>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja mam same pozytywne ✅ opinie o tym buku. Zlecam już któryś raz wypłate i tak w sobote zleciłem, a w poniedziałek przed południem pieniążki już na koncie. Żadnych skanów dowodu przy pierwszej wypłacie, ani przy pozostałych nie chcieli. Może dlatego, że pieniądze wpłacane i wypłacane są na to samo konto bankowe.
Ogólnie same ✅ ????
 
T 0

tarbaj

Użytkownik
wpłata
jest też taka opcja, że wpłacisz, a tu lipa, ja na przykład czekam prawie dwa miesiące, a od zaksięgowania na ich koncie prawie półtorej tygodnia i nic nawet kontaktu z nimi żadnego nie ma.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
jest też taka opcja, że wpłacisz, a tu lipa, ja na przykład czekam prawie dwa miesiące, a od zaksięgowania na ich koncie prawie półtorej tygodnia i nic nawet kontaktu z nimi żadnego nie ma.
A wiesz do czego służy czat? Wejdź tam i nie opowiadaj że nie ma żadnego kontaktu.
 
D 0

demo88

Użytkownik
Mam pytanie gdzie mam im przesłać ten scan dowodu?? bo zleciłem wypłate ,wysłałem scan dowodu mailem ale kasa wóciła na konto betssona .a Live czat cały czas jest niedostępny
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
musisz próbować do skutku jeśli chodzi o live chat ???? w którymś momencie na pewno się odezwą lub napisz jeszcze jednego maila z zapytaniem dlaczego odrzucili ci wypłatę ???? a w ostateczności na ich stronce podany jest numer telefonu - zadzwoń ????
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Już doszły ,no ale troche musiałem poczekać może dlatego że to była moja pierwsza wypłata.
Czasem jest tak że oni się upewniają czy dane są poprawne, proszą o mail ze skanem dowodu dla przykładu. Ale raczej więcej problemów mieć nie będziesz ????
A ja np znowu zadowolony z Betssona, kolejny raz wsparł graczy gier komputerowych o czym możecie przeczytać pod tym linkiem: http://voodoo.at.desk.pl/index.php?mod=news&amp;amp;action=view&amp;amp;id=117&amp;amp;start=0#com0 (Draco gra dla Betsson)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tez moge go polecic ???? duza oferta , sporo live dobre kursy ???? ładna szata graficzna tylko jak u mnie strasznie muli :| nie wiem czemu ale zanim wejde na strone i sie zaloguje to w tym czasie na betgunie typy juz by byly puszczone ???? ale ogolnie jak najbardziej polecam
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
PLUSY
✅ Dobre kursy
✅ Bonus 100% do 111zł
✅ Duże możliwości stawiania (poniżej/powyżej, strzelaca pierwszej bramki itp)
✅ Ładna szata graficzna
✅ Giełda zakładów

MINUSY
⛔wolne działanie strony (czasami)
⛔brak ofert długoterminowych
⛔warunki obrotu bonusem ????
⛔brak opcji &quot;Dzisiejsze zakłady&quot; &quot;Jutrzejsze zakłady&quot;????

Więcej narazie nie zauważyłem
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Panowiwe, wezcie mi podpowiedzcie, bo albo ja jestem slepy, albo na betsson&#39;ie nie ma zakladow na siatkowke. To mozliwe ??

Edit: I jeszcze jedna sprawa, czy mozna wyplacic kase do Moneybookers?? Bo oprocz przelewu bankowego, click2pay clickandbuy innych mozliwosci nie widze.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Nie wiem co jest grane...może mi ktoś odpowie na pytanie (pisałem do support, ale jeszcze nie dostałem info). 10 lutego zleciłem wypłatę z konta betsson na karte visa, którą wcześniej wpłacałem do buka i jak do tej pory nie mam kasy na koncie. Ile max może trwać taka transakcja? Jak wpłacasz kasę do buka to trwa to kilka sekund, w drugą stronę już trochę gorzej...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ostatnio też mi się trochę spóźniają z wypłatą, niemniej kontakt z supportem uważam za sprawny,a efekty będę mógł sprawdzić dziś wieczorem dopiero.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mam pytanko bo mam problem z ich stroną wogóle nie pokazuje mi sie oferta i nie otwierają niektóre ich pliki antyvirusa wylączylem chwilowo i to samo java zainstalowana i nie wiem OCB??
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Wyczyść przeglądarke, spróbuj skorzystać z innej, sprawdz czy masz nową wersje javy, bądz czy nie pokazuje się komunikat i niezainstalowanych Activixach.
 
Do góry Bottom