>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

coreq93 806

coreq93

Użytkownik
nie wygrales, byl remis. obstawiles zaklad.3 drogowy a nie 2. tak samo jest w hokeju albo obwtawiasz 1x2 w reg albo 1 2 wlaczajac ewentualna dogrywke i karne. wiec jedyna uposledzona osoba w tej sprawie jestes ty...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie został są złodziejami, jest to celowe wprowadzanie w błąd i działanie na szkode klienta i ja im to udowodnie. Oszuści, jedna wielka ściema, pisało ja byk zwycięzca meczu, omijajcie ten scamerski buk szerokim łukiem. Nie dość, że nie wypłacają pieniędzy to jeszcze są upośledzeni umysłowo i zwycięztwo nie jest dla nich zwycieztwem.
Jakież to polskie z twojej strony???? Nie znasz podstawowych zasad obstawiania i oczywiście zamiast ruszyć swoim pustym łepkiem, to będziesz robił z siebie jeszcze większego idiotę. Ale ja osobiście trzymam kciuki, co prawda jeden już próbował nam wmówić,że białe jest czarne, ale może tobie się uda. Czekam na relacje z frontu i życzę powodzenia.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli ktoś się lubi pobawić w stawianie zakładów za kieszonkowe, to buk jest idealny dla niego...
Grałem tam +- rok czasu non stop i nie było większych problemów, aż w grudniu przy 2 wpłatach po 110pln (bonusy 50%) wypłaciłem stamtąd przeszło 3 tysiące w bodaj 3 ratach...
Ktoś powie, że to wcale nie są duże pieniądze, jednak dla tego bukmachera, to chyba jest jednak dziwne, że ktoś może coś wygrać, bo teraz większość zdarzeń mogę pograć tylko po wysłaniu stawki do akceptacji.
Tzn. nie zupełnie... Gdyby akceptowali te stawki, to wcale bym nie narzekał i nie mówię tu o kuponach rzędu setek złotych, bo takich już nawet nie próbuję wysyłać do akceptacji, ale takich za kilkanaście zł !
13 zł na NBA - odrzucone,
11 pln na mecz towarzyski - odrzucone,
dziś 20 pln na ME w piłkę ręczną - odrzucone !
Próbując uzyskać informację, co spowodowało limity support odpowiedział formułką o ryzyku jakim obarczony jest mecz bla,bla,bla...
Swego czasu wyśmiałem Betsson na facebooku, gdyż reklamują się przy pomocy Pezeta, jak to on ich niby lubi, stwierdzeniem &quot;...dopóki nie dostanie limitów na 0 pln&quot;, to zbyli mnie stwierdzeniem, iż &quot;nie wiedzą jak udało mi się tego dokonać;)&quot;...
Reasumując, jeśli ktoś lubi czekać na pieniądze minimum tydzień czasu, nie obawia się, że po kilku wygranych dostanie limity = 0 pln, to buk jest idealny dla niego...
Wszystkim normalnym stanowczo odradzam, bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie !
Oby Betsafe nie poszedł w ślady nowego brata...
 
nate 0

nate

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z Obserwatorem, mam tam konto od kilku dobrych lat.. Z początku przegrywałem, dostawałem specjalne oferty od telemarketerów z bonusem 100% do 425PLN itd. ale gdy zacząłem wkońcu wygrywać, nie dość że skończyły się promocje to zaczęły problemy z przyjmowaniem kuponów po kilkadziesiąt złotych.. Jednakże nie można im nic zarzucić jeśli chodzi o system, wypłaty i support. Każdy kto zaczyna, nie może przejść obojętnie obok tej firmy.
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Panowie nie wiem czy to odpowiedni dzial ale nic sie nie stanie jak zadam jedno pytanko otoz mam konto na betssonie i z 20 zl wplaconych na &quot;GAMES&quot; na slotach zrobilem 1500 zl czy te pieniadze moge normalnie wyplacic ? i czy jest mozliwosc wyplaty tych pieniedzy na matki konto poniewaz sam bankowego nie posiadam prosze o odpowiedz i przepraszam za spam w tym miejscu
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Możliwość wypłaty jest, ale na własne konto...
Skoro go nie posiadasz, to jutro orzeźwiający spacerek do banku i zakładamy konto, no chyba że jesteś niepełnoletni, to wówczas graj sobie dalej w GAMES za te pieniądze tylko bez zbędnych emocji, bo i tak kasy nie wypłacisz.
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Ja nie wiem czy to jakis bubel czy co ale z tych 1500 zl mam juz ponad 3000 zl i krece po 20 zl jeden szczal i co chwile jakies bonusy lapie tu 400 zl tu 600 zl i tak sie juz uzbieralo ponad 3000 zl nie chwale sie bron Boze tylko nie moge sobie tego wyobrazic ze tak latwo zrobilem taka kase jezeli tak jest jutro odpalam LIVE pytam sie babki i jak tak to lece otwierac konto
 
