>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Oberhof 03.01-06.01

Status
Zamknięty.
T 1,9K

telich

Użytkownik
też zastanawiam się nad tym typem, zwłaszcza że Ukraińcy w sztafecie w Oberhofie biegowo w ostatnich latach spisywali się przyzwoicie...
Norwegia powinna dziś wygrać, jakoś nie widzę tego by ktoś mógł im zagrozić, drugie miejsce rezerwuje dla Ruskich, a Niemcy pomimo osłabień powinni powalczyć o to trzecie miejsce na pudle. Jakoś nie wierzę w pozostałe sztafety by mogły powalczyć o podium, Austriacy chyba czwarci w kolejności, Francuzi nie powinni w takim składzie wyżej niż na 5 miejscu się uplasować.
Ja naprawde apeluje o rozwage do Ukraincow i zeby 3 rok z rzedu nie robili jaj na strzelnicy, sezon 2010/11 Bilanienko 3 karne w stojce :? sezon 2011/12 Pryma 4 karne lezac ????, powinni byc spokojnie przed Czechami, bo oni maja na 3 i 4 zmianie dwoch kosmitow :razz:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Francja w takim składzie, gdzie tylko na pierwszej i ostatniej zmianie są mocni zawodnicy, więc dla mnie nawet ich dziś Szwedzi mogą wyprzedzić.
Nie masz wiary w Simona Fourcade i Desthieux ;) Może i nie ta klasa co Martę, ale... czy aby nie są lepsi od Arvidssona i Erikssona? No ale zobaczymy, wszystko może się zdarzyć ????
To TBM wychodziło by Norwegia -Rosja typ 1 po kursie 1.94 .
Całkiem realne. Ja nie mam wiary w Rosjan. Mają mocy skład indywidualnie, ale w drużynie coś im nie wychodzi... Póki co Shipulin i Malyshko pewniacy do sztafety. Zobaczymy co pokaże Volkov i Garanichev. Dla mnie jednak typy z Norwegią i Rosją no bet.
L&#39;Abbe Lund zdaje się, że trochę okrzepł i już takich cudów nie wyprawia ;P Bardziej martwiłbym się o tego Bjoentegarda. ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ja naprawde apeluje o rozwage do Ukraincow i zeby 3 rok z rzedu nie robili jaj na strzelnicy, sezon 2010/11 Bilanienko 3 karne w stojce :? sezon 2011/12 Pryma 4 karne lezac ????, powinni byc spokojnie przed Czechami, bo oni maja na 3 i 4 zmianie dwoch kosmitow :razz:
to jesteś za tym typem czy przeciw bo nic z Twojego postu nie zrozumiałem...
&quot;apeluję o rozwagę ale powinni być spokojnie przed Czechami&quot;
:cool:
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
to jesteś za tym typem czy przeciw bo nic z Twojego postu nie zrozumiałem...
&quot;apeluję o rozwagę ale powinni być spokojnie przed Czechami&quot;
:cool:
jak widzisz kolego w mojej pierwszej mysli odnioslem sie do przeszlosci, do tego, z jakimi problemami przez 2 lata z rzedu borykali sie Ukraincy na strzelnicy w Oberhofie i wyrazilem swoja nadzieje na to, ze 3 rok z rzedu to sie nie powtorzy, potem napisalem swoja 2 mysl i odnioslem sie do tego co jest tu i teraz, czyli to ze z dwoma kosmitami, jak to ujalem, Czesi nie maja co szukac z majacym najsliniejszy sklad Ukraincami, nastepnym razem nie sklejaj dwoch zdan w jedno i staraj sie wyciagac wnioski i czytac ze zrozumienem :razz:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Rosja - Francja 1,32 ✅
Niemcy - Szwecja 1,3 ✅
1,72 @ totomix póki nie biorą podatku


Niemcy z czy bez Birnbachera mają i tak bardzo wyrównaną młodą sztafetę, gdzie o dziwo najbardziej obawiam się Peiffera, cała czwórka jest na poziomie dwóch &#39;gwiazd&#39; Szwedów a pozostała dwójka to bardzo niski poziom, każdy z nich minimum minute potraci.
Panowie z Rosji muszą zmazywać plamę po człapiących kobitkach, tutaj mamy zarówno dobrze strzelających jak i biegających biathlonistów. We Francji Beuf w miare pewny, Beatrix solidny nic po za tym, Simon wielka niewiadoma choć rzadko i tak błyszczał i został młody Desthieux który dość przyzwoicie się prezentuje ale to jest bodajze jego debiut w dorosłej sztafecie a i jego strzelanie pozostawia trochę do życzenia.
 
M 63

mejor

Użytkownik
Wobec takich składów czołowych ekip jaki dzisiaj obserwujemy ciekawym typem wydaje się być wygrana Austrii kurs 9 (Unibet). Skład może na kolana nie powala, ale w stosunku do innych i tak wygląda bardzo solidnie: Eder (12 w klasyfikacji generalnej), Eberhard (31), Pinter (9) oraz Landertinger (14). W Hochfilzen zajęli miejsce 4, ale z pierwszych 8 sztafet mieli najgorsze strzelanie, więc jak nie zawalą sprawy na strzelnicy to powinni się liczyć w walce o zwycięstwo.
Ponadto Oberhof jakoś sprzyja niespodziankom. Dość powiedzieć, że przed rokiem sztafetę wygrali tu Włosi. Reasumując po takim kursie warto zaryzykować.
 
F 24

faulik

Użytkownik
Szypulin wygral sztafete Ruskim, odrobil 30 s po 2 strzelaniu w samym biegu. Ten 3 Norweg jest bardzo slaby. o Svendsenie sie nie wypowiadam
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Szypulin wygral sztafete Ruskim, odrobil 30 s po 2 strzelaniu w samym biegu. Ten 3 Norweg jest bardzo slaby. o Svendsenie sie nie wypowiadam
No własnie to trzeba powiedzieć, że Svendsen dziś wszystko zepsuł. Od takiego zawodnika nie tylko się oczekuje, ale też wymaga, żeby w takich sytuacjach zrobił swoje. Wbiegał na strzelnicę na ostatnie strzelanie z przewagą około jak dobrze pamiętam 15 sekund. Zwalił strzelanie i nie dogonił już Malyshki.
Ja bym pochwalił z pewnością Króla Ole, który świetnie pobiegł jak za dawnych dobrych czasów. Widać, że forma przed Mistrzostwami jest coraz lepsza. Drugi w biegu u Niemców, czyli Erik Lesser pokazał, że jest już pewną opcją w swojej kadrze. Świetny bieg, ale co ważniejsze na strzelnicy bez pudła. Brawo !
Najwięksi przegrani, to chyba oprócz EHS Francuzi. Ja spodziewałem się słabego biegu, no ale bez przesady, żeby takie zespoły jak Bułgaria czy Białoruś były przed Trójkolorowymi, z pewnością mają o czym myśleć.
Jutro dwa sprinty z tego co sprawdzałem ma trochę wiać, więc będzie znowu ciekawie. Wieczorem wrzucę co ja gram jak oczywiście znajdę coś w miarę pewnego ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie masz wiary w Simona Fourcade i Desthieux Może i nie ta klasa co Martę, ale... czy aby nie są lepsi od Arvidssona i Erikssona? No ale zobaczymy, wszystko może się zdarzyć
No i Simon... ech. Cieniutko. Ale i tak wszystko posypał Beatrix na pierwszej zmianie. Zaczął z &quot;wysokiego C&quot; ;)
Jutro sprinty... Kursy z Unibet
Faworytki startują w pierwszej grupie.

Tora Berger - Olga Zaicewa
| 1 - 1,45
Tora Berger jest królową sprintu w tym sezonie i być może tak pozostanie do końca zmagań. Zaicewa zatraciła gdzieś formę biegową, albo tylko tak mi się wydaje? W każdym razie... mnie nie przekonuje.

Daria Domracheva - Miriam Gossne
r | 1 - 1,55 (w STS na Darię 1,85)
Daria i Miriam, dwie świetne biegaczki, ale na strzelnicy pewniejsza Bialorusinka. Gossner zwłaszcza w pozycji stojącej nie potrafi uregulować celownika.

Olena Pidrushna - Anais Bescond
| 1 - 1,80
Pidrushna pewna siebie, bardzo dobre wyniki w tym sezonie i w sztafecie potwierdziła świetną dyspozycję. Bescond brakuje regularności.
Magdalena Gwizdoń - Teja Gregorin | 1 - 1,80
Magda Gwizdoń w sprintach wspaniale! Gdy przychodzi rywalizować ramię w ramię z rywalkami jest już gorzej, ale ta konkurencja jest dla niej i znów widzę miejsce w top10!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja na dzisiaj wszystko z oferty Tobet:

Tora Berger - Synnoeve Solemdal 1 1,37 ✅

Kurs nie powala jednak żeby dołożyć do dubla to już mi pasuje i go pobieram. Tora w sztafecie bardzo dobrze na strzelnicy tylko raz dobierała i strzelała bardzo pewnie,Solemdal aż 4 razy musiała dobierać.Biegowo obie podobnie chociaż zastanawiam się czy Tora ostatnia rundę pobiegła na maksa,wiedziała że traci ponad 20s więc tak sobie myślę że na koniec trochę odpuściła.Dzisiaj Tora będzie walczyć na maksa i jeśli wiatr nie będzie za bardzo przeszkadzał na strzelnicy to będzie dobrze.

Miriam Gössner - Kaisa Mäkäräinen 1 1,55 ✅

Obie panie lubią sobie popudłować na strzelnicy chociaż w ostatnim czasie jedna jak i druga trochę lepiej się spisują w tym elemencie. Biegowo młoda Niemka jest w stanie przegonić Kasię i to nawet jak by miała pudło więcej.Miriam pomimo 2 karnych rund w sztafecie miała naprawdę bardzo dobry wynik biegu co pokazuje w jakiej jest świetnej formie. Jeśli dziś nie zaliczy wpadki w postaci 4-5 pudeł na strzelnicy to spokojnie jest w stanie pokonać Finke.

Valj Semerenko - Vita Semerenko 2 1,62 ✅

Siostry Semerenko prezentują dobrą formę biegową i do tego zaczęły na strzelnicy spisywać się dobrze! Vita pewniejsza na strzelnicy natomiast biegowo obie podobnie.Gram na tą która lepiej strzela.

Olga Zaitseva - Olga Vilukhina 1 1,60 ✅

Zaitseva na przestrzeni całego sezonu słabsza od koleżanki z reprezentacji jednak w sztafecie spisała się bardzo dobrze i na strzelnicy i w biegu!2 razy dobierała natomiast Vilukhina 2 karne rundy zaliczyła,w samym biegu straciła ok 30s więc bardzo dużo,może następuje odrodzenie Zaitsevy?? Dzisiaj jak zaufam.

Na mężczyzn przyjdzie czas poźniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z mężczyzn wybrałem takie 2 pary z Tobet jednak narazie ich nie gram.

Simon Schempp - Eric Lesser 2 1,85 Lesser lepszy o 2s.:cool:✅

Wczoraj Lesser pokazał klase strzelanie bezbłędne i czas dobry,Schempp karna runda i wolniejszy od kolegi o 50s więc sporo. Tylko czy ten Lesser dzisiaj też tak wystrzeli na strzelnicy...Narazie czekam,zobacze jaka pogoda podczas sprintu kobiet i wtedy ewentualnie zagram.

Emil Hegle Svendsen - Ole Einar Bjørndalen 2 2,40 na strzelnicy po 1 pudle w biegu stracił Ole 20s⛔

Wczoraj Ole pokazał klase!Jak za dawnych starych lat biegowo świetnie i na strzelnicy bezbłednie i bardzo szybko!Biegowo ze Svendsenem wyglądają podobnie no ale właśnie ta strzelnica i stójka Svendsena daje mi tu do myślenia czy czasami nie warto pograć na Ole który wczoraj naprawdę zrobił wrażenie na mnie.
Tak jak wcześniej pisałem zobacze pogode podczas biegu kobiet i wtedy zadecyduje czy zagram czy też nie.
Pozdrawiam.

Ps. Koledzy z działu a co Wy sadzicie o tych typach moze jakaś dyskusja się wywiąże??
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
O.E.B - Landertinger 1 za 1,40 Milenium ✅

Wczoraj stary mistrz pokazał klasę. Do dubla w sam raz. Austriak wiadomo bardzo nierówny na strzelnicy, aczkolwiek odpalić może. Jeżeli Norweg pobiegnie to co wczoraj, pudło w jego zasięgu, w zasięgu Dominika już niekoniecznie.

Solemdal - Pidrushna 2 za 2,00 w Milenium ✅

Jeżeli ma wiać, to norweżka będzie w poważnych tarapatach. Dwa pudła więcej od Ukrainki ma bankowo, a w mojej ocenie to wystarczy. Ukrainka w świetnej formie, powinna dziś być wysoko.

Pałka - Gwizdoń - Nowakowska - win Pałka za 2,30 w Milenium ✅

Kiedyś już to grałem i weszło luźno. Na strzelnicy mimo wszystko przepaść na korzyść Kryśki, Weronika po chorobie, więc nie widzę jej w tej rywalizacji, a na wiatrach Madzia strzela Panu Bogu w okno - value !

