>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi. Kursy na parę fajnych typów pospadały, z tego co zostało:
Jacobsen - Lehteenmaki 2 1.50 ✅
Ishida - Weng 1 1.45 ✅
betsafe
Japonkę opisali chłopaki wyżej. Jeden z najlepszych klasyków w &quot;peletonie&quot;.
Jacobsen nie do końca zdrowa w przygotowaniach do TdS, do tego jej wyniki klasykiem w tym roku są strasznie chimeryczne, Finka powinna ukończyć jutro w czubie podobnie jak przed rokiem.
Kusi mnie dorzucić wygraną Maritdynamit. Dzisiaj minimalna przegrana przez słaby zjazd, podrażniona Bjoergen będzie chciała rewanżu? Będą biegły razem, z tym, że to Norweżka powinna się wieźć za plecami Justyny i czekać na sprint. Ale tu też kursy spadły, że aż smutno, więc pass.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 44

stal

Użytkownik
Jeżeli ktoś decyduje się grać na Lehteenmaki w parze z Jacobsen to w Expekt mamy 1.65.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 220

andrzej78

Użytkownik
Myślę że zamiast Johaug-Sarinen 1 po małym kursie lepiej już zaryzykować Tereske top3 po zdecydowanie większym. Jak już ma pokonać finke to raczej podium też załapie. Tak myślę
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
widzę ze wszyscy dziś sie podniecają biegiem kobiet a jest również bieg męski w którym tez jest kilka fajnych pojedynków dla mnie numer jeden to
Rønning-Jauhojärvi typ:1 kurs:1,60 ✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Myślę że zamiast Johaug-Sarinen 1 po małym kursie lepiej już zaryzykować Tereske top3 po zdecydowanie większym. Jak już ma pokonać finke to raczej podium też załapie. Tak myślę
dokładnie ;). dlatego tak wlasnie zrobilem i polecam
Johaug top 3 unibet 1,85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Jean Marc Gaillard - Giorgio Di Centa 1,42 tobet ⛔


Miałem wczoraj po 1,55 ale postanowiłem się jeszcze przespać z tym typem i dzisiaj rano już znaczny spadek.

Pobieram jednak do AKO.

Gaillard lepszy od Di Centa w Rogla (o 16 sek.) oraz w Kuusamo (o 52 sek).
Generalnie forma Francuza bardzo stabilna, czego nie można w tym sezonie powiedzieć o Włochu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
świetna robota Panowie ????
mam podobne zdanie, przed przeczytaniem tematu zagrałem już w ziemniaku Lehteenmaki - Jacobsen 1 1.57 i Cologna - Vylegzhanin 1 1.25 (wczoraj prawie by wszedł piękny kurs na win Szwajcara :/ ) .
puściłem jeszcze tripelek w betsafe:
Ishida - Wang 1
Lehteenmaki - Jacobsen 1
Roponen - Sarasoja 1
Nie powinno być w tych parach niespodzianek, z typów wyżej podanych obawiam się tylko trochę o to trzecie miejsce Johaug, ale jak już grać to lepiej top3 po 1.85 niż 1.45 z Saarinen, bo jeśli na tym podium miało by jej zabraknąć to z kim mogła by przegrać jak nie z Finką.
 
G 0

grzes891

Użytkownik
Mozecie powiedziec ze sie czepiam, mozecie tez mowic ze sie nie znam ale ja bym tej Lahteenmanki tak nie faworyzowal. Np. w Rogli strata do Jacobsen okolo 9s. Z moich obserwacji wynika ze Finka radzi sobie duzo lepiej w dowolnym ale w klasyku moim zdaniem nie ma zadnych szans z Sarinen a po cichu wydaje mi sie ze jezeli Jacobsen nie miala jakiegos zapalenia pluc to napewno powalczy o pierwsza 8.
Oczywiscie wszystkim zycze szczescia a powyzszy opis jest tylko zbiorem moich spostrzezen.
pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik

Oferta z Expekt
Już jutro 3 etap Tour de Ski w Oberhof. Po 2 zwycięstwach Kowalczyk czas na sprint techniką klasyczną na dystansie 1.2 km. W parze H2H Bjergen - Justyna zdaniem bukmacherów większe szanse ma Marit.
Jakie są Wasze typy na jutrzejsze zawody?
 