blads 187

blads

Użytkownik
Ja nie wiem czy to jakis bubel czy co ale z tych 1500 zl mam juz ponad 3000 zl i krece po 20 zl jeden szczal i co chwile jakies bonusy lapie tu 400 zl tu 600 zl i tak sie juz uzbieralo ponad 3000 zl nie chwale sie bron Boze tylko nie moge sobie tego wyobrazic ze tak latwo zrobilem taka kase jezeli tak jest jutro odpalam LIVE pytam sie babki i jak tak to lece otwierac konto
Miałeś szczęście chłopaku ;) nic więcej, nie jest to bubel, po prostu zwykłe szczęście :p Kręciłeś bo miałeś opór kasy i myślałeś że nie wypłacisz, podbiłeś stawkę a maszynka akurat dawała, zwykły fart ! Zasuwaj do banku i zakładaj konto po czym wpłacaj kasę póki nie przegrałeś wszystkiego. Bo taka łatwa kasa czasem do złego mobilizuje :p Także jak jeszcze tego nie zrobiłeś, to nie pytaj na żadnym live tylko śmigaj w bank czym prędzej.
A ja mam pytanie do ogółu...dostałem super, hiper ofertę bonusową 100% do 400zł i po przeczytaniu postów poprzedników na temat limitów zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens wpłacać. Nie wiem może i jestem na niewielkim minusie u nich, ale to naprawdę niedużym bo grywam tam sporadycznie, ostatnimi czasy wcale i w ogóle bo nie lubię tej firmy. Pytanie czy jest sens wpłacać tam te 400zł i próbować to obracać i spodziewać się limitów nagle czy też nie ???? będę wdzięczny za odpowiedź
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
100% do 400zł
Jakbym dostał 400 gratis to i po 20 zł mógłbym obracać... :razz:
Powiedzmy sobie szczerze, jeśli póki co nie masz limitów, grasz &quot;normalnie&quot;, nie wypłacałeś ostatnio wielokrotności depozytu i jesteś zweryfikowany, to wpłacaj śmiało... Ot tak, problemów nie będą Ci robić, szczególnie, że tą ofertą chcą Cię zachęcić do gry u siebie, skoro jak piszesz, nie grywasz tam praktycznie.
Śmiało wpłacaj;)
 
blads 187

blads

Użytkownik
Spróbuję chyba coś zadziałać, nie grywam bo nie lubię tego buka. Interfejs porażka, support też, nie wiem za co dostali te niby nagrodę no ale dobra. Wpłacę i zobaczę jak to tam wygląda ????
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Miał ale kwalifikacje były więc zabrali koło 14-30 chyba. Ja koło 12 normalnie stawiałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 277

geryx

Użytkownik
cos złego sie z nimi dzieje, wypłata zlecona 4 dni temu i nawet nie ruszona przez nich, nigdy tak nie było
 
M 55

meggie1

Użytkownik
- szybka wypłata (na konto bankowe bez prowizji - mimo, że wypłacałam kilka razy pod rząd w jednym miesiącu),
Nie ma już opcji edytuj więc muszę napisać małe sprostowanie - wypłaty nie są już szybkie - czekałam ostatnio prawie tydzień !
 
S 0

slb1

Użytkownik
Wpłaciłem 10zł na spróbowanie, zrobiłem z tego 150 zł więc postanowiłem zweryfikować konto. Wysłałem zdjęcie dowodu, za 1 razem podobno za mała rozdzielczość. No nic wysłałem kolejny raz, w końcu uznali. Jednak pieniędzy wybrać nadal nie mogę ponieważ, chcą jeszcze potwierdzenie adresu poprzez jakiś rachunek. Takowego nie mogę dostarczyć, ponieważ studiuję i jest to nie możliwe. Więc przesłałem tył dowodu gdzie jak byk jest napisany mój adres. Obecnie pieniądze wiszą na koncie i za nie nie gram na razie bo po co?
Miał ktoś taki problem?
Grałem w kilku bukach, ale to co ten wyprawia z tą weryfikacją to jakaś komedia.
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
To żadna komedia tylko normalna weryfikacją przez szanującą się firmę. Kup na stacji benzynę na fakturę. Jeśli nie masz samochodu to do kanistra będzie do koszenia trawy , lato już nie tak daleko.
 
S 0

slb1

Użytkownik
Szanująca się firma może zweryfikować adres na 10 innych sposobów. Już nie wspominając o tym, że wpłata była po 10 minutach bez żadnych problemów, gdzie moje personalne z konta bankowego otrzymali. Więc po co robić problemy? Zapytaj Betsson. NIE POLECAM !!!
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Wypisz mi te 10 innych sposobów. Weryfikacja adresu poprzez rachunek to normalna sprawa.Możesz też wysłać wyciąg z konta bankowego. I nie rób zdjęcia tylko używaj skanera.
 
S 0

slb1

Użytkownik
Chłopie nie rozumiesz,że na rewersie dowodu jest podany adres zamieszkania? Nie rozumiesz, że wysłałem również prawo jazdy na którym również jest adres zamieszkania? Nie rozumiesz,że wysłałem również wyciąg z konta ? Nie praw mi morałów jaki to nie jest odpowiedzialny buk. Po prostu lecą w ch**a i tracę czas na takie pierdoły ale tylko dla tego,że chcę swój hajs. I więcej tam nie zagram.
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Nie praw mi morałów wielki biznesmenie od 150zł bo wypłacałem stamtąd więcej pieniędzy niż ty miałeś w rękach przez ostatnich parę lat. W 1 poście piszesz tylko o zdjęciu dowodu, teraz nagle wysyłałeś prawo jazdy, wyciąg bankowy. Nie polecasz bukmachera bo co? Bo chcą skan rachunku? 80% grających nie ma z tym problemu bo to normalna rzecz.Reszta to osoby które nie mają rachunków na siebie ( ale jak już pisałem faktura to załatwia), dzieciaki i wałkarze przed którymi firma się broni i potrzeba konkretniejszych weryfikacji niż sam skan dowodu czy prawka.
 
Do góry Bottom