>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Biegi narciarskie sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Soltysiao to że znasz się bardzo dobrze na biegach narciarskich nie uprawnia Cię do krytykowania innych, więc powstrzymaj się z niektórymi komentarzami.
3 km klasyk wygra? Justyna Kowalczyk @ 1,95 Unibet ⛔ szkoda :-|
Ja na dzisiaj gram wygraną Justyny co prawda stawka piknikowa ale podam może ktoś sobie też to pogra. Myślę że ta informacja o kontuzji kolana to trochę wyssana z palca jest i nie przeszkodzi w odniesieniu kolejnego zwycięstwa w TdS. Jak już niektórzy wcześniej napisali ewentualna kontuzja może odezwać się dopiero w stylu dowolnym nie dzisiaj. Dzisiaj zawodniczki czeka trudny podbieg z którym w mojej ocenie Justyna poradzi sobie najlepiej.

Anna Haag - Astrid Jacobsen 1 @ 2,40 tobet
⛔ ????
To też ciekawy typ i zdecydowanie kurs przesadzony. Haag aż tak mocno nie odstaje w tym stylu od Jacobsen. Na podbiegu powinna raczej sobie poradzić. Po takim kursie naprawdę warto zaryzykować ten typ. Nie piszę nic więcej bo już nie ma czasu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Sprint w dowolnym to jak wiadomo to nie jest to co Justyny lubią najbardziej ;) i jutro już tak dobrze jak w sprincie klasykiem nie będzie. Po cichu liczę na finał ale dużo będzie zależało od rozstawienia po kwalifikacji. Pytanie też co dalej z tym kolanem?, oby nie było gorzej. A faworytki bjergen, randal.. Ale ja nie typuję bo w sprintach wszystko się może zdarzyć, upadek czy to własnej czy czyjejś winy i po ptokach. Jest bardzo prawdopodobne że jutro bjergen odrobi sporo sekund i w biegu pościgowym będą pracować razem.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Co do jutrzejszego biegu. Myślę że o zwycięstwo rozstrzygnie się po między dwoma zawodniczkami ... Astmą i Randall. Pisałem już kilka razy i napiszę to jeszcze raz. Randall to świetna sprinterka i moim zdaniem jest dobra w obu technikach. Ostatnio grałem jej top 3 i nadal podtrzymuję to że gdyby nie upadek była by w tym top 3, jak nie 2. Jutro czeka nas bieg jej ulubioną techniką czyli dowolną. Jeśli amerykanka myśli o zwycięstwach w pucharze świata to musi ich szukać właśnie w tej konkurencji. W innych jak wiem walka toczy się po między Biergen-Kowalczyk-Johaug. A astma ? Astma zgodnie z planem ( jej planem - o czym mówiła na początku a tym aby zacząć spokojnie ) rozkręca się z biegu na bieg. Jutro też pewnie będzie walczyła o zwycięstwo. Reasumując. Myślę że warte zagrania są :
Top 3 Marit i Kikken. Oraz zagranie na faworytki w parach w których te dwie zawodniczki będą wystawione przez danych bukmacherów ( prócz pary Marit - Kikken - bo tu jak pisałem różnie może być )
E : Heh ... Buki nas nie rozpieściły. Tobet nie wystawił ani jednej pary z Marit oraz Kikken ( prócz z obiema paniami w &#39;składzie&#39; ) Tak więc od siebie na wyczucie proponuję : Hanna Brodin - Ida Ingemarsdotter. Ale głównie proponuję odpuścić, chyba że ktoś czuję zwycięzce tego biegu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Narazie taki dubel za grosze dla emocji, potem szykuje cos grubszego.
Fabjan
-Jacobsen 1,65 ✅
Kristoffersen-Roponen 1,60 ✅
ako 2,64
Betsafe
stawka 1,5/10


Fabjan w tym roku w sprincie 20 Dusseldorf, 11 Davos i 7 w Rogla. Rok temu w Toblach dobre 9 miejsce. Jej przeciwniczka 10 w Davos i dopiero 26 w Rogla. Rok temu w tour de ski 21 miejsce na tej trasie. Jacobsen dzisiaj dala z siebie 100% a Slowenka odpoczywala. Widze tutaj przewage Fabjan patrzac ze Jacobsen zalezy na generalce a sprinty malo do niej wnosza jesli jest sie sredniakiem. Fabjan to sprinterka i pozostala juz jej tylko walka w tej dziedzinie i zdobywanie punktow do klasyfikacji sprinterskiej.
Kristoffersen 11 w Rogla co jest dobrym wynikiem. Rok temu 15 miejsce. Roponen w sprintach nie biega prawie wcale wiec nie jest obyta z rywalizacja a wiec przewaga po stronie Norwezki.

Bjoergen-Kowalczyk ✅
1,30
Betsafe
stawka 5/10
Bjoergen na pewno powalczy tutaj o bonusy sekundowe czyli podium. Kowalczyk nie ma co sie oszukiwac w sprintach slaba - 8, 24 i 22 miejsca w tym roku. Rok temu w Toblach daleko a wiec dzisiaj nie zaistnieje a stracic duzo na sprincie sie nie da wiec po co sie przemeczac jak jutro wymagajacy bieg ? Do tego dochodzi te bol w kolanie i zmiana stylu dzisiaj na jodełke co tez moze sie odbic. Niewyobrazam sobie zeby Marit przegrala dzisiaj z Polka...

Brodin-Korosteleva 1,60 ⛔
fortuna
stawka 2/10
Suchy typ.

Czekam jeszcze na 2 pozycje
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
2 główne typy na dzisiejszy sprint. jesli ktorys nie wejdzie trzeba sie zastanowic czy jest sens dalej grania tour de ski w moim przypadku...
Randall-Kowalczyk ✅
1,35
bwin
stawka 7/10
Randall wybitna sprinterka, 1 w Dusseldorfie, 1 w Davos i 6 w Rogla przez upadek a gdyby nie to zapewne tez bylaby nr 1. Kowalczyk sobie nie radzi 8 w Davos i 24 w Rogla. Rok temu dopiero 22 w Toblach w Amerykanka 5. Wczoraj widac bylo ze Kikaan odpsucila tak jak to wiekszosc przywidywala. Najwazniejszy dystans dla niej w calym tourze a wiec da z siebie 200%. Kowalczyk moze odpuscic bo szanse na pudło ma małe a po co sie przemeczac jesli jutro jest ciezki dystans. Dochodzi do tego bolace kolano ktore da o sobie znac podczas sprintu jodełka. W klasyku moze jeszcze to nie bylo takie odczuwalne ale łyżwa wymaga juz od kolana skretow i moze byc nieciekawie. Wszystko tutaj przemawia za Randall.
Matveeva-Kalla ⛔ niestety sprint... matveeva sie potknela a mimo to miala lepszy czas od kalli ale kalla 2 w swoim biegu i awans... brak slow
1,30
bwin
stawka 7/10
To samo co powyzej. Znakomita sprinterka kontra zawodniczka przecietna na takim dystansie. Kalla po chorobie, po dobrym poczatku chyba zaczyna odczuwac trudy tds. Dzisiaj na wysokie miejsca szans nie ma wiec rowniez twierdze ze przemeczac sie nie ma sensu. Dla Rosjanki celem jest na pewno finał. W tym roku 2 w Dusseldorfie, 2 w Davos i 14 w Rogla. Kalla nie biegala sprintow procz Davos gdzie nie rpzeszla nawet kwalifikacji i byla 35.
Typy wydaja sie nawet byc 10/10 ale ze to sprint i jest duze prawdopodobienstwo upadku i deptania sobie po nartach to decyduje sie na ostrozna stawke 7/10. Tylko bwin proponuje nam takie pary i bylem zdziwiony ze takie cos wystawili wiec trzeba pobrac.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lahtenmaeki TOP 3 ⛔
16,00
stawka 1/10 10zł
Betclic

Fabjan TOP 3 ⛔
7,00
stawka 1/10 10zł
Betclic

Bjoergen wygra ✅
2,10
stawka 2/10 20zł
Betclic
narazie tragicznie sie to uklada.. na odrobienie proponuje
Kowalczyk-Kalla ✅
1,40
tobet
7,5/10
Kalla awansowala fartem przez potkniecie Matveevej, Kowalczyk o dziwo rewelacyjny bieg i o 5 sekund lepsza od Szwedki.. Jak nie to to nie wiem co ma wejsc...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na jutro
Steira-Roponen 2,00 ⛔
bet365
stawka 4/10
Dziwna para patrzac na ostatnie wyniki obu zawodniczek. W Sjusjoen 2 miesiace temu Steira swietne 5 miejsce na 10km dowolnym , Roponen dopiero 21 ze strata prawie minuty. W Davos Norwezka znowu swietne 6 miejsce a Finka dopiero 25 i tu juz ponad minuta straty.. Jutro na starcie Roponen rusza z przewaga 4 sekund czyli zadna przewaga. Patrzac na wyniki na tym dystansie w tym roku zawodniczki dzieli przepasc i nie wiem dlaczego cos mialoby sie zmienic jutro. W biegu alczonym w tds Steira lepsza o 11 sekund. Patrzac na wytrzymalosc to Roponen rocznik 78 a Steira 81 wiec wiek tutaj nie odegra roli a nawet przewaga rowniez po stronie Steiry.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Steira ma jutro na starcie 7 sek przewagi nad Roponon, więc biorąc pod uwage argument handicapu to twój typ jeszcze bardziej na plus.

Pozostałych argumentów nei oceniam, bo sam jeszcze analizuję ????

Mam techniczne pytanie, czy oferta bukmacherów (np. tobet) H2H dotyczy końcowej klasyfikacji jutro na mecie czy osobno mierzonego czasu tylko biegu na 15 km?

Pytam bo czat nie działa, a wolałbym uniknąc prostego błędu.



Czy widział gdzieś ktoś ofertę, że Johaug będzie lepsza od Justyny lub Marit ale pod kątem samego czasu jutrzejszego biegu? Szukam, bo chętnie bym to postawił, liczę że Terese będzie mocno gonić i sporo sekund odrobi.
 
C 11

cysiek7

Użytkownik
Na 99% wszędzie oferta dotyczy wyniku na mecie.
A co do Johaug nie jestem taki pewny czy Thereska jutro nadrobi. Bo będzie biegła sama, natomiast Justyna i Marit raczej będą wspólnie pracowały, co dziś zapowiedziała Marit. Dodatkowo w zeszłym roku na tej samej trasie Johaug była gorsza od Justyny o 15 sekund. A trasa jest dosyć dziwna bardzo szybka i prawie cały czas w dół.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Na 99% wszędzie oferta dotyczy wyniku na mecie.

A co do Johaug nie jestem taki pewny czy Thereska jutro nadrobi. Bo będzie biegła sama, natomiast Justyna i Marit raczej będą wspólnie pracowały, co dziś zapowiedziała Marit. Dodatkowo w zeszłym roku na tej samej trasie Johaug była gorsza od Justyny o 15 sekund. A trasa jest dosyć dziwna bardzo szybka i prawie cały czas w dół.
Cenne uwagi. Zobaczymy czy cel uświęci środki. W pierwszym dłuższym biegu Marit niechętnie wychodziło na czoło i zmieniała partnerki. Justyna jest inteligentna i też nie da się wozić na plecach cały czas Marit.

Ciekawy jestem czy mimo obopulnej niechęci będą pracowały zespołowo.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Popieram typ na Steirę, Ropponen jakby pod formą w tym sezonie.
Sprawdziłem na startliście, start falą jutro jest od 7 minut straty.
Tereska lubi gonić, ale tu ma dużą stratę i Kowalczyk z Bjoergen nawet nie zobaczy.

Kalla - Lehteenmaki 1 1.50 ⛔
Jak nie teraz to kiedy Kalla ma nadrabiać? Spisuje się ogólnie lepiej do Finki, powalczy o 4 miejsce w TdS. W zeszłym roku Szarlotka lepsza o kilkadziesiąt sekund. Nawet jak przybiegną razem, to Kalla jest zwykle lepsza na finiszach.

z betsafe:
Saarinen - Ostberg 2 1.75 ✅Finka kaleczy w dowolnym, spływa w dół strasznie szybko. Startują razem, ale biorąc pod uwagę czas samego biegu, to w zeszłym roku Norweżka była lepsza o 20 sekund, a teraz powinno być to nawet więcej, bo młoda Norweżka czyni postępy, a Aino Kaisa zalicza coraz bardziej spektakularne kolapsy w stylu dowolnym.

Alexander Legkov - Maxim Vylegzhanin 1 1.48✅ tobet 45 sekund na starcie przewagi Alexa, nie ma co czekać, będzie musiał starać się podgonić Pettera i Dario. Lubię chłopa, jest w dobrej formie, przewaga solidna, powinien dowieźć, on nie jest z tych co się będą czarować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dig 106

dig

Użytkownik
Panowie ... jak jutro widzicie zwyciężczynię biegu ? Ja nawet nie mam deka przeczucia co do tego biegu. Jakoś No bet mi się widzi. Na Kowalczyk @ 3.5 ? Może warto spróbować ? Dziś gdyby nie błąd (ale nie ma co gdybać) mogło by być ciekawie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kristoffersen-Roponen ✅ pewniaczek
1,45
unibet
stawka 9/10
To nie wiem kto mial odwage wystawic.. Norwezka lepsza pod kazdym wzgledem.. zacznijmy ze jest mlodsza i to sporo.Roponen musi odczuc trudy tds i jutro jest idealny do tego moment. Marthe niby final i spuchla w nim ale nie traktowalbym tego az tak powaznie. Po drugie rok temu byla lepsza o 4 sekundy od Finki ale zaznaczyc trzeba ze nie znaczyla jeszcze tyle i na ta chwile jest lepsza zawodniczka. Patrzac na wyniki w tym roku : w Sjusjoen na 10km F Marthe siwetne 6 miejsce a o Roponen juz pisalem wczesniej przy analizie typu ze Steira ( dla przypomnienia Roponen 21 ). Norwezka byla lepsza o prawie 50 sekund.. . W Davos na 15km F Kristoffersen rewelacyjne 4 miejsce i przewaga nad 25 Roponen minute i 40 sekund... Jesli jeszcze ktos nie jest przekonany to dodam ze Marthe na starcie ma przewage 42 sekund co daje nam typ prawie idealny... Kompletnie nie rozumiem osoby z unibetu ktora to wystawila...

Kalla-Randall ???? brak słów na ta zawodniczke...
1,50
betsafe
stawka 4/10
Kalla nierowna ale w dowolnym zawsze dawala sobie swietnie rade. Randall sprinterka i 15km dla niej to bedzie piekło mimo ze troche polepszyla swoje wyniki na dystansach. Roznica miedzy nimi na starcie to az 28 sekund ale teraz zastanowmy sie co to znaczy.. przed soba ma bardzo daleko Johaug a za soba Kalle z Lahtemaeki ktore beda ze soba wspolpracowac. Amerykanka kompletnie osamotniona a tak biega sie tragicznie. Dystans ciezki dla niej i nie sadze zeby sama dala sobie rade utrzymac tempo i dystans. Z zcasem obie powinny ja dogonic i zdecydowanie przegonic bo Randall na tak dlugim dystansie zdecydowanie spuchnie. W Sjusjoen byla 8 ze strata do Kalli 30 sekund, a w Davos na 15 dowolnym 33 sekundy straty. Rok temu na tej trasie startowaly z roznica 2:39min na korzysc Kalli a skonczyly na 4 minutach na korzysc Szwedki. Ciekawostka jest ze buki daja 1,50 na Lahtenmaeki z Randall i 1,50 na Kalle z Lahtemaeki a wiec na Kalle z Randall powinnismy miec kurs w granicach 1,20-1,25 a nie 1,50..
Weng-Szewczenko 1,45 ZWROT
Oestberg-Saarinen 1,75 ✅
ako 2,54
betsafe
stawka 2/10 20zł
Jeszcze dubelek dla emocji mimo iz mocno zagrane wczesniejsze pary. Weng mloda zdecydowanie lepsza forma jak i dyspozycja od starej juz Ukrainki ktorej widac brakuje juz poprostu sil. W tym roku jodęłką na dystansach Weng zawsze byla lepsza od niej wiec dorzucajac do tego zmeczenie zdecydowanie lepiej wypada w tej parze Norwezka...
Saarinen i łyżwa to dwie rozne sprawy i meczarnie dla Finki. Oestberg mloda i ambitna zawodniczka. Porownujac zawodniczki po tegorocznych wynikach wychodzi nam nieregularnosc. Ostberg zawalial bieg w Davos ale za to w Sjusjoen byla zdecydowanie lepsza. Dla mnie argumentem przemawiajacym za Norwezka jest to ze byla o 23 sek lepsza rok temu na tej trasie mimo ze wtedy duzo jej brakowalo do Finki. Teraz poziom prezentuja zblizony wiec moze byc tylko lepiej. Saarinen cos puchnie i ma coraz mniej sil...
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Natalia Korosteleva - Masako Ishida 1 , 1,72
Betsafe
stawka 7/10
Według mnie duży prezent od bukmacherów, Rosjanka i Japonka startują co prawda prawie równocześnie, ale Korosteleva w stylu dowolnym zdecydowanie lepsza od Ishidy. Natalia to głównie sprinterka, ale również na dystansach w tym stylu osiągała niezłe wyniki, Masako to natomiast tylko i wyłącznie specjalistka od stylu klasycznego, w nim potrafi powalczyć z najlepszymi , ale w dowolnym jest zdecydowanie słabsza. Dla zobrazowania wyniki z Kuusamo, z biegu na 5 km , Korosteleva 13, Ishida 45, różnica prawie 40 sekund. Uważam , że ten typ bez problemów powinien wpaść. Polecam
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Natalia Korosteleva - Masako Ishida 1 , 1,72 Betsafe stawka 7/10 Według mnie duży prezent od bukmacherów, Rosjanka i Japonka startują co prawda prawie równocześnie, ale Korosteleva w stylu dowolnym zdecydowanie lepsza od Ishidy. Natalia to głównie sprinterka, ale również na dystansach w tym stylu osiągała niezłe wyniki, Masako to natomiast tylko i wyłącznie specjalistka od stylu klasycznego, w nim potrafi powalczyć z najlepszymi , ale w dowolnym jest zdecydowanie słabsza. Dla zobrazowania wyniki z Kuusamo, z biegu na 5 km , Korosteleva 13, Ishida 45, różnica prawie 40 sekund. Uważam , że ten typ bez problemów powinien wpaść. Polecam
Czemu dla porownania podajesz dystans na 5km jak dzisiaj jest 15 ? Myslisz ze ma to jakies znaczenie... ? To ja ci daje ze Ishida byla lepsza o sekunde na 5 km F w Obersdorfie w laczonym. W Davos o 7 sekund lepsza Rosjanka na 15km i to jest porownanie a nie bieg w Kuusamo na 5km.. Po raz kolejny zaznaczam ze nie krytykuje typu a uzasadnienie ktore jest bezsensu i nazywanie tego prezentem jest nieuzasadnione... Zauwazylem ze jak Kowalczyk idzie to na forum pojawili sie specjalisci ktorzy rzucaja sloganami ze prezent od bukow czy promocja a ich uzasadnienia sa tak niezrozumiale ze az oczy bola... Oby weszlo ale..
ps : przypomniala mi sie wczorajsza historia gdy siedzialem u kolegi w totomixie i chyba z 3 osoby przychodzily i sie pytaly czy przypadkiem to nie pomylka ze na Kowalczyk jest kurs 18 a nie powinno byc 1,80 we wczorajszym sprincie bo przeciez jest w takiej formie i wygrywa... no pociac sie idzie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
zagrałem taki tripelek w ulubionym buku obstawiających biegi narciarskie czyli w betsafe:
Kalla - Lahteenmaeki 1 1.45
Dystans zdecydowanie dla Szwedki, w zeszłym sezonie bardzo dobrze spisała się w tej konkurencji, była dużo lepsza od Finki. Myślę że Finka nie zdoła się utrzymać za Szwedką do końca.

Oestberg - Saarinen 1 1.66

Obie nie są specjalistkami w tym stylu, ale w Sjusjoen w tym sezonie na 10km zdecydowanie lepsza była Norweżka, podobnie było w zeszłym roku na tym dystansie podczas Tour de Ski i również w drugiej części biegu łączonego stylem dowolnym podczas tegorocznego TdS lepsza była również zdecydowanie Norweżka.
Fessel - Ivanova 1 1.35
No tutaj tym stylem również spora różnica na korzyść Niemki, Rosjanka to zdecydowanie specjalistka od stylu klasycznego.
AKO: 3.25
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zwycięzca Tdski
Bjergen 1,50
Kowalczyk 2,60
Johaug 13 bwin

Jak dla mnie duże value po stronie Justyny. Bjergen nie wykorzystała swoich etapów(mam tu na myśli sprint dowolnym i dzisiejsze 15km) tak jak zapewne chciała. Kowalczyk bardzo obawiała się tych etapów ale spisała się bardzo dobrze i to raczej Justyna może być bardziej zadowolona z ostatnich dni. Teraz ostatnie etapy w których Justyna jest mocna, dyszka klasykiem a więc jedna z ulubionych konkurencji i finałowa &quot;górka&quot; (której jak mówi nienawidzi, ale inne dziewczyny jeszcze bardziej jej nienawidzą). Ponadto bardzo ważne może okazać się doświadczenie jeśli chodzi o finałową wspinaczke, a te Justyna posiada z ostatnich lat. No i ważna rzecz, ucichła jakoś sprawa z kolanem, więc chyba można mieć nadzieję że jeśli chodzi o zdrowie nie jest gorzej. Ja tego typu nie zagram bo mam już zagraną Kowalczyk przed tourem po dużo lepszym kursie. Ale gdybym wcześniej nie zagrał to na te 2,60 bym się skusił.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja mam kompletny metlik jesli chodzi o rozstrzygniecie tds... Na chlopski rozum powinna to wygrac Bjoergen ale jesli nie odskoczyla dzisiaj i nie odskoczy w sobote to na gorce powinna przegrac z Justyna. Z drugiej strony Kowalczyk ma to chore kolano i ile moze jeszcze utrzymywac sie przy Bjoergen biegajac jodełką ktora jest wyczerpujaca dla tego kolana ? Sam zagralem przed Kowalczyk za 4,65 i zaluje ze nie kontrowalem tego za 2,50 jak bylo na Marit ale z drugiej strony jesli Justyna znowu kurczowo bedzie sie trzymala Norwezki w sobote a ma taka szanse to przed gorka 4,65 wzialbym w ciemno. Buki wystawily kurs 2,05 na Bjoergen ze wygra masowke 10km klasykiem i powinno sie to pobrac grubo bo jesli nie teraz to kiedy Marit ma odskoczyc ale czy jest w ogole w stanie ? Kowalczyk swietna w Rogla, w Oberhofie klasykiem tez lepsza, w masowkach na 10km C Justyna tez wyprzedzala Norwezke.. Chyba trzeba sie przespac z tym bo naprawde ciezkie zawody nas czekaja. A moze Tereska odpali w koncu i napsuje krwi ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom