>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Boks - typy z analizami

diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W tym co mówią eksperci jest dużo racji. Bumobijca przeczekał Ortiza i teraz jego szanse na zwycięstwo są wyższe niż jeszcze dwa lata temu. Czy walka zakończy się na punkty? Szczerze w to wątpię. Z całą pewnością bumobijca będzie chciał się pokazać z dobrej strony i jestem przekonany, że w przypadku, gdy Ortiz popełni błąd i za bardzo się odsłoni albo opadnie z sił to Wilder to wykorzysta i skończy Kubańczyka przed czasem, by potem przez pół roku kłapać dziobem na lewo i prawo, że jest najlepszy i zaraz poskłada wszystkich z top10 z Antkiem na czele.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Ja odpuszczę sobie typowanie tej walki, ale wtrącę swoje 3 grosze. Słusznie kolega zauważył, że Wilder nokautował średniaków w końcowych rundach, ale nie holował ich jak Klitschko, żeby reklamy na RTL-u poleciały, tylko po prostu nie potrafił wcześniej. Kubano jest świetnie wyszkolony technicznie, Wilder bardzo odkryty gdy cepuje zza pleców i tu liczę, że Ortiz go skontruje. Zasięg ma większy, może spokojnie boksować na dystans. Ciekawie się zapowiada.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Moim faworytem w tej walce jest Wilder. Ortiz został bardzo mądrze przeczekany (również przez Hearna - promotora Joshuy), a swój prime miał według mnie podczas walk z Jenningsem i Thompsonem. Wildera czeka niedługo walka unifikacyjna z Joshuą i jego promotorzy nie braliby rywala, który mógłby poskładać Wildera i zabrać sprzed nosa dużą kasę za walkę z AJ. Jeśli nie byliby pewni, że Wilder jest w stanie pokonać Ortiza, to daliby mu innego rywala z pierwszej 10-15 rankingu Boxrec, który byłby w zasięgu Wildera, a zarazem nie byłby bumem. Dlatego uważam, że walka z Ortizem jest po to, aby postawić Wildera w lepszej sytuacji przed negocjacją kontraktu z Joshuą i wypracowaniem lepszego dla niego podziału pieniędzy.
Co do samej walki, myślę że Wilder postara się dystansować Ortiza, gdyż ten będzie stanowił duże zagrożenie w półdystansie. Wilder jest zawodnikiem niewygodnym, dużo się rusza i będzie ciężki do trafienia. Zobaczymy jak Ortiz wypadnie pod względem szybkości. Jeżeli dobrze to jego szanse nieco wzrosną. Ortiz ma bardzo duże doświadczenie z ringów amatorskich, dlatego uważam, że nie da się nabrać na sztuczki Wildera. W nocy pojawiły się jakieś informacje o możliwej kontuzji dłoni u Ortiza (http://www.boxing.pl/forum/newsy/51055-luis-ortiz-o-domniemanej-kontuzji-rae-ki-wszystko-jest-dobrze.html), niby informacja nie potwierdzona, ale trzeba uważać, boks to nie szachy i jeżeli takie info się pojawia to ci, którzy chcą grać na Ortiza, powinni to uwzględnić w swoich kalkulacjach.
Mój typ na tę walkę:
Wilder kurs: 1.30
A jeśli chodzi o sposób wygranej: Wilder na punkty, kurs: 4.75
Podczas walki Wildera, na innej gali odbędą się dwie ciekawe walki w kategorii półciężkiej. W pierwszej walce Kowaliow zmierzy się z Michałkinem. Uważam, że nie jest to zawodnik na poziomie Kowaliowa, który dzięki szybkiej wygranej z Szabrańskim, już raczej otrząsnął się po porażkach z Wardem i również powinien rozprawić się przed czasem z Michałkinem.
Kowaliow przed czasem, kurs: 1.47
Jeżeli Kowaliow wygra, to sądzę iż w następnej walce zmierzy się ze zwycięzcą drugiej walki, która odbędzie się na tej samej gali, a zatem Bivolem lub Barrerą. Bivol (mistrz WBA) jest zawodnikiem dobrze wyszkolonym pod względem technicznym, z dobrą pracą nóg. Barrera również jest zawodnikiem dobrym technicznie, ale jego obrona pozostawia dużo do życzenia. W ostatniej walce zmierzył się z mocno bijącym Smithem Jr i o ile dobrze pamiętam leżał już w pierwszej rundzie, ale mimo tego wstał i walkę wygrał. Uważam, że wygra młodszy i świeższy Bivol, jednak Barrera łatwo się nie podda.
Bivol na punkty, kurs: 3.25
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Jeżeli chodzi o zbliżającą się walkę Gamal Yafai - Gavin McDonnell, którego stawką jest pas WBC International Super Bantamweight Title, to czy przypadkiem kursy na McDonnella nie są przeszacowane? Wydaje mi się, że kursy oscylujące ok. 3,90 na starszego z Brytyjczyków są zawyżone i nie będzie to walka do przysłowiowej jednej mordy.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Warto dodać że 18 ekspertów od boksu typując walke Ortiz- Wilder... wskazało jednogłośnie na Wildera- nikt nie daje szans Ortizowi.
Źródło
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Wilder 97,4 Ortiz 109,4
Wilder patrząc na wagę przygotował się perfekcyjnie. Chyba najniższa waga w karierze(jak nie to od lat na bank). Postawi zatem na szybkość i będzie uciekał Ortizowi. King Kong normalna waga, nie wygląda źle.
Po ważeniu stawiam Wildera na punkty choć równie dobrze może wydarzyć się wszystko.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Moje typy na jutro:
Bivol-Barrera ponad 7,5 rundy @1,75
Wilder decyzja 4,75
+ z ksW gram na Wójcika, Wolanskiego,Raszewską i Zawadę
Jutro dopiszę analizę
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Wilder 97,4 Ortiz 109,4
Wilder patrząc na wagę przygotował się perfekcyjnie. Chyba najniższa waga w karierze(jak nie to od lat na bank). Postawi zatem na szybkość i będzie uciekał Ortizowi. King Kong normalna waga, nie wygląda źle.
Po ważeniu stawiam Wildera na punkty choć równie dobrze może wydarzyć się wszystko.
A ja wręcz przeciwnie, uważam że waga Wildera jest zbyt niska i Ortiz będzie silniejszy, będzie spychał Wildera w półdystansie. Rosną szanse Kubano!
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
A ja wręcz przeciwnie, uważam że waga Wildera jest zbyt niska i Ortiz będzie silniejszy, będzie spychał Wildera w półdystansie. Rosną szanse Kubano!
Szanse może i rosną, ale tylko w pierwszych rundach, jeśli wedrze się do półdystansu. Widać że Ortiz ma lekki brzuszek, zobaczymy jak wytrzyma kondycyjnie, ale uważam że druga połowa walki będzie dla Wildera. Walka może być podobna do pierwszej jego walki ze Stivernem.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Wygląda na to że Ortiz tych 12 rund nie wytrzyma kondycyjnie.. Może wygrana Wildera w rundach 10-12 @6,00 jest tutaj sensownym zakładem..
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
A ja wręcz przeciwnie, uważam że waga Wildera jest zbyt niska i Ortiz będzie silniejszy, będzie spychał Wildera w półdystansie. Rosną szanse Kubano!
Mi się wydaje jeśli Wilder ważyłby te 3 kilo więcej tak jak w poprzednich walkach to Luis i tak byłby silniejszy. Dlatego Wilder postawił na swój największy atut(poza ciosem, warunkami). Kliczko też często na silniejszych rywali stawiał na szybkość.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja nie moge sie doczekac az dojdzie do walki Fury Joshua, bo wyczuwam value zycia. Buki pewnie dadza na Joshue z 1.2 bo wszyscy slyszac slowo Joshua malo orgazmu nie dostają ???? Bedzie mozna obstawiac sobie smialo Furego. A tak na marginesie nie moge sie doczekac az ktos wreszcie znokautuje AJ
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mylisz się kolego wyżej. Na BAH są już kursy wystawione na takową walkę i inne możliwe:
Joshua - Fury 1.65 - 2.20
Joshua - Wilder 1.30 - 3.27
Joshua - Haye 1.28 - 3.40
Słowo daje. Jeśli doszłoby do walki z Hayem to po takim kursie postawilbym z 5 k na Joshue. Darmowe półtorej tysiaca z ręką na sercu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie i jak wrażenia po walce Ortiz-Wilder?. Były grzmoty, były!. Piękna walka na rozpoczęcie tego 2018 roku w boksie. Na pewno szkoda Kubańczyka, który pokazał swoją moc.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mam lekki deja vu z walki Joshua - Kliczko. Tam kibicowałam Ukraińcowi. Tutaj king kongowi. Wyszło jak wszyscy widzieli.
Nie ma co się podniecać, ze ortiz był blisko, bo sam dostał 3-4 prawe, które ledwo ustał, a w zasadzie po jednym byl na deskach. W 10 rundzie już ortiz czlapal na nogach. Wystrzelal się. Łeb ma z tytanu. Większość piesciarzy nie wstaloby po pierwszym prawym Wildera.
Trzeba oddać Wilderowi, ze ma jaja i łba nie ma szklanego na pewno. Według statystyk przyjął 63 mocne ciosy od Ortiza. Gdyby był szklany na pewno by nie ustał.
Tylko co będzie w walce z Joshua? Mam wrażenie, ze to będzie walka do pierwszego strzała. Szklani nie są oboje, ale szczęki tytanowej też nie mają. Ogólnie trzeba przyznać, ze Wilder jest mocno ograniczony technicznie. On w zasadzie nie wiele potrafi. Jak go ortiz tyle razy skarcil to co będzie z Joshua, który ma duuuuzo lepsze warunki i nie będzie musiał skracać tak dystansu?
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Dla mnie paradoksalnie Wilder nie potrafi boksować ???? . Jest świetnym atletą i ma piekielny cios. I nic poza tym, albo aż tyle. Nic nie robi tylko pojedyncze zrywy. Na pkt szykował się wał, imho przegrywał Wilder 87:83. Z Joshuą jest bez szans. AJ nie będzie musiał skracać dystansu, żeby go trafić.
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Jeżeli chodzi o zbliżającą się walkę Gamal Yafai - Gavin McDonnell, którego stawką jest pas WBC International Super Bantamweight Title, to czy przypadkiem kursy na McDonnella nie są przeszacowane? Wydaje mi się, że kursy oscylujące ok. 3,90 na starszego z Brytyjczyków są zawyżone i nie będzie to walka do przysłowiowej jednej mordy.
Jednak McDonnell górą...
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Dla mnie paradoksalnie Wilder nie potrafi boksować ???? . Jest świetnym atletą i ma piekielny cios. I nic poza tym, albo aż tyle. Nic nie robi tylko pojedyncze zrywy. Na pkt szykował się wał, imho przegrywał Wilder 87:83. Z Joshuą jest bez szans. AJ nie będzie musiał skracać dystansu, żeby go trafić.
Wilder wygrywał u 3 sędziów 85-84, wynik sprawiedliwy.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Wiem, że tak punktowali, ale powiedz mi za co ? Przecież Wilder nic nie robił.
Robił tyle samo ile Ortiz, obaj przez cała walkę się czaili i czuć było ze coś wisi w powietrzu, więcej ciosów wyprowadził i trafił Wilder, do tego miał liczonego Ortiza w 5. rundzie.
 
Do góry Bottom