>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetSonic

kyja 178

kyja

Użytkownik
Prosze nastepny powod ????
&quot;Pragne uprzejmie poiformowac, iz zauwazylismy w historii Panskiego konta gracza pewnego rodzaju naduzycie. Wedlug Regulaminu Promocji Powitalnej w pierszej kolejnosci Klient ma obowiazek zajac sie obrotem bonusu. Zaklady typu single nie sa zgodne z wymogami. Dlatego tez prosimy o zapoznanie sie z Warunkami dostepnymi na stronie. Sugerujemy ustosunkowac sie do naszej prosby, w innym wypadku grozi zamkniecie konta garacza, odebranie bonusu i wygranych niego pochodzacych&quot;.
Szczerze to nawet nie wygralem rzadego typu life do tej pory a pogralem pare razy za stawke nie wieksza niz 5euro. Smiech na sali.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
Dobrze radze ludziom mającym większą gotówkę o wypłacenie pieniędzy póki jeszcze mogą, ponieważ firma perfidnie blokuje konta i okrada klientów w przeciągu kilku dni czarno na białym wam przedstawię fakty i dowody .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dobrze radze ludziom mającym większą gotówkę o wypłacenie pieniędzy póki jeszcze mogą, ponieważ firma perfidnie blokuje konta i okrada klientów w przeciągu kilku dni czarno na białym wam przedstawię fakty i dowody .
To zacznij pisać konkrety a nie nic nie mówiące hasła.
Poza tym skąd wiesz, że blokuje wielu osobom? (piszesz w liczbie mnogiej)
Na forum jeszcze nikt nie nie zgłaszał takiego problemu.
Często bywa tak, że zgłaszający taki problem mają na myśli siebie i swoje multikonta...
Więc czekamy na konkrety.
 
S 0

sebeck

Użytkownik
Witam szanownych graczy , Firma nowa i uwazajcie na te firme zwlaszcza ludzie ktorzy graja grubiej. Bukmacher ma zadziwiajace podejscie do klienta , jesli przegrasz zaklad rozliczany jest natychmiast jako przegrany , jesli wygrasz zwlaszcza wyzszy kurs zaklad widnieje jako void, najlepsze jest to ze czekaja na rozstrzygniecie i wtedy albo rozliczaja jako przegrany albo jak wygrasz robia zwrot , jest to jawne oszustwo a tlumacza sie tym ze maja problemy techniczne dziwnym trafem problemy techniczne dotycza tylko zakladow wygranych. Okantowali mnie w ten sposob na dosc duze dla mnie pieniadze bo ponad 10000 zl , uwazajcie na nich. Napisze wiecej ich trikow jak ktos bedzie zainteresowany.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Stek bzdur i dyrdymałów czy podacie jakieś dowody ? Bo okantować na 10 koła to jest już potężna kwota, ale może jakieś dowody a nie same suchary ?
 
R 2

raid

Użytkownik
Potwierdzam zdanie SEBKA. Betsonic to chłam kumpla oszukali na 5k, konto zamknięte i nie ma odwołania. Zadzwonił jakiś typ żeby weryfikować konto. Niby polski support a nawijał po angielsku. No i lipa. Jak zakłady przegrane to ok. a jak wygrane to zwrot. Dodam tylko że grał tylko live dosyć grubo.
Lepiej trzymać kase u jakichś większych firm a nie u jakichś leszczy!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsonic

SUPER PROMOCJA: Bonus 100% do 30 euro czeka na Ciebie!!




Witamy w świecie wygranych. Każdy nowy gracz Betsonic możesz odebrać wspaniały bonus powitalny 100% aż do 30 euro! Tylko na forum.bukmacherskie.com

Oferta jest ważna do 30 kwietnia 2013r

Wykonaj poniższe polecenia, by otrzymać go już dziś:

1. Załóż konto w Betsonic

2. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu

3. Aby otrzymać ten bonus po dokonaniu depozytu prosimy o kontakt na [email protected] wpisując w tytule “bonus 100%”

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

Nowa firma na rynku dla Polaków. Więcej informacji o bukmacherze w tym temacie ==&gt;&gt; BetSonic &lt;==

Regulamin Bonusu Powitalnego 100%

1) Bonus oferowany jest dla nowych Klientów, którzy dokonają pierwszego depozytu.
2) Warunkiem otrzymania bonusu jest przeczytanie i zaakceptowanie tego Regulaminu.
3) Oferta składa się z 100% bonusu od pierwszego wpłaconego depozytu do Betsonic.com do 30EUR. Minimalny depozyt to 10EUR. Maksymalny bonus to 30EUR.
4) Oferty promocyjne nie łączą się. Każdy Klient może mieć aktywny tylko jeden bonus na koncie gracza.
5) Firma zastrzega sobie prawo do odmowy dodania jakichkolwiek bonusów dla Klienta bez wyjaśnienia. Ponadto firma zastrzega sobie prawo do odliczenia premii w dowolnym momencie bez wyjaśnienia, nawet jeśli Klient przeprowadza wszystkie niezbędne wymagania obrotowe. Betsonic zastrzega sobie prawo do odliczenia premii i konfiskaty wygranych pochodzących z bonusu.
6) Klient nie może domagać się dodania bonusu jeśli rozpoczął już stawianie zakładów, a te nie mieszczą się w wymogach obrotu bonusem (np. zakłady typu single).

Regulamin obrotu bonusem

1) ) Kwota bonusu i depozytu musi być postawiona przynajmniej dwunastokrotnie (12) w Zakładach sportowych:
- Zakład mieszczący się w wymogach obrotu bonusem musi zawierać minimum dwa (2) zdarzenia lub więcej.
- Minimalna stawka zakładu musi wynosić 1.75.
- Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty inicjalnego depozytu..