Svendsen - Fak 2 za 2,37 w efortuna ⛔

Czemu się pytam ?? Fak jest w gazie, a wczoraj pokazał, ze formę utrzymał. Norweg zawalił sztafetę i będzie się chciał na maxa poprawić, a On pod presją jest powiedzmy... średni. Jedna runda więcej i Fak spokojnie to wygra. Po takim kursie - wchodzę.
✅ 17j - dobry dzień.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Miriam Gössner - Kaisa Mäkäräinen 1 ( kurs 1,65) betsafe ✅
Miriam pokazała we wczorajszej sztafecie jak mocno biegowa jest w tych fatalnych warunkach,deszcz i dodatnia temperatura a ona szalała.
Moim zdaniem odrobić do Kasi może nawet 2 runde karne a jak wiemy obie nie są święte w strzelaniu.
Pałka-Nowakowska typ 1 ( kurs 1,40) STS ✅
Krysia dobrze się zaprezentowała w sztefecie,miała bardzo dobry bieg natomiast Nowakowska fatalnie na strzelnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tbm 642

tbm

Forum VIP
przepraszam za spam, ale dość istotne pytanie... młodszy Fourcade dzisiaj biegnie?
Poza nim warto dodać, ze na starcie sprintu staną Birnbacher, który odpuścił sztafetę. Czy też dawno nie widziany na biathlonowych trasach Tarjei Boe.
Z oferty efortuna zauważyłem kilka ciekawych typów:
Fak - Eder 1 - 1,35
Fak w sztafecie utwierdził mnie w przekonaniu, że jest bardzo dobrym zawodnikiem i powinien potwierdzić to w sprincie. Eder? Maszynka do szybkiego strzelania, ale ostatnio z celnością gorzej, a i z biegiem kiepsko...
Lindstrom - Leguellec 1 - 1,50
Świetny początek sezonu Kanadyjczyka, ale im dalej w las tym trochę gorzej... Lindstrom ustabilizował formę na przełomie pierwszej i drugiej dziesiątki.
Malyshko - Moravec 1 - 1,47
Coś nie mam wiary w tych Czechów. Fakt, mają mistrzostwa u siebie w Nove Mesto, ale aż taka eksplozja formy? Malyshko jest lepszym biegaczem i poza biegiem pościgowym w Pokljuce, gdzie Moravec pobiegł nadzwyczajnie to Rosjanin zawsze spokojnie ew karną rundę w biegu do niego był w stanie nadrobić.
Peiffer - Slesingr 1 - 1,65
Kiepski sezon Arniego, ale Oberhof to jego miejsce, tutaj czuje się wspaniale i uważam, że odżył po dobrym starcie w sztafecie. Typ znów przeciwko Czechowi. Może się to zemścić, ale... wierzę w Peiffera ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Miałem dziś nie grać biathlonu ale po zajrzeniu do oferty STS jednak sie zdecyduje
Henkel - Gwizdoń 1 1.35
Nie dość że Henkel lepiej biega od Polki to jeszcze pewniej strzela. W biegach sprinterskich Henkel kreciła się koło czołówki. Myślę że z Gwizdoń wygra na luzie. Wczoraj Magda troche pudłowała na strzelnicy.
Berger - Solemdal 1 1.35
Tora jest w tym roku królową sprintu, szybko strzela i co ważne celnie. Obie biegowo podobnie, ale Solemdal lubi popudłować na strzelnicy. Tora powinna być wyżej bez problemów

Ustyugov - Slesingr 1 1.40

W Ostersund: Rosjanin 11 miejsce, 2 pudła, Czech 41, 3 pudła
Hochfilzen: Rosjanin 5m, 0 pudel, Czech 19m, 2 pudła
Pokljuka: 7m, 0 pudeł - 18m, 2 pudła
Berger + Henkel + Ustyugov STS 4/10
Berger + Henkel STS 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 33

green-black

Użytkownik
OEB - Boe T. 1.55 (totolotek) 10 - 25 ✅
Ole dobrze spisał się w sztafecie, Boe dopiero wraca po długiej przerwie i nie wróżę mu dzisiaj sukcesu. Magia nazwiska działa, ale myślę, że trochę bukmacher przeszacował szanse Tarjei, bo dla niego sam start to już jest sukces. OEB powinien się zakręcić koło &#39;10&#39;.
Zastanawiam się jeszcze nad parą Svendsen - Fourcade... Martin jest na liście startowej, jeśli rzeczywiście miał kontuzję to dzisiaj biegowo nie będzie zbyt mocny, jeśli oczywiście wystartuje. Svendsen zawalił sztafetę, ale i tak miał najlepszy wynik na swojej zmianie, A kurs 1.6 całkiem przyzwoicie wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom