>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetSonic

mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
mareq 7 u mnie też wyskoczył błąd a w p24 też mi potwierdzili że kasa jest u nich.Chyba możemy się pożegnać z kasą support nie odpowiada na maile leci w kulki!!
Mi odpowiedział, że kasa nie doszła do nich, także ktoś kręci...
Nie za bardzo wiem, czy pisać jeszcze do nich, czy zgłosić to gdzieś wyżej - i pytanie - w jaki sposób?
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
&quot;As we can see the deposit is not completed to betsonic.PLease check your card status and limit from the bank&quot;
To mi przed chwilą odpisali , ja też nie mam pojęcia co zrobić napisałem jeszcze raz do p24
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
U mnie też totalna kicha p24 nie odpisuję na moje maile wysłałem chyba z 5
Od Betsonic wczoraj dostałem to: There are 2 incompleted tries from your account today to deposit 30euros.your credit cardhas not been charged from betsonic.please talk with your bank for limits or your card status.
Regards,

Betsonic Support Team
Kasa gdzieś wyparowała , gdzie nie mam zielonego pojęcia!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Tez mialem problem z kasa przez p24 ale po 24 godzinach support mi zaksiegowal jak wyslalem im potwierdzenie ale to nie koniec przygod z ta firma.13 czerwca zlecilem wyplate przelewe bankowym i po tygodniu pytam support gdzie kasa obiecali ze wysla od razu czekam i nadal nie ma 24 mieli wyslac i tez nie doszla....Dopiero jak ich ochrzanilem ze zloze skarge kase wyslali cale 112 euro....Dostalem wczoraj wieczorem ten buk to 1 wielki krzak support polski nie dziala chodz kiedys pracowal...Powiem krotko nie grajcie tam!!!!????
 
Do góry Bottom