- Wszystkie zakłady typu single NIE wliczają się do obrotu bonusem
- Wszystkie kupony zawarte z kursem poniżej 1.75 NIE mieszczą się w wymogach obrotu bonusem
- Wszystkie zakłady zawarte za stawkę większą niż inicjalny depozyt NIE wliczają się do obrotu bonusem
- W przypadku kuponu z dwoma (2) zdarzeniami, z kursem poniżej 1.20, będzie liczony jako singiel.
2) Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni, bonus zostanie wycofany automatycznie. Klient nie ma prawa domagać ponownego jego dodania.


&quot;Przepisy i Warunki Bonusu Powitalnego dla Zakładów sportowych&quot; są całkowicie zgodne z &quot;Regulaminem&quot; BetSonic.com i przypisami do niego. Betsonic zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków i / lub wycofania promocji w dowolnym czasie i bez podania przyczyny i bez powiadomienia. Gracze powinni regularnie przeglądać Regulamin, aby nie przeoczyć daty wchodzących zmian.

Każda oferta bonusowa z Betsonic jest ważna tylko jeden raz na konto Klienta, adres IP i w innych miejscach z publicznego komputera (biuro, biblioteka, uniwersytet, itp.). Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania wszelkich premii i / lub wygranych uzyskanych przez nieuczciwe zachowanie (przez gracza i / lub grupy graczy), w tym prawo do odmowy wypłacenia środków, do odliczenia premii z konta oraz do podjęcia niezbędnych kroków w celu odzyskania kwoty utraconej w wyniku oszustwa.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź niejasności odnoście tej oferty nie krępuj się zapytać na [email protected] .
Poprzednia oferta:
BetSonic - bonus 50% do 50 Euro
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Nie zakładajcie tam konta. Ja zrobiłem ten błąd i straciłem 300 e bo powiedzieli że grałem sinle a nie duble....chore !!! Poza tym słabiutki support i marna oferta live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

mjlordu

Użytkownik
Witam
ostatnio dostałem reklamówkę na mejla dotyczącą Betsonic. Miałem tam dawno temu konto, ostatnia wpłata równo rok temu. Postanowiłem wpłacić 25 euro i się chwile pobawic. Wpłata via inteligo, dane do przelewu dostałem, przelew wykonany, mam potwierdzenie a pieniadzy jak nie było na koncie tak nie ma. Wysłałem 3 mejle do supoprtu na adres ze strony. Zero odzewu... Ani kasy, ani żadnej zwrotki, nic. Jest tutaj ktoś kto mógłby mi pomóc z tym tematem. Wcześniej nie było z tym problemu, dobrze wspominam tego buka
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Ja również wpłaciłem 30 euro kilka godzin temu metodą przelewy 24 i mam informację że kasa do nich dotarła od systemu przelewy24 a na ich koncie mam cały czas zero.wysłałem do supportu i czekam na odpowiedź ale widzę to w czarnych barwach nie wiem czy nie stracę kasy.Zdecydowanie odradzam betsonic!!!!
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Cześć, mam podobny problem, co mjlordu, wpłaciłem 50€ na betsonic.com przez przelewy24 via mBank, po wpłacie przekroczono czas oczekiwania i wywaliło mi błąd. Napisałem do przelewy24 co z moimi pieniędzmi i dostałem od nich taką odpowiedź:
Witam,
Transakcja została przyjęta przez sprzedawcę dnia 2014-06-10 22:24. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze sprzedawcą.
Pozdrawiam,
Anna Dobielska
Gdy napisałem do supportu Betsonic, dostałem odpowiedź:
Ticket Ref: xxx
Marek xxx,


Dear sir ,
the only deposit we can see is at xxx 50 euros .There is no deposit at 10.06.2014.
Regards,


Betsonic Support Team
Co zrobić w takiej sytuacji, jak pociągnąć ich do odpowiedzialności?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Cześć, mam podobny problem, co mjlordu, wpłaciłem 50€ na betsonic.com przez przelewy24 via mBank, po wpłacie przekroczono czas oczekiwania i wywaliło mi błąd. Napisałem do przelewy24 co z moimi pieniędzmi i dostałem od nich taką odpowiedź:
Witam,
Transakcja została przyjęta przez sprzedawcę dnia 2014-06-10 22:24. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze sprzedawcą.
Pozdrawiam,
Anna Dobielska
Gdy napisałem do supportu Betsonic, dostałem odpowiedź:
Ticket Ref: xxx
Marek xxx,


Dear sir ,
the only deposit we can see is at xxx 50 euros .There is no deposit at 10.06.2014.
Regards,


Betsonic Support Team
Co zrobić w takiej sytuacji, jak pociągnąć ich do odpowiedzialności?
Skoro wyskoczył &#39;błąd&#39; to raczej kontaktowałbym się z p24 ponownie
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
mareq 7 dokładnie mam to samo co ty i nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.
Wysłałem do supportu 4 maile ale jest totalna olewka.Albo złodzieje albo nie mam pojęcia,szkoda tylko kasy
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Skoro wyskoczył &#39;błąd&#39; to raczej kontaktowałbym się z p24 ponownie
Tyle ze z p24 kontaktowałem się dzisiaj i potwierdzili, że kasa poszła - błąd wyskoczył w przeglądarce - nie można odnaleźć strony - pewnie ze względu na moje słabe łącze internetowe, co nie mogło wpłynąć na to czy kasa poszła, czy nie, tylko na to że nie widziałem potwierdzenia, które dzisiaj otrzymałem.
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
mareq 7 u mnie też wyskoczył błąd a w p24 też mi potwierdzili że kasa jest u nich.Chyba możemy się pożegnać z kasą support nie odpowiada na maile leci w kulki!!
 
Do góry Bottom