dig 106

dig

Użytkownik
Jakie są Wasze typy na jutrzejsze zawody?
Bardzo prosty. I nawet kursu pojąć nie mogę. K.Randall - Top 3 @ 2.56 @ Tobet.
No panowie ... może nie interesuje się biegami tak jak piłką no ale ... Randall to chyba mistrzyni sprintów. A biorąc pod uwagę słabszą troszkę formę Astmy, można nawet pokusić się o zwycięstwo amerykanki @ 12.0 Co do - właśnie zwycięstwa myślę że o nie biły będą się tylko i wyłącznie Randala i Astma. No bo jak że by mogło być inaczej ? Johaug i Kowalczyk w sprintach &#39;&#39;słabe&#39;&#39;. Polaka otwarcie w wywiadzie powiedziała że zadowolona będzie ( nawet bardzo ) z miejsca w Top 5. Dla mnie to duża promocja.
Kikkan Randall @ Top 3 @ 2.65 @ Tobet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bardzo prosty. I nawet kursu pojąć nie mogę. K.Randall - Top 3 @ 2.56 @ Tobet. No panowie ... może nie interesuje się biegami tak jak piłką no ale ... Randall to chyba mistrzyni sprintów. A biorąc pod uwagę słabszą troszkę formę Astmy, można nawet pokusić się o zwycięstwo amerykanki @ 12.0 Co do - właśnie zwycięstwa myślę że o nie biły będą się tylko i wyłącznie Randala i Astma. No bo jak że by mogło być inaczej ? Johaug i Kowalczyk w sprintach &#39;&#39;słabe&#39;&#39;. Polaka otwarcie w wywiadzie powiedziała że zadowolona będzie ( nawet bardzo ) z miejsca w Top 5. Dla mnie to duża promocja. Kikkan Randall @ Top 3 @ 2.65 @ Tobet
sprint dowolony w ktorym Randall jest mistrzynia to zupełnie co innego niz sprint klasykiem ktory odbedzie sie jutro...

Haag-Weng 1,75 betsafe
Zaczne od tego ze Weng z choroba, w swieta jeszcze lezala w lozku, w prologu upadek i slabiutki wynik dzisiaj. W Kuusamo Norwezka byla dopiero 60 w sprincie klasykiem natomiast Haag 33 z przewaga 6 sekund co w sprincie jest bardzo duza roznica... Szwedka mistrzynia w sprincie nie jest ale zdecydowanie przewyzsza umiejetnosciami i potencjalem Weng.
Rok temu :
Sztokholm
Haag - 7 miejsce kwale, 21 w finalowych
Weng - 26 kwale i 28 w finalowych
W Falun na 2,5 C co mozna nazwac dluzszym sprintem Haag byla 4 a Weng 28.
Dodam jeszcze ze w Keuruu gdzie startowaly anonimowe zawodniczki Weng zajela 9 miejsce co nie jest powodem do dumy.. Kurs zdecydowanie zacheca i warto go pobrac, niekoniecznie za wieksze pieniadze ale value widac od razu.

Johaug-Smutna 1,85 betsafe
Tutaj buki chyba daly lekka podpuche dla &quot;niedzielnych typerow&quot; ktorzy patrza na nazwiska. Johaug w sprintach jest dramatycznie slaba, niby cos w tym roku sie poprawilo ale bez przesady.. W Kuusamo w kwalach byla 29 i ledwo sie zakwalifikowala by potem zajac swietne 8 miejsce ktore bylo najlepszym wynikiem w jej calej karierze. Smutna rowniez slabo w kwalach - 27 miejsce i 7 miejsce w finalowych. To jeszcze nie pokazuje takiej roznicy miedzy nimi bo jak pisalem Tereska pobiegla zyciowke. W Sztokholmie rok temu Smutna 4 w kwalach i 26 w finalach a Johaug co normalne nie zakwalifikowala sie do 30. Rok temu w Oberstorfie na tej samej trasie Smutna byla 12 w kwalach i 14 w finalowych a Norwezka 15 w kwalach i 21 w finalowych. Dodajac do tego ze Johaug jest strasznie zmeczona dzisiejszym biegiem a Smutna raczej biegla luzno nie walczac o nic i majac w glowie ze sprint klasykiem to jeden z biegow w ktorych ma szanse zaistniec twierdze iz kurs jest bardzo zawyzony na Austriaczke.
 
dig 106

dig

Użytkownik
sprint dowolony w ktorym Randall jest mistrzynia to zupełnie co innego niz sprint klasykiem ktory odbedzie sie jutro...
Ale chyba w tym sezonie mieliśmy sprint techniką klasyczną ? Wtedy Randall zajęła 4 miejsca ( Wygrała Astma, druga była bodajże Skofterund ) Mam rację ? Czy może się mylę ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale chyba w tym sezonie mieliśmy sprint techniką klasyczną ? Wtedy Randall zajęła 4 miejsca ( Wygrała Astma, druga była bodajże Skofterund ) Mam rację ? Czy może się mylę ?
Zauwaz ze w Kuusamo bylo duzo roznych dziwnych wynikow i nawet Johaug zajela 8 miejsce.. nie twierdze ze typ jest zly ale value w tym nie widze...

jeszcze naszla mnie wena na dubelek bo nie lubie grac solo niskich kursow a w dublu wyglada to fajnie :
Kristoffersen-Steira 1,40
Saarinen-Jacobsen 1,50
ako 2,10
betsafe
Kristoffersen zdecydowanie rozczarowanie dzisiaj i trzeba zaczac nadrabiac nad rywalkami zeby nie uciekly. Sprinterka wybitna nie jest ale kreci sie gdzies w 30. Natomiast Steira i sprint to dwa rozne bieguny. Jest to zawodniczka z czolowki ktora nienawidzi sprintow i ma najgorsze wyniki z tych liczacych sie w biegach na dystansach. W Kuusamo Marthe byla 46 ale Steira jeszcze gorsza po 65 ze strata ponad 4 sekund. W Sztokholmie w klasyku w zeszlym sezonie Kristoffersen 29 a Steira co normalne nie przeszla kwali i zajela 45 miejsce. Marthe zdecydowanie nie czuje sie dobrze w klasyku bo w sprintach dowolnym osiaga bardzo dobre rezultaty. Steira obojetnie w jakim stylu w sprintach nie przechodzi nawet do 30. Dziwna para gdzie zwyciezczynia moze byc tylko jedna i nie wiem dlaczego betsafe wystawil taka pare,,
Saarinen ulubiona technika to klasyk. Sprinterka jest zadowalajaca i rowna wiec licze na dobry wystep jutro. O Jacobsen w tym sezonie pisalem wiele : bez formy, tragicznie rozpoczety sezon, choroba podczas swiat i slabe wyniki w Tour de Ski w Oberhofie. W Kuusamo Finka byla 18 a Jacobsen 74 !!, W porpzednim sezonie Norwezka miala swietne wyniki w sprincie C - Lahti 2 i Sztokholm 14 ale to kompletnie inna zawodniczka niz teraz ( Saarinen dla porownania Lahti 9 i Sztokhol 8 ). Rok temu na tej trasie Finka 2 w kwalach i 6 w finale i Jacobsen 5 w kwalach i 3 w finale. Roznica jest kolosalna jesli chodzi o forme a rok temu Jacobsen ja miala i wtedy mogla rywalizowac z Finka, na ta chwile jest po chorobie z tragiczna dyspozycja wiec z Saarinen szans nie ma..
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Moje typy na sprinty:
3 propozycje u kobiet, 1 u mężczyzn

Marit Bjorgen - Justyna Kowalczyk 1@ 1,50 Tobet - Astma, choć chyba w dużo słabszej formie niż na początku sezonu to mimo wszystko lepsza sprinterka niż Justysia, według mnie Norweżka wygra dzisiejszy sprint.

