>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - opinie

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
serio wam batsson zmienia kursy na poniżej @1? chyba że to ewidentny błąd. choć ja raz w pewnym pomarańczowym buku znanym w pzpn widziałem live kursy @0,95 ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Polecam, dużo bonusów zero problemów . Tak trzymać.
Kolego widać chciałeś nabić posta, koledzy wyżej piszą o problemach kilku a Ty mówisz dużo bonusów zero problemów ?. Warto pisać z głową. :zoltakartka:
Pozdrawiam.
 
S 0

szamanx

Użytkownik
oni blokują wszystkich po kolei, na innych forach też opisuja że betson rzuca kłody pod nogi, zamiast napisać wprost że wycofują sie z runku polskiego to zrażają graczy do siebie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pisałem w tym temacie, że jeśli ktoś ma problem to ma się do mnie zgłosić. Nikt tego nie zrobił. Bukmacher nie wycofuje się z polski oraz nigdy bez powodów nie blokuje kont. Skończcie rozpowszechniać nieprawdziwe informacje.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Właśnie, żadnych problemów bezproblemowe i bardzo szybkie wypłaty a z tymi darmowymi zakładami to &quot;zwariowali&quot; :) zamiast śniegu to u nich padają free bety :)
Oni się z Polski nie zwijają tylko raczej się bardzo dobrze rozwijają
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
mi rozliczyli po 12 godzinach :grin::grin: to jest dopiero ekspres :grin: dziś to samo. ale przegrane zdarzenia w momencie rozliczają :cool:
 
I 0

iber07

Użytkownik
zagrana kartka barrego , nie gral od poczatku meczu, wszedl w 46minucie, a oni rozliczaja ten typ normalnie.. jako przegrany oczywiscie.. zalosne,gdzie w innym bukach normalnie sa zwroty
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Betsson zadzwonił z życzeniami świątecznymi i kazał wejść na swoje konto, patrzę a tam 4 dyszki , ktoś wie ile razy to mam obrócić żeby móc wyplacić?
 
S 0

szamanx

Użytkownik
Panie Marcinie, jaki problem mamy zgłosić, jeśłi damy kilka niepochlebnych opini, a to nie pisze jedna osoba a wiele, to co , panu spadną zyski, ile ma pan kasy z resjestracji osób z affiliacji, 30 %? tak pan działą dlatego nie jest pan obiektywny. Osoby po prostu sie wypowiadajao swoich przypadkach. Jak zniknapo nowym roku pan bedzie pierwszy pisał żę są hujowi bo zysk spadnie, jak napisze teraz betsson pana system zamieni to słowo w link, do rejestracji, czy żnie? a betsoon juz sie nie zmieniło ,chyba jednak mam racje, zaraz pewnie mnie zbanujesz ale zapisze sobie to.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Tak ogólnie też do mnie dzwonili - są uparci, widząc numer z Warszawy spodziewałem się ,,wygraj Opla&#39;&#39;, zostałeś wytypowany, ale co ciekawe - dzwonili trzy razy i za trzecim razem nie wytrzymałem i odebrałem.
Co do bonusu, ktoś wie, jaki jest minimalny kurs zakładu? Ciężko się dokopać strasznie do tej informacji, widzę tylko, że 7 dni i obrót 6 x w zakładach sportowych. Tylko nie widzę właśnie, czy singiel/obojętne czy kurs 2.0, czy jakiś pojedynczy. Mało detali strasznie.
 
S 0

szamanx

Użytkownik
bo 1/3 kont w polsce juz zablokowali, 4/5 z tych co zostały są nie aktywne, nie grane na nich, wiec zostało im mało do grania wiec żęby sie upewnić że odbierzesz i jesteś człowiekiem to damy co 40 zł a duza szansa że wpłącisz, na meila nei mieli pewnosći a ludzie nawet nie aktywni te 4/5 wchodzili i grali, patrz 1000 osób ma po 40 zł , jest obrót niby, i 80 % osób przegra, ale te 20 % grajac po kursie 2.0 trafi statystycznie te 3 mecze i z 40 zł zrobi sie kasa która w globalce oznacza że dla 1000 osób bonusu po 40 zł buk traci 4000 zł, minus ich marża grania około 10 %, stąd tylko dzwoniai tak uboga oferta promocji na grudzien, sondujaczy wogóle opłąca sie zostać za pół roku w Polsce, ot odpowiedz.

http://pl.tinypic.com/r/1slj50/9

https://ibb.co/8cfpFqv]
[/url]

[/url][/IMG]

 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale juz nie ma Betssona co wklepuje przekirowuje mnie na Betsafe a to syfiasty bukmacher, limitujacy po kilku tysiacach wygranej
Betsson o wiele wiecej mozna bylo ugrac, kolega z Wilanowa - bogatszy niz ja -pieciocyfrowe stawki rzucal na tenis i bez problemu przyjmowali
Betsafe to ch..a wart bukmacher
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Co ty za przeproszeniem &quot;piepszysz&quot;, normalnie póki co działa betsson.
klikam z UK
wpisuje Betsson.com albo betsson.pl i otwiera mi sie strona Betsafe
przysiegam
Pewnie sie lacza obie firmy, poki co na rynku brytyjskim, zapewne do was info dotrze z opoznieniem o polaczeniu i migracji kont
Betsafe to totalne badziewie, betsson nawet probowali byc ok
Widze ze przez polskie proxy otwiera sie normalnie Betsson ale kwestia czasu kiedy B etsson urzadzi wam migracje
Nawiasem mowiac to zenada ze w dobie www to co zobaczymy zalezy od kraju w jakim jestesmy
Internet to niby mialo byc wolne medium, wszedzie na swiecie to samo a tu takie numery, cenzury, dyskryminacje, blokady, zenada
 
Do góry Bottom