>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
...betsson a co to jest to jest lipa oszukać mnie chcieli na zakład która drużyna dostanie pierwsza w meczu żółte kartki upomniałem się oddali,a ostatnio z tomiangelo zagraliśmy na mecz który już się rozpoczął bo jakiś głupek nie ściągnął go z oferty i wygraliśmy defakto kasiorke a oni po paru dniach nam zabrali ten szmal i jeszcze mamy i oddać taka potęzna firma a pracowników ma do bani i traci reputację ja już tam nie grAM.POZDRAWIAM
 
ma-rc 0

ma-rc

Użytkownik
Mam pytanie. Bo mam 16 lat i zalozylem konto na ojca. Wiec jezeli mnie zapytaja o dowod to no problem. I pyt. Czy moge przelac pieniadze na siebie? (mam konto) Bo w formularzu nie widze, zeby trzeba bylo podawac imie i nazwisko. Wystarczy nr konta + jakies inne duperele.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Zazwyczaj żądają nazwiska na koncie takie jakie masz na ich serwisie, ale skoro w formularzu nie ma do wpisania nazwiska tylko sam numer to no problem. Ale coś mi się wydaje, że będziesz musiał wpisać nazwisko, na jakie jest założone konto bankowe.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wydaje mi się, że przelew powinien się udać. Jedyny sposób, aby się przekonać to to zrobić. A nuż może się uda (:)
Co do betsson&#39;a to troszkę zamula poza tym nie podoba mi się menu i design strony, jak dla mnie jest troszkę ciężka w nawigacji. Poza tym to oferta niezła, kursy też nie są kiepskie. W skali od 0-10 mogę im dać 7.
 
A 0

asterixgsm

Użytkownik
UWAGA NA BETSSON !!!!

Po raz kolejny przekonałem się na własnej skórze iż firma BETSSON oszukuje perfidnie klienta. Otóż moi mili w momencie kiedy sie rejestrujemy i zarabiamy kasiorke wszyscy się cieszą. Cieszy sie Betsson bo ma z ciebie kase i cieszysz sie ty bo ją udało ci się wygrać. No i uzbierasz sobie minimalną kwotę do wypłaty przelewem i zaczynają się schody.

Zlecasz przelew, wypisujesz im dane przelewu czyli nr. konta kod swift i inne. Otrzymujesz potwierdzenie ze kwota która chcesz wypłacic została przekazana do realizacji. Czekasz. Mija 24 godz, wchodzisz na konto i widzisz ze twoje zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane. Ok. Luzik. Mają na to 3-5 dni. Ale kontaktujesz sie z supportem poprzez ich livechat. Dowiadujesz sie ze musisz jeszcze poczekać. Po kliku minutach od momentu kontaktu się z nimi otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz. Ponowny kontakt poprzez LiveChat. Dowiadujesz sie ze masz przesłac skan dowodu osobistego. Wykonujesz ich polecenie. Mijają kolejne 24 godz. wchodzisz na konto i ze zdziwieniem patrzysz na komunikat &quot;KONTO ZOSTAŁO ZAMROŻONE&quot;. Wiec kolejny kontakt z LiveChat. Dowiadujesz się że złamałeś regulamin i konto zostało zamknięte i nie masz możliwości ponownego uruchomienia go.

Dążąc do wyjaśnienia tej sytuacji stajesz się niewygodnym klientem i zostajesz usunięty z LiveChat&#39;u z komunikatem iż Betsson w sprawie tej nie udzieli ci już żadnej odpowiedzi i temat uważa za zamknięty.

Reasumując dopóki grasz i widzisz jak Twoje konto &quot;wirtualne&quot; rośnie wszystko jest ok. W momencie kiedy chcesz zacząć wydawać swoją wygraną kasę i realizujesz przelew na swoje konto bankowe dowiadujesz sie że złamałeś regulamin. Konto zamknięte a KASY BRAK.

Zaznaczmy że regulamin który akceptujesz zakładając konto jest w języku angielskim mimo tego iż firma działa w Polsce.


OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
R 0

r2804

Użytkownik
UWAGA NA BETSSON !!!!

Po raz kolejny przekonałem się na własnej skórze iż firma BETSSON oszukuje perfidnie klienta. Otóż moi mili w momencie kiedy sie rejestrujemy i zarabiamy kasiorke wszyscy się cieszą. Cieszy sie Betsson bo ma z ciebie kase i cieszysz sie ty bo ją udało ci się wygrać. No i uzbierasz sobie minimalną kwotę do wypłaty przelewem i zaczynają się schody.

Zlecasz przelew, wypisujesz im dane przelewu czyli nr. konta kod swift i inne. Otrzymujesz potwierdzenie ze kwota która chcesz wypłacic została przekazana do realizacji. Czekasz. Mija 24 godz, wchodzisz na konto i widzisz ze twoje zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane. Ok. Luzik. Mają na to 3-5 dni. Ale kontaktujesz sie z supportem poprzez ich livechat. Dowiadujesz sie ze musisz jeszcze poczekać. Po kliku minutach od momentu kontaktu się z nimi otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz. Ponowny kontakt poprzez LiveChat. Dowiadujesz sie ze masz przesłac skan dowodu osobistego. Wykonujesz ich polecenie. Mijają kolejne 24 godz. wchodzisz na konto i ze zdziwieniem patrzysz na komunikat &quot;KONTO ZOSTAŁO ZAMROŻONE&quot;. Wiec kolejny kontakt z LiveChat. Dowiadujesz się że złamałeś regulamin i konto zostało zamknięte i nie masz możliwości ponownego uruchomienia go.

Dążąc do wyjaśnienia tej sytuacji stajesz się niewygodnym klientem i zostajesz usunięty z LiveChat&#39;u z komunikatem iż Betsson w sprawie tej nie udzieli ci już żadnej odpowiedzi i temat uważa za zamknięty.

Reasumując dopóki grasz i widzisz jak Twoje konto &quot;wirtualne&quot; rośnie wszystko jest ok. W momencie kiedy chcesz zacząć wydawać swoją wygraną kasę i realizujesz przelew na swoje konto bankowe dowiadujesz sie że złamałeś regulamin. Konto zamknięte a KASY BRAK.

Zaznaczmy że regulamin który akceptujesz zakładając konto jest w języku angielskim mimo tego iż firma działa w Polsce.


OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Firma nie działa w polsce. jest chyba zarejestrowana w anglii (zaklady).
Wpłacone pieniądze na konto powinienes otrzymac spowrotem jezeli zamkneli konto.

Zadzwoń do nich i dowiedz sie calej prawdy.
 
D 0

demonpl

Użytkownik
Po 4-dniowej grze na betssonie mogę powiedzieć jedynie tyle, że ich live to porażka. Nie dość, że jedynie piłka nożna, to prędkość działania systemu jest tragiczna.
Mały przykład poniżej:



60 minuta meczu i ani jednego zakładu na livie? To jest po prostu żal.pl
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Hmm... Ja gram już dłuższy czas w Betssonie i nie zauważyłem takiego problemu. Dosyć często gram zakłady live i póki co wszystko było ok. Czasami zdarza się, że jeśli w meczu jest okazja do zmiany wyniku, to zakłady są chwilowo zawieszone... może dlatego:-| To jest całkiem normalna sytuacja... spotykana u innych buków. Albo mieli jakiś problem podczas tego meczu. Nie chcę nikogo bronić... ale ostatnio obstawiałem tam PNA i wszystko było ok.
 
D 0

demonpl

Użytkownik
To chyba była jakaś awaria, dzisiaj na kilku meczach z rzędu od początku do końca nie było ani jednego zakładu. Teraz już stawiałem na Sevillę i jest w porządku, widać naprawili. Tak czy inaczej, kilka ciekawych meczyków uciekło - niesmak pozostaje...
 
lela84 0

lela84

Użytkownik
Moje zdanie po około pół rocznym graniu w betsson jest takie:
+szybka wpłata - np. przelewy 24 i po minucie kaska na koncie
+szybka wypłata (zlecenie wypłaty w niedzielę wieczorem w poniedziałek ok. 15 pieniądze na koncie) bynajmniej w moim przypadku
+nawet dobra oferta
Są też minusy :
-późne rozliczanie kuponów przeważnie w późnych godzinach (mecz o 20 rozliczony został po godzinie 02.30 choć zdarzało się także że w dzień się trzeba naczekać że by zaksięgowali
-słaba oferta live
Ogólnie jestem zadowolony i go polecam.
 
D 0

demonpl

Użytkownik
Stanowczo zmieniam zdanie co do tego bukmachera.
Dzisiejszy mecz Werder Bremen - Borussia Dortmund zakończył się wynikiem 2:0. Stawiałem na powyżej 1,5 gola. Co widzę? Ustawili wynik na 1:0, zakład rozliczony jako przegrany. Ich Livesupport to kompletna tragedia, pracownicy przerywają rozmowę i nie odpowiadają na kulturalnie zadawane pytania. Słowem: jeden wielki ŻAL. Jak tylko rozlicza mi mój zakład jak należy (mam nadzieje), wypłacam od nich całą kasę. NIE POLECAM, trzymajcie się od tego z daleka, o ile tylko możecie.
 
M 0

mar101

Użytkownik
Betsson
Grałem w na stronie Firmy Betsson w grę fortune36. Stawiałem na parzyste które miały takie samo prawdopodobieństwo jak nieparzyste, ale te drugie były 54 razy więcej!!! co pozwoliło firmie Betsson wzbogacić się o 560zł które przegrałem. Wcześniej przegrałem 650zł ale wtedy stawiałem na nieparzyste a dużą przewagę miały parzyste. Grałem wiele razy i zawsze te które wybierałem były mniej razy, to co najmniej dziwna sprawa żeby nie powiedzieć podejrzana, że statystyka matematyczna nie ma miejsca bytu w tej grze. Pozdrawiam i osobiście nie polecam tej firmy.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Grałem w na stronie Firmy Betsson w grę fortune36. Stawiałem na parzyste które miały takie samo prawdopodobieństwo jak nieparzyste, ale te drugie były 54 razy więcej!!! co pozwoliło firmie Betsson wzbogacić się o 560zł które przegrałem. Wcześniej przegrałem 650zł ale wtedy stawiałem na nieparzyste a dużą przewagę miały parzyste. Grałem wiele razy i zawsze te które wybierałem były mniej razy, to co najmniej dziwna sprawa żeby nie powiedzieć podejrzana, że statystyka matematyczna nie ma miejsca bytu w tej grze. Pozdrawiam i osobiście nie polecam tej firmy.
stary, rownie dobrze mozesz miec pretensje do lwa, ze jak wlazles do jego legowiska to cie zaatakowal ;)
takie gierki typu fortune36, jakies wrzutowe i inne gdzie grasz vs komp to myslisz ze po co sa? zeby ci dac latwo zarobic? zeby pomagac biednym graczom? zeby rozdawac hajs? no wez sie czlowieku zastanow, to wszystko jest po to zeby wyciagac kase od naiwniakow, napalencow i innych co nie maja pojecia o co chodzi
naprawde jestem dla ciebie pelen podziwu ze &quot;zainwestowales&quot; ponad 1000zl w takie gierki! no w szoku jestem
mam dla ciebie dobra rade - graj dalej w rozne internetowe gierki &quot;losowe&quot; na kase, polecam ci jeszcze kasyna itd, a jak juz wtopisz odpowiednio duzo kasy (buk zawsze tam wygrywa, ZAWSZE!) to moze zrozumiesz ze nie ma nic za darmo i trzeba sie nameczyc zby cos wygrac u buka, i na pewno nie na takim gó*nie tylko na zakladach sportowych
PS dzieki ze poprawile mi humor, jak widac g****ch nie sieja ;)
 
S 0

sot

Użytkownik
Dość duża liczba zakładów z szeroką ofertą ,szybkie i bez problemowe dodanie bonusu i co najważniejsze :
szybka wpłata i wypłata .
co do obsługi bezapelacyjnie najlepsza na rynku ,nigdize nie znajdziemy tak dobrego suportu ???? ???? ✅

te kilka czynników czyni bettson.com według mnie najlepszym bukiem
 
S 0

sot

Użytkownik
Grałem w na stronie Firmy Betsson w grę fortune36. Stawiałem na parzyste które miały takie samo prawdopodobieństwo jak nieparzyste, ale te drugie były 54 razy więcej!!! co pozwoliło firmie Betsson wzbogacić się o 560zł które przegrałem. Wcześniej przegrałem 650zł ale wtedy stawiałem na nieparzyste a dużą przewagę miały parzyste. Grałem wiele razy i zawsze te które wybierałem były mniej razy, to co najmniej dziwna sprawa żeby nie powiedzieć podejrzana, że statystyka matematyczna nie ma miejsca bytu w tej grze. Pozdrawiam i osobiście nie polecam tej firmy.
Nie od dziś wiadomo że te gry to lipa mająca na celu przyniesienia kożyści majątkowej bukowi, jest tego od cho***y jak dla mnie to najprostszy sposób na pozbycie się pieniędzy NIE POLECAM
 
Do góry Bottom