>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

C 0

cheateu

Użytkownik
Kurde to widze ze bardzo dlugo wyplacaja ;/ wczesniej ludzie pisali ze pod wplywem wyplat bardzo dobry buk bo bardzo szybko nawet do 12h a teraz same przedluzenia
 
marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Witam!Zleciłem wypłatę na konto bankowe w niedziele i dalej wyplata jest w formie zaksiegowania,NIe potrzebowali zadnych dokumentow do wyplaty.Ile to moze jeszcze trwac??Prosze o odpowiedz.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Witam!Zleciłem wypłatę na konto bankowe w niedziele i dalej wyplata jest w formie zaksiegowania,NIe potrzebowali zadnych dokumentow do wyplaty.Ile to moze jeszcze trwac??Prosze o odpowiedz.
Na 90% zapytają o dokumenty.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ja już od tygodnia próbuję się doczekać swojej wypłaty... Mimo weryfikacji dokumentów i telefonicznej w Piątek wypłata nadal nie została przetworzona ... Masakra co się stało z tym bukiem ostatnimi czasy..
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Bukmacher katastrofa,czekam na wypłatę 8 dni,mam tam konto jakies 4,5 lat,wypłacałem z 20 razy,tyle samo wpłacałem,nigdy o żadną weryfikację nie prosili,teraz też nie,poczekam cierpliwie i podziękuję temu bukmacherowi,kpina z klienta,totalna kpina ! Nie wpłacajcie do nich,to tyle ode mnie...
 
N 6

noname88xd

Użytkownik
odpuście sobie granie w tym syfie ???? szkoda nerwów i jeszcze trzeba prosić się o własne pieniądze ;] jest tyle porządnych buków ???? kiedyś może byli dobrzy ale teraz schodzą na psy !
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Bukmacher katastrofa,czekam na wypłatę 8 dni,mam tam konto jakies 4,5 lat,wypłacałem z 20 razy,tyle samo wpłacałem,nigdy o żadną weryfikację nie prosili,teraz też nie,poczekam cierpliwie i podziękuję temu bukmacherowi,kpina z klienta,totalna kpina ! Nie wpłacajcie do nich,to tyle ode mnie...
Pewnie chcą weryfikacji tylko nie poinformowali Cie o tym fakcie ???? . Tak było w moim przypadku.
 
C 0

cheateu

Użytkownik
Witam , zweryfikowalem adres i konto bankowe i pojawilo sie jeszcze weryfikacja moneybookers , musze to zweryfikowac zeby wyplacac? I jak zweryfikowac
 
C 0

canarinhos69

Użytkownik
Witam. Oni sa nie powaznie. W niedziele zlecilem wyplate,wczoraj zaczalem sie niecierpliwic co tak dlugo,oni mi pisali ze wszytsko ok,zapytalem czy moze przeslac jakies dokumenty,oni ze nie,nie trzeba. dzis pytam sie znow i oni ze juz mi wyslaja,ze dzis wysla ,zebym sie niecierpliwil. nagle wchodze na konto dzis wieczorem zeby sprawdzic czy wyslali a tu komunikat ze konto zostalo ograniczone. dodam ze juz od nich kila razy wyplacalem i nie bylo problemow;/. oni sobie jaja robia?
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
heh jak juz kazdy tak pisze to ja tez napisze ja mam ciekawszy przypadek ????
Konto od lat na betssonie wiele wyplat mniej wplat ????
ostatnio tez zlecilem czekam tydzien ok mysle poczekam....
Dzis si echce zalogowac na konto niema takiego uzytkownika do supportu ze nie istnieje taki uzytkownik mnie poinformowali ????
usuneli wogole cale konto piknie ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Gdzie możemy interweniować w tej sprawie?? Administracja czyta nasze posty??Nie można tego odpuścić,czy jest chociaż jedna osoba,która od nich wypłaciła normalnie z tego forum??:-|
 
C 0

canarinhos69

Użytkownik
Ja z nimi na czacie gadam,a oni ze to u nich noralne? ja do cholery ze 3 miesice temu wplacilem normalnie,wygralem i normalnie wyplacilem. a teraz mam konto ograniczone i nic nie moge robic? oni sa jacy nienormalni,dowiedzial sie ktos cos konkretnego?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja z nimi na czacie gadam,a oni ze to u nich noralne? ja do cholery ze 3 miesice temu wplacilem normalnie,wygralem i normalnie wyplacilem. a teraz mam konto ograniczone i nic nie moge robic? oni sa jacy nienormalni,dowiedzial sie ktos cos konkretnego?
Bez powodu Ci konto zablokowali??Jak to ograniczone??
 
C 0

canarinhos69

Użytkownik
Bez powodu Ci konto zablokowali??Jak to ograniczone??
zlecilem wyplate,czekalem trzy dni,to w koncu na czacie napisalem co tak dlugo,oni ze wszytsko ok ze tak to u nich trwa,ze wieczorem wysla,bo juz zablokowali mozliwosc anulowania wypalty,tak mi babka na czacie napisala.
wchodze pozniej na konto zeby sprawdzic czy poszlo,a tu komunikat konto zawieszone,tzn nic nie moge robic grac,wyplacac wplacac ani nic,jedyne to widze ile mam na koncie,moje dnae itp. napisalem wiece co to mam znaczyc dzis na chcacie,a oni ze to ich standardwoe dzialania i zebym wyslal dowod...a pytalem im sie na chcacie za nim chcialem wypaacic czy mam cos wyslac,bo juz slyszalem ze sa problemy u nich ostatnio. podkeslam na koniec,ze juz kila razy u nich wczesniej wyplacalem.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Canarinhos69 też tak miałem zawiesili mi konto itd... ale nic się nie bój zweryfikują konto jeśli posłałeś dokumenty. U mnie weryfikacja trwała jakieś 3 tygodnie. Tłumaczyli się tym że mają ostatnio bardzo dużo wypłat i dlatego to wszystko tak długo trwa. Skończyło się jednak dobrze ???? też się bałem bo pierwszy raz miałem coś takiego jak &quot;konto zawieszone&quot; ;) mogę życzyć tylko cierpliwości ????
Dodam że ja do Nich dzwoniłem pod koniec i rozmawiałem z jakąś miłą Panią, która powiedziała mi że postara się przyśpieszyć wypłatę z mojego konta i w ten sam dzień wieczorem dostałem kasę ;)
 
Do góry Bottom