>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bettilt - Bonus 500PLN, freebet, cashback i bilety na mecz Polska - Rumunia!

Status
Zamknięty.
K 0

kolackajj

Użytkownik
30 dni weryfikacji i na koniec blokada konta i ukradzione 5700 zł.
Jaki jest sens bukmachera Bettilt weryfikować konto którego wg nich nie da sie zweryfikowac?
Nadal czekam na odpowiedź na 2 pytanie.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
@kolackajj

Oficjalnie żaden buk tego ci nie przyzna, ale mają oni narzędzia do namierzania czy ktoś np. loguje się na 2 konta z tego samego komputera. Wiedzą nawet jakie masz bebechy w komputerze. To już dzisiaj standard, bo buki muszą się bronić przez wyłudzaczami bonusów.

Moim zdaniem, CHCIAŁES być sprytniejszy od buka, ale popełniłeś bład. Bardzo kosztowny w tym wypadku. Jedyne co ci zostało to wylewanie żali na forum.
 
K 0

kolackajj

Użytkownik
kanarek zapewniam, że konto zostało założone jedno, nie było żadnych nadużyć.
Bukmacher ma problem z wypłaceniem, ponieważ problemem jest płeć i wiek!
Problem tylko, że weryfikacja została przeprowadzona, a środki i tak ukradzione!
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Problem tylko, że weryfikacja została przeprowadzona, a środki i tak ukradzione!
Z tego co czytałem wyżej, to problemem były niespójne odpowiedzi właścicielki konta,motanie się w zeznaniach i brak wiedzy o własnym koncie. Nic dziwnego, że bukmacher miał wątpliwości. Dokładając do tego płeć i wiek, a także wiedzę, którą buk może pozyskać (a o czym wspomniałem powyżej) miał prawo zakwestionować twoją tożsamość.
Ja osobiście grywam tam już prawie 2 m-sc, na sporych stawkach i nie miałem dotychczas problemów. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.
 
K 0

kolackajj

Użytkownik
Widać, że masz coś wspólnego z bukmacherem bettilt, bo piszesz nieprawde.
Podczas rozmów telefonicznych nie było żadnego motania w zeznaniach (skąd takie błędne informacje?).
Odpowiedziałam na wszystkie pytania takie jak (pomijam dane identyfikacyjne bo to logoczne, że ich tym bardziej nie pomyliłam): kwota depozytu, metoda płatności, wzięty bonus, jakie były stawiane zakłady, jakie były wysyłane dokumenty, czy dowód był wysłany z dwóch czy jednej strony, jaka kolorystyka serwisu).
Zacznij czytać ze zrozumieniem, że już po 1 rozmowie konto powinno zostać zweryfikowane, ponieważ osoba (kobieta) z obsługi bettilt z którą rozmawiałam sama stwierdziła na koniec rozmowy, że to wszystko i dziękuję za rozmowę.
 
K 0

kolackajj

Użytkownik
Użytkowniku Bettilt.com.
Jak można mieć taki tupet i dalej kłamać.
Dlaczego twierdzisz, że rozmawialiśmy min. 4 razy skoro wszystkich rozmów były 3, w tym jedna przerwana?
Jak możesz kłamać, że podczas rozmów było wiele znaków zapytania skoro nie potrafisz napisać jakich niby znaków zapytania?
Jeden jedyny znak zapytania to chyba się mogliście przyczepić odnośnie głupiego pytania o kolorystyke serwisu, a na pewno nie mojego konta gracza!
Dlaczego nie napiszesz prawdy, ze odpowiedzialam na wszystkie pytania zwiazane z moim kontem gracza??
Na pewno nagrywacie wszystkie rozmowy, moglibyscie je udostepnic?
Były ich 3, a nie min. 4 tak jak kłamiesz.
 
C 0

cinek1234

Użytkownik
Czy ktokolwiek z użytkowników tego forum może potwierdzić, że po przeprowadzeniu dodatkowej / niestandardowej weryfikacji ( zdjęcie dowodu przy twarzy+rozmowa telefoniczna) otrzymał wygrane środki z Bettilt ?
Jest na tym forum taka osoba ?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wiekszosc pewnie nie musiala przechodzic dodatkowych weryfikacji, bo wyslanie dwoch dokumentow w zupelnosci wystarcza.
widocznie niektorzy sie polakomili na 500zl/euro, zalozyli konta na cala rodzine i teraz maja klopot.
 
B 0

bettilt.com

Użytkownik
Samodzielnie założyłam konto i własnoręcznie stawiałam zakłady. Dobrowolnie, nikt mnie do tego nie zmuszał, a to skąd czerpie wiedzę to przecież moja prywatna sprawa, może być to internet, a może być to wnuczek.
Czyli jednak wnuczek ;)

Podczas rozmów telefonicznych nie było żadnego motania w zeznaniach (skąd takie błędne informacje?).
jakie były stawiane zakłady, jakie były wysyłane dokumenty, czy dowód był wysłany z dwóch czy jednej strony, jaka kolorystyka serwisu).

No i tutaj (między innymi) niestety odpowiedziała Pani ;) błędnie.
 
K 0

kolackajj

Użytkownik
Użytkowniku bettilt.com skoncz te ironicznie usmieszki i naucz sie czytac ze zrozumieniem.
&quot;skąd czerpie wiedzę to przecież moja prywatna sprawa&quot;- czy to zdanie oznacza, ze konto zalozyl wnuczek?
Wiedze moge czerpac na wiele sposobow. To przestepstwo, albo zlamanie regulaminu czerpanie wiedzy od innych osob?
Poza tym po raz kolejny zadaje Ci pytanie:
Gdzie w regulaminie jest zapis,ze kobieta po przekroczeniu ustalonego wieku nie moze grac i wygrywac u bukmachera?
Jesli chodzi o kwestie pytania z dokumentami to nie odpowiedzialam blednie.
Pytanie o inne dokumenty padlo po tym czy wysylalam dwie strony czy jedna dowodu osobistego.
Zasugerowalam sie,ze chodzi o inny dokument tozsamosci o ktory prosza inni bukmacherzy.
Nie przesylalam do Was ani prawa jazdy, ani innego dokumentu, wiec odpowiedzialam poprawnie.
Kolejna sprawa ktora nie daje mi spokoju.
Napisaliscie w emailu, ze mozecie odblokowac mi konto na chwile abym mogla wyplacic depozyt 1000 zl.
U innych bukmacherow (wlasnie przejrzalam watek bukmachera bet-at-home) jesli ktos lamie regulamin, albo nie przechodzi weryfikacji to jego konto jest blokowane i wszystkie srodki blokowane.
Skoro wg Was zlamalam regulamin i blokujecie mi konto to co ma znaczyc oddanie mi tego tysiaca zlotych?
To jakas forma rekompensaty? Myslicie sobie: &quot;wiemy, ze powinnismy zweryfikowac konto, ale zabierzemy srodki, a wyplacimy tylko depozyt&quot;.
Byc moze osoba, ktora wyludza od Was bonusy i lamie regulamin połasiłaby się na to, ale ja nie zamierzam.
Nie zlamalam regulaminu, bylam meczona weryfikacja i bede walczyla o odzyskanie WSZYSTKICH środków (5700 zł).
Zreszta sprawa jest otwarta skoro otrzymalam wczoraj od Was emaila takiej tresci:

&quot;
Pani sprawa jest aktualnie rozstrzygana przez Kahnawake Gaming Commission. Poinformujemy Panią o decyzji komisji jak tylko ją otrzymamy.
W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Bettilt
&quot;
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Pani sprawa jest aktualnie rozstrzygana przez Kahnawake Gaming Commission. Poinformujemy Panią o decyzji komisji jak tylko ją otrzymamy.:grin::grin::grin:A komisja należy do nas i tak Pani nic nie dostanie ????
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ja tylko tu dodam ,że były opinie że Betano współpracuje ze Skrill lub bukmacher może widzieć bebechy Twojego kompa. W mojej przygodzie z bukmacherką się to nie potwierdziło.
A co to tej sytuacji z Bettilt to sposób wypowiedzi autora problemu , wogóle nie pasuje do rysopisu 60 letniej kobiety. To tylko moje odczucie ????
Niestety kobiety są prześwietlane maxymalnie i szuka się guza. Nie są to prawa godne człowieka i zasady równości idą na bok. Niemniej jednak chyba każdy bukmacher by dzwonił z weryfikacją do 60letniej kobiety ,biorącej bonus i na dodatek wygrywającej.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Po raz kolejny chciałem zapytać co z tym freebetem i cashbackiem na skrill?
Minęło już dobrych parę tygodni odkąd spełniłem warunki i wysłałem maila,a na privie na odpowiedz się nie doczekałem.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jakos wytrzymalem kilka dni tej łzawej historii. Naprawde wzruszylem sie nia niesamowicie ale juz chyba czas by ja skonczyc. Ma Pani ok 60 lat , super wiadomosci sportowe wiec proponuje wpalcic 200 PLN lub wiecej do kolejnych bukmacherow i spokojnie wygrac 10 000 - 20 000. Ligi sie koncza wiec jest dobry czas na to
Wnuczek,chomik i inne takie trzeba umiec uzywac a jak sie nie potrafi to trzeba sie z tym liczyc
Przykro mi ale w weekend nie mam ochoty czytac kolejnej czesci tej telenoweli
I to na tyle. Kolejne odcinki na TV Puls
Bettilt jest calkiem niezlym bukmacherem i nikt kto nie kombinuje nie powinien miec z nimi problemow
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Oczywiście nie nalegam i nie namawiam, ale mogę jedynie zapewnić, że pozwalamy klientom grać, praktycznie nie ma limitów na stawki. Gramy fair - i tego samego oczekujemy od klientów.
Trzeba spróbować gry u Was . Tylko marże na siatkówce często o wiele większe jak unibet i inni.
Różnica sporo na minus u Was , choč jeśli to co Pan mówi o limitach jest prawdą to byłoby super.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
witam, czy jesli chce brac udzial jedynie w konkursie o bilety to musze wysylac maila? I kiedy bedzie ten konkurs w ktory do wygrania sa bilety?
 
I 0

iskar

Użytkownik
&quot;Dla Zakładów Sportowych: Po aktywacji bonusu, bonus jak podlegają 10 krotnemu obrotowi, po kursie 2.0 lub wyższym, zanim kwota bonusu będzie możliwa do wypłaty. Masz 30 dni na spełnienie warunków obrotu bonusem.&quot;
Z regulaminu, wcześniej ktoś pisał że minimalny kurs to 1,5. Coś się zmieniło? Czy gdzieś, źle spojrzałem.
Pozdrawiam
 
M 78

michal89216

Użytkownik
&quot;Dla Zakładów Sportowych: Po aktywacji bonusu, bonus jak podlegają 10 krotnemu obrotowi, po kursie 2.0 lub wyższym, zanim kwota bonusu będzie możliwa do wypłaty. Masz 30 dni na spełnienie warunków obrotu bonusem.&quot;

Z regulaminu, wcześniej ktoś pisał że minimalny kurs to 1,5. Coś się zmieniło? Czy gdzieś, źle spojrzałem.
Pozdrawiam
Aktualnie jest 2.0.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marci-Odra &gt; co z konkursem o bilety?
Prawdopodobnie będzie rekompensata w postaci gotówki, ponieważ nasze źródło nie otrzymało biletów na to spotkanie. Jak nie znajdziemy innego źródła to wówczas zrobimy losowanie z gotówką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom