawanego free beta do max 452pln-obecnie. można grać live jak i pre. wpłacisz 500 zagrasz pierwszy zakład np. za 50 to free bet 50pln za 400 to 400.
ogólnie dziwny buk po zagraniu za 100pln na live na ligę cypryjską limit na zakłady przy kursie 1.8 33pln(bez żadnego kręcenia)
nie polecam chyba że dla rekreacji ale i to nie za bardzo bo wszystko mało przejrzyste(okropnie mulący live) i jakieś takie kwadratowe w wykończeniu.
zakłady mało rozszerzone na inne ligi niż ogólnie zwane topowymi.
co do wypłaty:
skan id jeżeli brak jakiegoś rachunku można zagadać na czacie zadzwonią i tak też mogą potwierdzić. rozmowa błacha &quot;hi its me...&quot; data urodzenia pesel thx i to wszystko(trzeba być nachalnym bo nie chętnie na to idą:p)
czas wypłaty:
koniec rozmowy, podgrzanie wody w czajniku nie wiem może z 7min.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co tu pobieżnie wyczytałem liczy się stawka pierwszego postawionego zakładu. Ale lepiej odrazu wpłać za jednym razem tyle ile masz zamiar zagrać. Po co rozbijać wpłatę na kilka mniejszych wpłat?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Żądają zdjęcia dowodu przy twarzy?
Tak. Kolega wysłał, ale i to nic nie dało, bo kazali mu wysłać raz jeszcze, ale z mamą! A później z tatą. Był u niego akurat listonosz i stanęli razem do zdjęcia, dopiero wtedy pozwolili mu wypłacić te 20 euro ;)
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Aha, to nie ciekawie to wygląda.
Przeczytałem aktualne warunki na ich stronie, i jest tam napisane że z promocji wykluczone są depozyty przez Skrilla i Netellera. Z tego co przeczytałem w wątku to duża część osób wysyłała screen ze Skrilla do weryfikacji? Wcześniej były możliwość skorzystania ze Skrilla? Czy konta na Skrillu używaliście tylko do weryfikacji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom