>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson 5 PLN za rozwiązanie konkursu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziękuje Snajperowi za listę.
Najlepsza dziesiątka otrzyma od Betsson bon o wartości 55zł do wykorzystania na zakłady sportowe.
Jak tylko je otrzymam (pewnie w poniedziałek) to przekaże wszystkim na PW.
Również w poniedziałek napiszę warunki obrotu tego bonu
Pozdrawiam
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Szkoda, że nie jest brane pod uwagę czy wynik był osiągnięty przy 10 pytaniu, czy już przy 9.

PS. Jakbym wiedział, że taka kasa, to bym dłużej nad tym posiedział. ;) Fajna zabawa, może być ich więcej.
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Tak po prawdzie powinien się liczyć tylko i wyłącznie pierwszy wklejony screen.Mnie to co prawda nie dotyczy,ale kilka osób wklejało dzień wcześniej swoje typy i zapewne nie wiedziało,że można sobie wynik poprawiać i wklejać co róż lepszy.
Zgadzam się z tobą , jak bym chciał to bym poprawił wynik ale dobra...
Już nawet nie mówię o tym że ten konkurs był bezsensowny , zbugowana punktacja i często nie można było stawiać za wszystko.
Szkoda, że nie jest brane pod uwagę czy wynik był osiągnięty przy 10 pytaniu, czy już przy 9.
PS. Jakbym wiedział, że taka kasa, to bym dłużej nad tym posiedział. ;) Fajna zabawa, może być ich więcej.
Z tobą się też zgadam , chociaż ja uzyskałem mój wynik dopiero przy 10 pytaniu. Ale według mnie lepszy jest ten co zdobywa 2 miliardy przy 9 pytaniu od tego co zdobywa 2.14 przy 10.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
według mnie lepszy jest ten co zdobywa 2 miliardy przy 9 pytaniu od tego co zdobywa 2.14 przy 10.
Mylisz sie. Uzyskany wynik w małym stopniu zależy od tego, czy ktoś jest dobry czy nie, tylko od pytań, jakie się dostanie, a dokładniej od kursów. Jak dostaniesz pytania z kursami nieprzekraczającymi 3,5-4,5 to nawet przy wyniku 10/10 będziesz miał problemy z przekroczeniem 1 mld.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Mylisz sie. Uzyskany wynik w małym stopniu zależy od tego, czy ktoś jest dobry czy nie, tylko od pytań, jakie się dostanie, a dokładniej od kursów. Jak dostaniesz pytania z kursami nieprzekraczającymi 3,5-4,5 to nawet przy wyniku 10/10 będziesz miał problemy z przekroczeniem 1 mld.
To świadczy o tym, ile ktoś poświęcił czasu na tą grę i jak bardzo chciał uzyskać dobry wynik i przy którym pytaniu. Pograłbyś dłużej i uzyskał &gt;2 miliardy przy 9 pytaniu, ale po co? Lepiej się nie wysilać..
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
I co mu z tych 2 miliardów przy 9 pytania skoro w tej gdzie nie można przekroczyć 2.14mld
21 osób z najwyższymi wynikami i wszystko na styku tejże liczby. Powyżej ten test wariuje
 
aimarmk1 0

aimarmk1

Użytkownik
A jakbyś był w pierwszej 10tce to byś się cieszył , a że nie wygrałeś to teraz płaczesz i się żalisz. Nikt Ci nie zabronił spróbować jeszcze raz i wkleić drugi raz screena. Fakt , że matura była niedopracowana z tym bugiem , ale każdy wiedział , że dla najlepszych wyników czekają nagrody.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Ja płaczę? Mówię po prostu jak jest. Jak dla Ciebie wynik osiągnięty przy 10 pytaniu jest lepszy od niemal identycznego wyniku przy 9 to nie mamy o czym rozmawiać. Wygrałeś, gratuluję, ale nie pisz mi tu o żaleniu się bo 55zł to nic.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Z tego co widzę nie było w regulaminie podane ile razy można wstawiać screeny. Dlatego pisanie: &quot;jak bym chciał to bym poprawił wynik&quot; jest wg. mnie dziecinadą :/ Skoro komuś nie chciało się poprawić wyniku to niech teraz się nie żali że zasady są takie a nie inne, tym bardziej skoro 55zł jest to dla kogoś NIC :/.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Lament się pojawił jak poinformowano o nagrodach.Chyba każdy (w tym i ja) spodziewał się,że dadzą jakieś 5zł czy 10 spinów,a za taki konkurs dać od głowy sześć dych to naprawdę dużo.Pewnie za to obrót będzie drakoński.Teraz nie ma co gadać,dziesiątce się poszczęściło,a reszta niech następnym razem się spręży.Temat do zamknięcia,jest napisane,że w poniedziałek będą nagrody i tyle.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na PW wysłałem Wam bony. Ich wartość to 55zł do wykorzystania na zakłady sportowe.
Bonus należy obrócić 5 razy po kursie m.in 1.50.
Aby bon aktywować, należy wejść na moje konto, następnie zakładka Voucher i wpisać kod.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom