>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bilety na ME 08'

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Slepy jestem ale takie forum , tyle fanów PN - a nikt tematu niezalozyl o tym
Kupil ktos , rezerwowal ktos na stonie kupbilet.pl ??
Zglaszal sie ktos na ME ?? Jak tak to na jakie mecz ??
Posida moze ktos bilet na jakis inny mecz ME ??
 
drago 108

drago

Użytkownik
Swoją drogą jak mi by się udało takowy kupić to szukałbym ludzi, którzy by dali mi 20x więcej niż cena za jaką ja kupiłem... To byłoby skuteczniejsze i lepsze niż bukmacherka ????
Swoją drogą PZPN dziwnie to wymyślił z tą stroną... ale pamiętajmy, że &quot;nawet serwery NASA nie wytrzymałyby takiego przeciążenia...&quot;
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
Ja także szukam biletu i znalazlem na allegro mecz Polska-Niemcy drugiej kategorii jeden bilet juz kosztuje ponad 2500zł. Nie wiem kto za tyle kasy to kupuje... Na stronke kupbilet dostalem sie dwa razy około drugiej w nocy. A wiec szansa na wylosowanie biletu jest znikoma
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja poczekam az sie ludzie nie beda tak rzucac zeby sie zapisac ????
a na kazdy mecz osobno trzeba sie zapisywac?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Udało mi się zalogować już w pierszych godzinach,jednak nie udało się biletów zarezerwować.
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Udało mi się nawet podrasowac &quot;dane podstawowe&quot; i podałem im pesel :p dzień później w radiu usłyszałem, że wykradli dane no ale co tam : P
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Mi sie udało złożyć zamówienie jakos o 2 w nocy,ale jak wszyscy wiemy szansa na wylosowanie jest znikoma :kwasny4565:
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Mi sie udało złożyć zamówienie jakos o 2 w nocy,ale jak wszyscy wiemy szansa na wylosowanie jest znikoma :kwasny4565:
Szansa jest znikoma ale jednak ktoś te bilety wylosuje... Więc kilka tysięcy ludzi będzie miało miłą neispodzianke ????
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Fajny z Ciebie patriota.. żel

Ja bym wiele dał żeby być na chociaż jednym meczu..
a ja już nigdy nie pojadę na mecz Polaków w finałach.. byłem na Polska - Ekwador..
na meczu mało nie zszedłem a po meczu miałem nadzieję że ich wszystkich ktoś pozabija..
dzieki za takie emocje...
mam nadzieję że na Euro chociaż z austrią sobie poradzą.. pan Żurawski i reszta cieciów.. żewłakow bodajże który nie potrafił upilnować kulawego ekwadorczyka hehehe..
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
a ja już nigdy nie pojadę na mecz Polaków w finałach.. byłem na Polska - Ekwador..
na meczu mało nie zszedłem a po meczu miałem nadzieję że ich wszystkich ktoś pozabija..
dzieki za takie emocje...
mam nadzieję że na Euro chociaż z austrią sobie poradzą.. pan Żurawski i reszta cieciów.. żewłakow bodajże który nie potrafił upilnować kulawego ekwadorczyka hehehe..
Według mnie na wielkich imprezach sportowych najbardziej liczy sie atmosfera poznawanie nowych ludzi,nowych kultur(EKwador), oczywiscie wynik sportowy druzyny takze ale w mniejszym stopniu. Przynajmniej ja tak uwazam
 
Do góry Bottom