Natalia Matveeva - Katja Visnar 1 @ 1,60 Tobet - Rosjanka dobra w tym sezonie w sprintach, także wczoraj przesunęła się z 50 pozycji na 34, a ze Słowenką nie wiem co się stało, zajęła ostatnie miejsce , może nawet jutro nie wystartować, ale póki co gram na Natalie, najwyżej będzie zwrot.

Katerina Smutna - Julia Ivanova 1 @ 1,85 Tobet - to przyznam dość ryzykowny typ. Obie zawodniczki wczoraj zanotowały duże awanse. Lepsza była Rosjanka, ale w sprincie więcej szans daje Austriaczce. W jedynym sprincie klasykiem w tym sezonie, na początku w Kuusamo Smutna 7, Ivanova 24. Dlatego za małą stawkę gram Katerine.

I typ u mężczyzn, gdzie o wiele trudniej coś wytypować , bardziej wyrównana stawka:

Ola Vigen Hattestad - Nikita Kriukov 2 @ 1,85 Tobet - Obaj specjaliści o sprintów klasykiem. W jedynych jak wspominałem sprintach tym stylem w Kuusamo Rosjanin 2 , Norweg 20. Wczoraj także lepszy Kriukov, z 79 na 61, Ola Vigen z 46 na 68. W lepszej formie wydaje się być Rosjanin
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Natalia Matveeva - Katja Visnar 1 @ 1,60 Tobet - Rosjanka dobra w tym sezonie w sprintach, także wczoraj przesunęła się z 50 pozycji na 34, a ze Słowenką nie wiem co się stało, zajęła ostatnie miejsce , może nawet jutro nie wystartować, ale póki co gram na Natalie, najwyżej będzie zwrot.
sory ze tak sie czepiam najpierw kolegi a teraz ciebie ale co maja wyniki z dzisiejszego 10km do jutrzjeszego sprintu... ? to sa kompletnie dwa rozne dystanse i porownywanie ich nie ma najmniejszego sensu.. typow nie neguje, sam sie zastanawiam co zagrac z tobetu po przesledzeniu oferty z betsafe ;)
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
fakt masz racje że niewiele dają, bardziej chodziło mi o styl, wiesz może dlaczego Visnar tak fatalnie, może szykowała się na dzisiaj i odpuściła? Ale Rosjanka i tak dla mnie jest faworytką tej pary, choć oczywiście Visnar to także świetna sprinterka. Zawody jak zawsze wszystko zweryfikują.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
fakt masz racje że niewiele dają, bardziej chodziło mi o styl, wiesz może dlaczego Visnar tak fatalnie, może szykowała się na dzisiaj i odpuściła? Ale Rosjanka i tak dla mnie jest faworytką tej pary, choć oczywiście Visnar to także świetna sprinterka. Zawody jak zawsze wszystko zweryfikują.
sa takie zawodniczki jak Visnar ,Brodin czy Fabjan ktore przygotowane sa jedynie na sprinty a na dystansach sa tragicznie slabe. Niestety nie moge znalezc informacji czy cos przytrafilo sie Slowence ze miala tak beznadziejny wynik. Czy odpuszczanie mialoby jakis sens to nie wiem bo w generalce szans juz nie ma na nic chyba ze liczy na dobry wystep jutro i punkty do PŚ a nie generalki Tour de Ski czego nie wykluczam. To samo tyczy sie Bjoergen gdzie nie wierze ze jest slabsza od Kowalczyk.. poprostu wyrobila sobie u mnie taka marke ze mimo ze za nia nie przepadam to ja szanuje i wiem ze przewyzsza o klase Justyne i inne. Jestem zwolennikiem teorii ze bardzo madrze zaczela Tour bez spinania sie i trzymania za plecami. Kowalczyk jak i komentatorzy podjarali sie i widza w Polce juz zwyciezczynie calosci. Sadze ze Marit wystrzeli dopiero po jednodniowej przerwie dlatego nad graniem na nia tez musze sie jeszcze zastanowic. Wybrales chyba najbardziej interesujace pary i z rana napewno cos do nich naskrobie jesli zdecyduje sie zagrac.
wstałem i jednak zagram w tobecie te pozycje ale delikatnie bo nie wiadoma jest Visnar jak rowniez i podejscie Bjoergen.
Matveeva-Visnar 1,60
Bjoergen-Kowalczyk 1,50
Dotsenko-Medvedveva 1,85
ako 4,44
tobet
Matveeva zdecydowanie lepsza forma jak i potencjal, po powrocie po dyskwalifikajci widac ze jest mocna. Tak jak pisalem nie wiadomo czemu Visnar tak tragicznie wczoraj ale mimo wszystko Rosjanka powinna byc lepsza.
Bjoergen musi w koncu pokonac Kowalczyk chyba ze ma jakas specjalna taktyke zeby Polka sie podpalila i zeby juz wszyscy ja skreslili i dopiero wtedy wystrzeli bo takie zwyciestwo smakowaloby jeszcze bardziej.. Mimo wszystko sprinterka jest lepsza wiec powinna byc lepsza.
Dotsenko zdecydowanie bardziej znana i lepsza zawodniczka, w Kuusamo 4 w kwalach mowi samo za siebie, mozna powiedziec ze granie takich par to loteria bo w przeciwienstwie do czolowki tutaj decyduja szczegoliki ale mysle ze po takim kursie warto. Ako bardziej dla emocji niz onkretnego zysku bo glowne solowki podalem wczesniej.
Jeszcze szykuje jedna pozycje ale to potem i niestety wyjezdzam wiec moze byc bez analizy ale dllugo analizowana
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
To samo tyczy sie Bjoergen gdzie nie wierze ze jest slabsza od Kowalczyk.. poprostu wyrobila sobie u mnie taka marke ze mimo ze za nia nie przepadam to ja szanuje i wiem ze przewyzsza o klase Justyne i inne. Jestem zwolennikiem teorii ze bardzo madrze zaczela Tour bez spinania sie i trzymania za plecami. Kowalczyk jak i komentatorzy podjarali sie i widza w Polce juz zwyciezczynie calosci. Sadze ze Marit wystrzeli dopiero po jednodniowej przerwie dlatego nad graniem na nia tez musze sie jeszcze zastanowic. Wybrales chyba najbardziej interesujace pary i z rana napewno cos do nich naskrobie jesli zdecyduje sie zagrac.
Cześć,

Często zgadzam się z twoimi typami, ale tym razem twoja opinia co do Norweżki jest według mnie błędna.

Nie podważam klasy Marit, ale według mnie nie przewyższa o klasę Justynę. To innego rodzaju zawodniczki, które organizm mają przygotowany na innego rodzaju wysiłek.

Zauważ, jak trudno przygotowac formę na długi i wyczerpujący sezon. W tej kategorii Kowalczyk obecnie jest najlepsza na świecie co udowodniła już przez ostatnie 2 lata. Marit mikrocykl treningowy ma całkowicie inny. Po krótkim intensywnym wysiłku potrzebuje ona przerwy od zawodów. Tak to wygladało w ostatnich sezonach, kiedy wygrywała przez dwa weekendy a potem jedne zawody odpuszczała. Dawało to świetny efekt, zwłaszza pod kątem przygotowań na MŚ czy Igrzyska.
Justyna od kilku lat słabiej zaczyna, podczas Tour de SKi dochodzi do optymalnej formy, którą potrafi utrzymać przez dłuższy czas.
W tym sezonie Marit chce wygrać PŚ, tylko czy jej organizm da radę z żelażnym organizmem Justyny? I z patriotyzmu i po obserwacjach z tego sezonu zaczynam wątpić. Marit jest zbyt przyzwyczajona do mikrocyklu z poprzednich lat i w tej chwili podczas TOur de Ski mamy tego efekt. Jak dla mnie to nie jest drobne przeziębienie, gdyż Justyna w Rogla też miała przeziębienie.

Nie neguję twojego typu na Marit w parze z Justyną, chociaż dla mnie to no-bet. Para przynajmniej 60-40% na korzyść Norweżki, takze value po stronie Justyny. Marit nadal dla mnie niepewna podczas tego Tour de SKi. Wydaje sie, że jeszcze nie pokazała maksa, ale wczoraj na finiszu kręciłą z niedowierzaniem głową i była bardzo zmęczona (nie dotarła na wręczenie nagród), co świadczyłoby że włożyłą jednak maks wysiłku.

Nie ma pewności, że wypali. Ja poszukałbym jakieś typu, że Marit nie wygra dzisiaj lub, że nie bedzie na podium sprintów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Cześć, Często zgadzam się z twoimi typami, ale tym razem twoja opinia co do Norweżki jest według mnie błędna. Nie podważam klasy Marit, ale według mnie nie przewyższa o klasę Justynę. To innego rodzaju zawodniczki, które organizm mają przygotowany na innego rodzaju wysiłek. Zauważ, jak trudno przygotowac formę na długi i wyczerpujący sezon. W tej kategorii Kowalczyk obecnie jest najlepsza na świecie co udowodniła już przez ostatnie 2 lata. Marit mikrocykl treningowy ma całkowicie inny. Po krótkim intensywnym wysiłku potrzebuje ona przerwy od zawodów. Tak to wygladało w ostatnich sezonach, kiedy wygrywała przez dwa weekendy a potem jedne zawody odpuszczała. Dawało to świetny efekt, zwłaszza pod kątem przygotowań na MŚ czy Igrzyska. Justyna od kilku lat słabiej zaczyna, podczas Tour de SKi dochodzi do optymalnej formy, którą potrafi utrzymać przez dłuższy czas. W tym sezonie Marit chce wygrać PŚ, tylko czy jej organizm da radę z żelażnym organizmem Justyny? I z patriotyzmu i po obserwacjach z tego sezonu zaczynam wątpić. Marit jest zbyt przyzwyczajona do mikrocyklu z poprzednich lat i w tej chwili podczas TOur de Ski mamy tego efekt. Jak dla mnie to nie jest drobne przeziębienie, gdyż Justyna w Rogla też miała przeziębienie. Nie neguję twojego typu na Marit w parze z Justyną, chociaż dla mnie to no-bet. Para przynajmniej 60-40% na korzyść Norweżki, takze value po stronie Justyny. Marit nadal dla mnie niepewna podczas tego Tour de SKi. Wydaje sie, że jeszcze nie pokazała maksa, ale wczoraj na finiszu kręciłą z niedowierzaniem głową i była bardzo zmęczona (nie dotarła na wręczenie nagród), co świadczyłoby że włożyłą jednak maks wysiłku. Nie ma pewności, że wypali. Ja poszukałbym jakieś typu, że Marit nie wygra dzisiaj lub, że nie bedzie na podium sprintów.
Kowalczyk zna doskonale trasy, Bjoergen na tych trasach obycia nie ma. Co do teorii kto wygra tour de ski to podawalem w typach na generalke ze gram Kowalczyk z Bjoergen po 4,65 bo to byla promocja. Juz dzisiaj mozemy to kontrowac i mamy znakomitego surebeta. Ale co do dzisiaj to w sprintach Bjoergen jest zdecydowanie lepsza od Kowalczyk dlatego taki typ. A nie sadzisz ze Bjoergen nie dotarla na wreczenie nagrod specjalnie ? Dla mnie to perfidna baba ktora ma wszystko przemyslane. Oczywiscie moge sie przejechac na tym. A co do typu ze Bjoergen nie wygra to zdecydowanie sie zgadzam bo w sprintach wszystko mozliwe ale niestety takiego betu nie widze..
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Randall-Saarinen 2@2,40 Unibet⛔⛔

Wiem,wiem Amerykanka specjalistka od sprintów.Bla,bla,bla.Jeszcze na dodatek była 4 w sprincie klasykiem w Kuusamo,a Finka 18 dopiero.Ja będę się jednak upierał,że Aino-Kaisa jest lepszą zawodniczką w klasyku,w sprincie klasykiem również.Dużo zależy w tej dyscyplinie od rozstawienia biegów,ostatnio zdarzały się bardzo dobrze obsadzone już ćwierćfinały.Randall ma sezon życia jak na razie,ale Saarinen pokazuje w TDS,że jest w formie i ustępują nią tylko 2 Norweżkom i Polce. Ja po takim kursie stawiam na Finkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom