>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
M 0

mjlordu

Użytkownik
Potwierdzam, że pieniądze są na koncie w MB po minucie.
Grałem u wieeeelu buków a to jest jakiś rekord chyba ???? Jestem dość krytyczny wobec buków ale ten bonus jest bardzo dobry, obróciłem go w 4 dni. 400 zł -&gt; 1300 zł. Polecam,bo live naprawdę dobrze działa.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
1) Aby dokonać wypłaty z konta gracza, bądź transferu do innego produktu Betsonic, użytkownik musi dokonać obrotu kwoty bonusu i depozytu siedmiokrotnie (7) w zakładach sportowych, pamiętając że:
a) Do obrotu wliczane są tylko zakłady z minimalnym kursem 1.75 postawione przynajmniej na siedmiu (7) różnych kuponach i z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie (Na przykład 1.3 x 1.35 = 1.76).
Więcej na pierwszej stronie.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
&quot;Podobno nie dają limitów&quot;

to dlaczego nie mogę zagrać powyżej 50 EUR ? Zagrałem kilka zakładów z czego najwyższy był za 70 EUR. Teraz jak chcę postawić jakiś zakład pojawia mi się informacja:
Maksymalna stawka: EUR 50.
Wpłaciłem 120 EUR + 120 EUR bonus i jak tutaj teraz przy takich stawkach robić obrót na 1680 EUR.....

Zgodnie z regulaminem do obrotu bonusa przynajmniej za te 120 EUR powinienem mógł postawić
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
Mam pytanko rozumiem ze przy wplacie 100 euro moge grac max kupony po stawce 100 euro, czy wchodzi w gre zagranie na to samo zdarzenie lecz inna opcje np: 100 euro na Anglie X2 + jakis inny typ do AKO, i drugi za 100 euro kupon: zwykle zwyciestwo Angli 2 + inny typ do AKO ?
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Mam prośbę do użytkownika Betsonic, bo nie moge zrobić wypłaty. Pojawia się komunikat po angielsku że za dużo chcę wypłacić (że niby obrót za mały). Według moich wyliczeń minimum przekroczyłem (singli i ako poniżej 1.75 nie brałem pod uwagę). Pryw. wiadomości nie mogę do Ciebie wysyłać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 2

dar852

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, iz kupon dotyczacy zdarzenia Polska -Anglia bedzie rozliczony po jego rozegraniu w dniu dzisiejszym po godzinie 17.00. Zgodnie z Regulaminem pkt.6,18,1 dostepnym na anglojezycznej stronie naszego serwisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
witam, wiec jak to dokladnie jest z tymi singlami. Bo postawilem z rozpedu na live tenisa jeden mecz na kuponie. Teraz po prostu ten zaklad nie wlicza sie do obrotu czy juz zlamalem warunki regulaminu i odbiora mi bonus?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zamierzam od jutra tam grać. Mb Wpłaty MB kwalifikują sie do bonusa tak?
Jak się obraca bonus, pytanie do tych co tam już grają....
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Wplacamy 120, dostajemy 120. mamy 240. Nie mozemy grac za wszystko, tylko max za 120 na jeden kupon nie bedacy singlem(bo warunki mowia o przynajmniej 7 kuponach). Wazne zeby kurs kuponu nie bedacego singlem byl +1.75. Nie bydujemy tez bankrolla singlami przed ukonczeniem obrotu, gdyz to jest naduzycie regulaminu promocji.

Wplata poprzez MB kwalifikuje do otrzymania bonusu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom