>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
D 243

_danonek_

Użytkownik
Single możesz stawiać, ale do obrotu wliczane są tylko duble i większe kombinacje. Ja dzisiaj zleciłem wypłatę, tak więc zobaczymy ile trzeba czekać. Generalnie bukmacher ma swoje plusy i minusy. Wielkim plusem jest ten bonus, gdyż mało bukmacherów daje do 50 euro bonusu(100%). Obrót też nie stanowi jakiegoś problemu. Druga sprawa to mamy dosyć bogatą ofertę na piłkę nożną . Posiadają także polski support, który w miarę szybko i konkretnie odpisuje(przynajmniej mi). Minusem jest brak polskiej waluty, więc przy samej wpłacie na wymianie tracimy kilka lub kilkanaście złotych, lecz przy takim bonusie jest to jeszcze do zniesienia. Druga sprawa jest prowizja przy wypłatach, mi akurat potrąciło 3% z wypłaty czyli prawie 8 euro, a to jednak trochę jest. Większość bukmacherów nie pobiera prowizji przy wypłatach. Po trzecie to zdarza się, że zakłady z olimpiady na siatkówkę, koszykówkę czy piłkę ręczną są rozliczane dopiero po paru godzinach od zakończenia meczu. Zakłady np. na baseball są niemal od razu rozliczane. No ale jest to młody bukmacher, który jak napisał Betsonic Polska dopiero się rozwija, więc nie można wymagać od nich nie wiadomo czego. Zaufania klientów nie zyskuje się poprzez bogatą ofertę tylko poprzez rzetelność w wypłatach m.in. dlatego tak wiele ludzi gra w BAH, gdzie kursy i oferta są na bardzo niskim poziomie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Po trzecie to zdarza się, że zakłady z olimpiady na siatkówkę, koszykówkę czy piłkę ręczną są rozliczane dopiero po paru godzinach od zakończenia mecz.
To jest kwestia niedociągnięcia organizacyjnego ,albo problemu technicznego.
Akurat wyniki ze zmagań olimpijskich są błyskawicznie wprowadzane na oficjalnej stronie igrzysk,która podejrzewam dla większości buków stanowi podstawę do rozliczeń zakładów.
Więc ktoś w Betsonic daje ciała...
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Sluchajcie. Postaram sie wszystko wyjasnic w sprawie 1 - prowizji od wyplat, 2 - rozliczen zakladow, 3 - live bettingu.
1 - prowizja od wyplat wynika z tego, ze Betsonic jest mloda firma i nie ma az tylu znizek przy operacjach bankowych jak duze korporacje.

2 - opoznienia w zakladach spowodowane sa tym, ze dostarcza je zewnetrzna firma. Dowiedzialem sie, iz jest to jeden z priorytetow do rozwiazania.

3 - ...jak i sam live betting, ktory takze dostarczany jest z zewnatrz.
Pod nowym zarzadem Betsonic m.in zaczal istniec w Polsce, m.in dlatego tez jest Polski Support, dlatego jestem tez ja. Chodzi o to by zyskac wiarygodnosc wsrod klientow. To czy wygrywaja czy przegrywaja jest inna sprawa. Bo mozna przegrac i wygrac takze u innego buka. Wazne, zeby Klient byl zadowolony grajac. Duzym plusem jest takze brak limitow. Co takze powinno zachecic do gry.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Nie chce obiecywac dat itd. Skoro firma planuje rozwoj, takze oferta powinna sie poszerzyc (informacje o lidze polskiej juz przekazalem &quot;łącznikowi&quot;). Badzmy dobrej mysli. Rozumiem fakt, iz jesli firma nie przekona czyms sensownym, to po co w niej grac. Z drugiej strony, w dobie kopiowania kursow (takze live) istotny moze byc kontakt z supportem, szybkie wyplaty czy bonusy...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dajmy im szansę niech się zorganizują.Zanim założę konto poobserwuję trochę Betsonic jak się rozwijają i przede wszystkim jak chcą stać się atrakcyjni dla polskich graczy.
Myślę ,że zarząd tej firmy zdążył się zorientować się co do specyfiki i klienteli bukmacherskiej w naszym kraju.Wiadomo Polska kraj bonusem kwitnący.To po pierwsze,po drugie to mała fabryka &quot;surebetmenów&quot;
Z punktu widzenia bukmachera klient,który wpłaca tylko jak jest bonus( nie mówię o rejestracyjnym,bo to się nowym klientom w porządnej firmie należy jak psu zupa) nie jest atrakcyjny pod względem biznesowym.
Ale klient ,który wpłaca regularnie i gra już jest ważny.
Ja na przykład regularnie gram już tylko w 4 firmach( kiedyś grałem gdzie popadło aby zaspokoić głód zagrania) ,w firmach ,które mnie doceniają oferując co rusz jakieś premie ,ale w sposób indywidualny przesyłając oferty na mój e-mail.
Tego właśnie we współpracy będę oczekiwał od Betsonic ,jeśli zdecydują się wejść w tę firmę.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
usiu18, bonus powinien byc juz dodany.
Dzriusz1969...troche racji chlopie masz...niemniej zapomniales o pewnej grupie ludzi, ktorzy sa znudzeni duzymi korporacjami. Tam w wiekszosci pracuja maszyny, a ludzik tylko nadzoruje (male prawdopodoienstwo beldu). Co innego w malych firmach...tam udaje sie grac late bety itd, wiec mozna liczyc na zalamanie czynnika ludzkiego i zysk ???? . Dodatkowo, gdy wygrywasz, limit stawki Cie nie obejdzie...a w Betsonic tak. Tutaj jest troche inna polityka. Racja jest, ze Polacy licza na bonusy...ale chyba lepiej nie miec limitu stawki, anizeli obracac bonusem...
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
ja u nich sobie troche zamierzam pograć, głownie ze względu na soft kasyna firmy Taint, którego nie ma nigdzie indziej poza expektem (tam ma klamke) , a który nie jest tak perfidnie złodziejski jak wszechobecna platforma Netentu. Wie ktoś jak długo idą wypłaty na MB ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ok a jak z przelewami bankowymi jak szybko realizujecie i jakie prowizje pobieracie???Kolejne pytanie jak wyglada u was weryfikacja...Co wymagacie wiele osob chcialoby wiedziec...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom